Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa tiesa apie dabartini SA:MP


Deimančius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1810 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 68
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Kažkada esu žaidęs tą tavo lifetown ką galiu pasakyti - man nepatiko, kitaip tariant šūdų krūva [ KIEKVIENAS TURI SAVO NUOMONE ] O ką aš galiu parekomenduoti yra - lsgyvenimas.lt, šiaip gal ir žaidžia normaliai žaidėju tuom nesiskundžiu ~120 kai šiltesni orai tačiau sunku surast naujų žaidėjų tai siūlau užsukt, serveryje turėsit ką veikt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Pablas parašė:

Jei randi bent kažką kur kas nėrė duodu 100 eurų, Nesu nikeur nėręs ir nardęs ne kaip kai kas ,   jei kažkur tavęs į pareigas nepriėmiau ir dbr ant kiekvieno komentaro heitini už tai mane nors jau senai nebendraujam nereikia išssilieti ant manęs , bet kaip nori taip daryk , senai į tokius dėmesio nekreipiu, jei žmogus nemąsto. Geros dienos. O jei nori išsiaiškinti ir nevaryti ant manęs norėdamas prieš supergames bendruomenę pasirodyti kietu, pasiklausk Žygio kas jam nardė ar jis pats pasiūlė net 3-4 kartus prisijungti. Nežinai tiesos nekalbėk. Geros dienos ponas.

Tu manes i pareigas nepriemei? As net nebandziau lmao, ir to sampo nebelosiu. Jei nekreipi demesio i heita, ko cia atrasai isvis?? Savininkas esi projekto, bet berastis kak  nada esi.

prieš 2 valandas(-ų), Dovydas B. parašė:

Isvis nebezaiskit to sampo degradave esat. Priklausomi nuo kompo...

Tipo jei sampa losia, jau priklausomi nuo kompo? Nu nice logika 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

xdddddds

svejky dabartynej samp zadejej jus esatia labaj blogy kadangi karocia jus isshibarstot po projektus kurie nera stawrtawe, todel gereu atejkit i mano serwa nes zajdeju nesugebu surinkty ir kuriu tokhias kwajlas temas ajpy samp.justhost.sudservis:7777 cykrai blagadariu kas atejsit busyt normalus ir zaJsit geram projekt

prieš 23 valandas(-ų), Admin_Bielka parašė:

Ą tu rimtas kents. Kelintą kartą startuosi? :DDD [ p.s mano start'o dar net nebuvo ir nebus gal ].

tu ce apie sunsajd gerai arba nieko

o shiaip tai kokx skirtumas kelinta kart, vistiek nei vieno starto online skaiciu per puse nesurinktum stpdv 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Eimantas // parašė:

xdddddds

svejky dabartynej samp zadejej jus esatia labaj blogy kadangi karocia jus isshibarstot po projektus kurie nera stawrtawe, todel gereu atejkit i mano serwa nes zajdeju nesugebu surinkty ir kuriu tokhias kwajlas temas ajpy samp.justhost.sudservis:7777 cykrai blagadariu kas atejsit busyt normalus ir zaJsit geram projekt

tu ce apie sunsajd gerai arba nieko

o shiaip tai kokx skirtumas kelinta kart, vistiek nei vieno starto online skaiciu per puse nesurinktum stpdv 

kelintokas busi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Admin_Bielka parašė:

As taves klausiu durneli tu.

Durneli tu durneli, mažiau smegenis varvink prie to forumo sedėdamas, nupušt baigi :D 

 

Mano mokimosi klasė, amžius ar išsilavinimas mažiausiai tave jaudinti turėtų, o dar ypač temoj apie samp ''dabarti'' bet jau kad pradėjom, čiuvas su nicku ''Admin_Bielka'' bei skypeid ; savas12340, nieko daug nežada ;DDD Susimastyk, durneli :) 

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Eimantas // parašė:

Durneli tu durneli, mažiau smegenis varvink prie to forumo sedėdamas, nupušt baigi :D 

 

