Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

(MMO) Dragon Ball Universe


Barz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1807 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), Dariuss parašė:

paspaudus siustis rodo kad trojan:win32/emelent.B!cl ne aciu virusu nereik :) o taip norejos pamegint :(

Trojan? Hmm kažkaip abejočiau nes pats naudoju Norton antivirusine tai kažkaip mažai tikėtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandžiau šį žaidimą tiesą sakant nekažka, puse valandos klaidžiojau nežinodamas ką daryti, nėra jokio tutorial, hinto ar naujoko guide, tiesiog atsiradau parašiau Hi ir ties tuom mano žaidimas baigės nežinau ar čia mano klaida, kad nežinau kaip žaisti ar kas čia nu žodžiu sėkmės gal kai bus guide ar kažkas tokio ateisiu palošt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2019-05-05 20:55, 0riginal parašė:

Bandžiau šį žaidimą tiesą sakant nekažka, puse valandos klaidžiojau nežinodamas ką daryti, nėra jokio tutorial, hinto ar naujoko guide, tiesiog atsiradau parašiau Hi ir ties tuom mano žaidimas baigės nežinau ar čia mano klaida, kad nežinau kaip žaisti ar kas čia nu žodžiu sėkmės gal kai bus guide ar kažkas tokio ateisiu palošt.

Nesitikėjom, kad beveik visus žaidėjus sudarys naujokai kurie neturi nei kiek patirties su tibia, tačiau kita edition jau darysim tutorial room pradedantiesiems nes pastebėjom, kad lietuvei visiškai nesigaudo, nes yra tik keli nauji lietuviai kurie sugebėjo jau pakelt 250-300lvl.

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1807 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...