Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grid Autosport Giveawey! 100% veikia


Dimmoh5

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1765 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Grab the full version of GRID Autosport for FREE via GameSessions! Play for 5 minutes to activate and keep it on your own PC forever. This giveaway ends on May 30, 2019 so grab this game now!  

Instructions:          

  1. Login into your GameSessions account.        
  2. Click the "Download Free Game" button and activate it before the offer expires.        
  3. Play the game for 5 minutes to activate it.

Paskubekite!

https://www.gamesessions.com

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

damn.. nusipirkęs turiu visus GRID, o dabar jie visi dalinami nemokamai.. nu wtf ;D

o žinot kodėl GRID ir GRID 2 buvo dalinami nemokamai? nes MP yra visiškai miręs, beveik tik keli žaidėjai belikę ;D niekas nebeperka DLC, o solo žaisti neįdomu, nes tai yra konkreti arcada

--

čia yra scam ;D bent jau man pasiimti nepavyksta nieko ;D ANT STEAM

čia spėju kažkokia torrent versija, nes MP neveikia, DLC neveikia, tokia offline version - scamas kitaip

Redaguota , nario egkan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), ⠀⠀⠀ parašė:

damn.. nusipirkęs turiu visus GRID, o dabar jie visi dalinami nemokamai.. nu wtf ;D

o žinot kodėl GRID ir GRID 2 buvo dalinami nemokamai? nes MP yra visiškai miręs, beveik tik keli žaidėjai belikę ;D niekas nebeperka DLC, o solo žaisti neįdomu, nes tai yra konkreti arcada

--

čia yra scam ;D bent jau man pasiimti nepavyksta nieko ;D ANT STEAM

čia spėju kažkokia torrent versija, nes MP neveikia, DLC neveikia, tokia offline version - scamas kitaip

Ar turi kokių įrodymų dėl tokio teiginio? Pats nesisiunčiau, nes manęs tokio pobūdžio žaidimai nedomina, tačiau kiek įsigilinęs pamačiau, jog tik jų platformoje jį gali įsigyti nemokamai pražaidus penkias minutes, o norint pasiimti aktyvacijos kodą su visomis galimybėmis turi primokėti 10 eurų, tai dalinai čia tik žaidimo išmėginimas.

ec47cc1b127961e1c9904e42b04c6869.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, ALFRED. parašė:

Ar turi kokių įrodymų dėl tokio teiginio? Pats nesisiunčiau, nes manęs tokio pobūdžio žaidimai nedomina, tačiau kiek įsigilinęs pamačiau, jog tik jų platformoje jį gali įsigyti nemokamai pražaidus penkias minutes, o norint pasiimti aktyvacijos kodą su visomis galimybėmis turi primokėti 10 eurų, tai dalinai čia tik žaidimo išmėginimas.

ec47cc1b127961e1c9904e42b04c6869.png

už Demo versijas nuolaidų niekas neduoda. + Nueik į reddit, pilna neigiamų atsiliepimų. Man keista  kad ši tema vis dar neištrinta

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

už Demo versijas nuolaidų niekas neduoda. + Nueik į reddit, pilna neigiamų atsiliepimų. Man keista  kad ši tema vis dar neištrinta

Labai abejoju, jog oficiali kompanija reklamuotų kenkėjišką svetainę, ir tema taisyklių nepažeidžia jeigu ji nėra pavojinga ir neturi kenkėjiškų programų/virusų.

 

O pagal tavo prašymą;

e5b144cc4af9aab94be1d0b6348609a2.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), ⠀⠀⠀ parašė:

damn.. nusipirkęs turiu visus GRID, o dabar jie visi dalinami nemokamai.. nu wtf ;D

o žinot kodėl GRID ir GRID 2 buvo dalinami nemokamai? nes MP yra visiškai miręs, beveik tik keli žaidėjai belikę ;D niekas nebeperka DLC, o solo žaisti neįdomu, nes tai yra konkreti arcada

--

čia yra scam ;D bent jau man pasiimti nepavyksta nieko ;D ANT STEAM

čia spėju kažkokia torrent versija, nes MP neveikia, DLC neveikia, tokia offline version - scamas kitaip

Ten tiesiog DRM-Free versija, kaip ir HumbleBundle parduoda tokius ir GOG.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), darrel. parašė:

Ten tiesiog DRM-Free versija, kaip ir HumbleBundle parduoda tokius ir GOG.

aš tą ir turėjau omenyje, kad tai yra kažkokia lol versija, kuri veikia kaip demo, visiškai offline be MP ir DLC. Jau geriau crackintą versiją iš torrent su visais dlcs parsisiųsti. Už demo versijų testavimus, niekas neduoda Steam žaidimų. DRM-Free versijos yra dalinamos 100tais kiekvienälą dieną

prieš 18 valandas(-ų), ALFRED. parašė:

Labai abejoju, jog oficiali kompanija reklamuotų kenkėjišką svetainę, ir tema taisyklių nepažeidžia jeigu ji nėra pavojinga ir neturi kenkėjiškų programų/virusų.

 

O pagal tavo prašymą;

e5b144cc4af9aab94be1d0b6348609a2.png

4 komentarai ką man tai sako? nieko! yra pilna temų su keliais 100tais komentarų ir vienu žodžiu scam! aš turiu omenyje, Steam versijas, o ne Demo ar DRM-Free, atidžiau skaityk, ką rašau! Non-steam demo versijos yra nesąmonė, nei online MP veikia, nei DLC pridėti gali

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1765 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...