Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Real-City.Lt Serverio aprašymas (Beta)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, newyorkas parašė:

Nežinau kaip jum, turbūt skiriasi nuomonė kaip žemė ir dangus, bet patinka man tie mapp darbai. :D
Kai kur tikrai reik tobulėt, bet geriau, nei tvora ir pastatas su keliom mašinom. 

Sėkmės ateityje. :)

Dėkojų, viskas bus daroma naujiai laikiui einant viskas keisis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Pablas parašė:

Palinkėčiau sėkmės projektui bet kai reklamina kituose forumuose , negarbinga . Sėkmės projektui.

Nekreipk Arnoldai į jį dėmesio aš jau nebekreipiu senai , matai mes jo meilės esam negali jis be mūsų ;) esam jo idealai gal , duokim ramybę jam tegul rašo , protingesniu pataps .Būkim protingesniais .

:DDDDDDDDD, nu as matai nesu zydras, kaip tu  :D:D:D:D.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Larsoniukas parašė:

Na kolega visi mapai daryti mūsų pačių  taip kad nesakyk kad iškitur jie yra pajimti, o kas blogai ten buvo griuvėsiai vietoj griuvėsiu padarėm dideli ir tikrai gera dalyka kaip startuosim užeik pažiurėt pamatysi geriau atrodo nei per nuotraukas

Dėja, bet pd darbas yra išimtas iš kito gm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), AivarasT parašė:

Dėja, bet pd darbas yra išimtas iš kito gm.

Na mielasis ka dabar ir tu esi priešas mūsų kad gavai bana kad kuri kita projekta, dbr bandai  kažka įrodyt neišeis, ir norėčiau pasakyt iš kokio gm ištrauka ir ar darbas yra platintas protingas matai būt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Larsoniukas parašė:

Na mielasis ka dabar ir tu esi priešas mūsų kad gavai bana kad kuri kita projekta, dbr bandai  kažka įrodyt neišeis, ir norėčiau pasakyt iš kokio gm ištrauka ir ar darbas yra platintas protingas matai būt

vpš tu dužes esi? Sanlife.lt turėjo dar prie Luc_Santos ir šitas va pacas tavo ir nupiso dar sąvininkas buvau, ir prašė šito mapp darbo dužena

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Larsoniukas parašė:

Na mielasis ka dabar ir tu esi priešas mūsų kad gavai bana kad kuri kita projekta, dbr bandai  kažka įrodyt neišeis, ir norėčiau pasakyt iš kokio gm ištrauka ir ar darbas yra platintas protingas matai būt

Kaip matau mano darbas GFX patiko? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, AivarasT parašė:

:D :D, jau žodžių nebeturi kai teisybe lenda?

Aš tau sakau ar jisai yra platintas tas darbas ar ne dužena bled

25 minutes prieš, Escobar` parašė:

Kaip matau mano darbas GFX patiko? :D 

Labai net

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Milda_Zal parašė:

Jeigu palygintume platintą modifikaciją ir kur dabar šis projektas naudoja modifikaciją, tai manau didelio skirtumo nerastume.

Na kaip startuos ir pamatysi viska ar skiriasi kazkas ar nelabai 

Serverio Startas: Gegužės 11 dieną (šeštadienį),19h;

https://real-city.lt/index.php?/topic/272-rc-000-1/

pasirodė dar vienas atnaujinimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...