Mano mokimosi klasė, amžius ar išsilavinimas mažiausiai tave jaudinti turėtų, o dar ypač temoj apie samp ''dabarti'' bet jau kad pradėjom, čiuvas su nicku ''Admin_Bielka'' bei skypeid ; savas12340, nieko daug nežada ;DDD Susimastyk, durneli :) 

Vyras - ne forume ir nicke essme. O dėl rūpesčio tavo tai tikrai neįdomu, nes grybas esi ir tiek nieko naujo. O dėl -REP nieko man nepades kad pametysit. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Admin_Bielka parašė:

Vyras - ne forume ir nicke essme. O dėl rūpesčio tavo tai tikrai neįdomu, nes grybas esi ir tiek nieko naujo. O dėl -REP nieko man nepades kad pametysit. ;)

https://www.zodynas.lt/jaunimo-zodynas/B/bielka čia tik apmąstymui. (turbūt su šia nicko dalim pasireiškia visas tavo vyriškumas. ) :)

Na tu turbūt vienas iš aukštesnio rango idijotų sutiktų šiame forume, grybe tu, grybe :mucha::mucha:

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âface palm gifâ

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Eimantas // parašė:

https://www.zodynas.lt/jaunimo-zodynas/B/bielka čia tik apmąstymui. (turbūt su šia nicko dalim pasireiškia visas tavo vyriškumas. ) :)

Na tu turbūt vienas iš aukštesnio rango idijotų sutiktų šiame forume, grybe tu, grybe :mucha::mucha:

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âface palm gifâ

Koks tu esi silpnas, kad net skaityti nesinori. Ant tiek silpnapročių būti tai jau baisu. Geriau patylėk ir protingesnis būsi. Nick'us kaišiodamas nieko nepasieksi... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Admin_Bielka parašė:

Koks tu esi silpnas, kad net skaityti nesinori. Ant tiek silpnapročių būti tai jau baisu. Geriau patylėk ir protingesnis būsi. Nick'us kaišiodamas nieko nepasieksi... ;)

Mielasis, Admin_Bielka, na jūs ir klounas. :mucha:

Pradedi diskusija su manimi, po to tildai, rašai apie kažkokias silpnybes ar siekius, vienas dalykas kurio noriu pasiekti šioje diskusijoje, tai įrodyti jums, kad jūs dar vienas niekuom neišsiskiriantis idiotas kuris labai susireikšminęs (tikiuosi supratote). Jums mūsų forumo vyre taip pat rekomenduočiau ne tik patylėti, bet retkarčiais ir kokį vadovėlį pavartyt, gal tikrai bus į naudą ir košės padaugės galvoje? Sėkmės bandant pasinaudoti mano patarimu!

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, Eimantas // parašė:

Mielasis, Admin_Bielka, na jūs ir klounas. :mucha:

Pradedi diskusija su manimi, po to tildai, rašai apie kažkokias silpnybes ar siekius, vienas dalykas kurio noriu pasiekti šioje diskusijoje, tai įrodyti jums, kad jūs dar vienas niekuom neišsiskiriantis idiotas kuris labai susireikšminęs (tikiuosi supratote). Jums mūsų forumo vyre taip pat rekomenduočiau ne tik patylėti, bet retkarčiais ir kokį vadovėlį pavartyt, gal tikrai bus į naudą ir košės padaugės galvoje? Sėkmės bandant pasinaudoti mano patarimu!

Mielasis grybe!

Prašyčiau jums susirasti mergina, ir nekurti nereikalingos diskusijos, kurį tu čia pradėjai daryti, nesuprasdamas kodėl? - gal gėjus esi ar kažkas taip atsitiko su jumis aš neįsivaizduoju kuo jums galima padėti. Nes tikrai temą ne aš užvedžiau o tu nesąmones rašydamas tai padarai tokį kaip sakoma "Chaosą" kurio tu pats turbūt vis dar nesitikį / nesupranti. Geriau prašau tavęs: "PATYLĖK".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1810 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...