Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas iki 250€


GodALive

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 8 valandas(-ų), darrel. parašė:

Į Xiaomi žvalgykis, kokį Xiaomi Pocophone F1.

Poco topuke kaiptik 300eur mačiau.

@interceptor Teko sony pačiupinėti, tai buvo xz1 man rods. SD835 man rods jame sukasi, bet jis neneša taip, kaip tūrėtų. Mane būtent tas ir nuvylė :(.

Va dbr MI8 viską velka, bet nu ekranas braižosi tai nhj... Sena tarka vadinama grand prime per 4 metus neradau jokių įbrėžimų, o čia porą sav. Su rakčiukais ir turi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-06-13 17:12, interceptor parašė:

Gal padėsit ir man kažką išsirinkti - biudžetas labai panašus, apie 300eur. Ir tieisog noriu kuo geresnį telefoną išsirinkt, kad po pusmečio vėl nereikėtų pirkti. Tai visokių Lite versijų nenoriu. Kamera nelabai svabru, nes turiu DSRL. Svarsčiau apie naudoto pirkimą per skelbiu, bet biški neramu, nes kelis kartus esu apsigavęs, tai labai nenoriu dukartus mokėti vėl. Buvau elektromartke pačiupinėt smartphonų, tai yra tikrai iš ko rinktis. Iš čia esančių https://www.elektromarkt.lt/lt/telefonai-ismanieji-irenginiai/mobilieji-telefonai tai visai sudomino Xperia. Gal kas turėjot ir turi kokių atsiliepimų? Aš du kartus Sony turėjau telefoną, tai viskas puikiai veikė, iki kol vieną kartą nenukrito ant žemės ir visas ekranas su visa sensorika parėjo.

Redmi K20 / K20 Pro, nesidomėjau, ar Lietuvoj jau yra ar ne, bet verta palaukt arba pirkt iš kokio Gearbesto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Doomcė parašė:

Poco topuke kaiptik 300eur mačiau.

@interceptor Teko sony pačiupinėti, tai buvo xz1 man rods. SD835 man rods jame sukasi, bet jis neneša taip, kaip tūrėtų. Mane būtent tas ir nuvylė :(.

Va dbr MI8 viską velka, bet nu ekranas braižosi tai nhj... Sena tarka vadinama grand prime per 4 metus neradau jokių įbrėžimų, o čia porą sav. Su rakčiukais ir turi...

ekrano raktai nebraizytu jei butu pagaminti is normalaus metalo. pvz dazytas chromo dazais svinas ir pan(ne grynas chromas) bei smelis labiau raizo nei koks plienas gorilla stikla naudojancius ekranus. tu biriu smeliu gali negyvaii suraizyt gorilla stikla ir visai nesunkiai. cia ne tavo kalte o rakto gamintojo metalu kokybes kontroles trukumai. jei rakto dazai nusitryne ar raktu kokybe suprastejo dabar naudojamu tai ci jau tavo bedos kad tiek taupai. patikek zinau ka sakau nes esu pats susidures su situo. todel ir sakykim perki pvz apsaugini stikliuka uz 20/30 euru kad dar eitu gerai matyt vaizda oled/lcd ekrane del esamu burbuliuku is kliju ar bubble free su kuo didesnius pressure ekrano apsaugai o ne uz 5eurus kurie yra gavno nebent taupai kiekviena centa. esu mates ir itin geru pigiu bubble tipo TG's bet daznai xujovi buna aisku ne tie kiek sakykim uzz 3-5eurus/svarus nupirktas bubble free TG kuris vos issprudes is ranku ant lovos iskart atsiklijuoja.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...