Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalba pinigų limitais SA-MP.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi supergames.lt nariai, man ištiko problema:

Mano didžiausia kitaip sakant pinigų suma yra: 999,999,999€. Pasidarau /pinigai jog būtų: 999.999.999€ milijonų man juos puikiai rodo, jeigu pasidarau 1 bilijoną man jų išvys nepakrauna nei /info lentutei, nei /pinigai. [Kame problema?]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, CALIFFORD. parašė:

Kiek žinau sampo limitas yra 999 milijonai, neina padaryti taip, kad galėtum gauti jų daugiau. 

Eina eina, sarg'e 3b-5b telpa losiai.

8 minutes prieš, EzTexas parašė:

EIna, ant sistemos nes sarge pvz yra tai.

 

Gal tu žinai kaip padaryti limitą didesnį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maksimali integer reikšmė, kurią gali saugoti MySQL yra ~2.1 milijardo ar bilijono, nebe pamenu tų pavadinimų, angliškai 2 to power of 31, lietuviškai nežinau, rašosi taip 2^31 :D. GTA gali atvaizduoti nors ir 999 milijardų kiek žinau, bet esmė tame, kad Pawno nepalaiko tokių didelių skaičių, ten irgi limitas ~2.1b, o tiksliau 2'147'483'647. Didesnių skaičių integer pavidalu tiesiog negalėsi naudoti, o jeigu jau norėtum, tai visada galima bandyti su string, tik reikės sukurti custom funkciją, hooką, ir kaskart priskiriant pinigus, konvertuoti iš integer į string su valstr. KItas dalykas, kam tau prireikė tų 999 milijonų?

Redaguota , nario Delorian
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, haX0r parašė:

Tuomet geriausias būdas saugoti pinigus kintamajame, o rodyti žaidėjui juos naudojant textdraw. Tada skaičių galima padidinti.

Padėtum ? į AŽ

1 minute prieš, Delorian parašė:

Maksimali integer reikšmė, kurią gali saugoti MySQL yra ~2.1 milijardo ar bilijono, nebe pamenu tų pavadinimų, angliškai 2 to power of 10, lietuviškai nežinau, rašosi taip 2^31 :D. GTA gali atvaizduoti nors ir 999 milijardų kiek žinau, bet esmė tame, kad Pawno nepalaiko tokių didelių skaičių, ten irgi limitas ~2.1b, o tiksliau 2'147'483'647. Didesnių skaičių integer pavidalu tiesiog negalėsi naudoti, o jeigu jau norėtum, tai visada galima bandyti su string, tik reikės sukurti custom funkciją, hooką, ir kaskart priskiriant pinigus, konvertuoti iš integer į string su valstr. KItas dalykas, kam tau prireikė tų 999 milijonų?

Nu nes pavyzdžiui man 999,999,999€ yra mažai norisi didesnio skaičiaus leidimo. Taip aš šita skaičiau, bet nesupratau ką jie turėjo omenį kaip man net 2b neleidžia turėt rankuose iškarto /info /pinigai nekrauna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, haX0r parašė:

Ne nepadėčiau až. Tam ši tema ir sukurta. Galbūt kam nors kitam reikės ir ieškos, tad geriausia sprendimą rašyti čia. Pažiūrėk ką rašė Delorian, galėtum pritaikyti jo pasiūlytą metodą su string.

Taip tada supratau. Taip pas mane ir yra essme jog Format(String)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, newyorkas parašė:

Galbūt ne į temą, bet koks tolkas daryt tokias milijonines sumas? Nėra įdomumo jokio, kai turi tiek pinigų. Vienintelis dalykas kurį pasakysiu - sunkink ekonomiką.

pasijunks servą ir žais vienas ir užsidėjas 2mlrd ahuelins prieš klasės draugus koks jis kietas ir žais vienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Vidmantas. parašė:

pasijunks servą ir žais vienas ir užsidėjas 2mlrd ahuelins prieš klasės draugus koks jis kietas ir žais vienas.

Va va, panaši situacija turbūt ir bus. :D Editinant kažkokį Gamemodą neturint jokių žinių sunkiai ar išeis į šviesą jo gamemodas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, newyorkas parašė:

Va va, panaši situacija turbūt ir bus. :D Editinant kažkokį Gamemodą neturint jokių žinių sunkiai ar išeis į šviesą jo gamemodas.

Čia jau ne jums spręsti koks ir kaip gamemodas išeis. Paprasčiausiai ne visi gimsta mokėdami tad nereikia būti gryniems Lietuviams.

26 minutes prieš, newyorkas parašė:

Galbūt ne į temą, bet koks tolkas daryt tokias milijonines sumas? Nėra įdomumo jokio, kai turi tiek pinigų. Vienintelis dalykas kurį pasakysiu - sunkink ekonomiką.

Taip ji bus sunki. Bet vistiek reikia padidinti iki 1-2 bilijonų, man patinka tokie skaičiai. ;) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, Delorian parašė:

Maksimali integer reikšmė, kurią gali saugoti MySQL yra ~2.1 milijardo ar bilijono, nebe pamenu tų pavadinimų, angliškai 2 to power of 10, lietuviškai nežinau, rašosi taip 2^31 :D. GTA gali atvaizduoti nors ir 999 milijardų kiek žinau, bet esmė tame, kad Pawno nepalaiko tokių didelių skaičių, ten irgi limitas ~2.1b, o tiksliau 2'147'483'647. Didesnių skaičių integer pavidalu tiesiog negalėsi naudoti, o jeigu jau norėtum, tai visada galima bandyti su string, tik reikės sukurti custom funkciją, hooką, ir kaskart priskiriant pinigus, konvertuoti iš integer į string su valstr. KItas dalykas, kam tau prireikė tų 999 milijonų?

that's not how it works fam

beto taip ir sakosi 2 to the power of 31 kas ir yra 2^31

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Zero Two parašė:

that's not how it works fam

beto taip ir sakosi 2 to the power of 31 kas ir yra 2^31

How does it works then?

Ten 10 pradžioje parašęs buvau, bet pasigooglines prisiminiau, kad vis dėlto 31.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...