Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas iki 250€


GodALive

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, GodALive parašė:

O jei mi8 lite?

Perskaityk dar karta tai ką aš rašiau ankščiau.

prieš 3 valandas(-ų), darrel. parašė:

Turiu Xiaomi Mi5 kuriam jau 4 metai jau rodos eina? Vis dar sukasi puikiai :)

I.T : Xiaomi Pocophone F1 gali nusipirkti už tiek. O jeigu ieškai Lietuvoj - Xiaomi Mi8 Lite, jeigu reikia microSD slot, bet jei microSD slot nebūtinas, o ir domintu kiek geresnė kamera bei softas - Xiaomi Mi A2. O kaip ten iPhone kiti siūlė, asmeniškai pats nepatarčiau jei nori laisvės.

Xiaomi kaltinti dėl to nelabai turėtum, ten jau Google greičiau susimovė, nes ir Google Pixel vartotojai skundėsi lagų. O dėl kameros tai nenuostabu, Xiaomi prioritetas niekada nebuvo kamera.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

todėl ir planuoju pereit prie ios sistemos ten nėra tokių prikolų... Išvis tas android jau visai atsibodo manau dabar naudosiu ios nebent koks gamintojas savo softą sukurs , o ne android pagrindu(bet to jaučiu nebus :D)

IOS Nėra tokia gera Sistema, kokia ji atrodo :D Android daug patogesnė, efektyvesnė... Ios irgi lagint pradeda, turiu Drauga pirko Iphone, visiškai nauja 7, po metų pradėjo Lagint... O kaip ir darrel minėjo, bėdos su Baterijomis. Iphone'ai yra tiesiog pervertinti telefonai, už kosmines kainas :D Visada likau ir liksiu prie Android'ų, IOS Bandęs, nepatiko ir turbūt niekada nepatiks, ne man ji. 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Armzis parašė:

IOS Nėra tokia gera Sistema, kokia ji atrodo :D Android daug patogesnė, efektyvesnė... Ios irgi lagint pradeda, turiu Drauga pirko Iphone, visiškai nauja 7, po metų pradėjo Lagint... O kaip ir darrel minėjo, bėdos su Baterijomis. Iphone'ai yra tiesiog pervertinti telefonai, už kosmines kainas :D Visada likau ir liksiu prie Android'ų, IOS Bandęs, nepatiko ir turbūt niekada nepatiks, ne man ji. 

Visada bus tokių žmonių kurie bus arba bmw fanai arba audi fanai tai čia taspats reikalas kaip ios fanai vs android fanai ;D

Ir pavyzdžiui man patogus ios draugas turėjo 6 iphone 4metus ir po tiek laiko tik šiek tiek sulėtėjo , bet vis dar puikiai veikė, bet čia nesenai atsinaujino į xs tai yra hype labai. Nieko prieš android neturiu tik , jog labai nervina tie update jog po jų sulėtėja tas telefonas ir turi factory reset daryt mi a1, su a5 2017 nebuvo jokių problemų , bet nusibodo tas android.. O ios mane nustebino jog daug kas juos peikia , bet vistiek jie yra verti kiekvieno cento už tai jog jie naudoja savo kurtą softą , o ne android... Nesvarbu jog negali customizint kas iš to juk vaikai dažniausiai ir daro tokius dalykus..

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), pesh parašė:

Tu i megapikselius neziurek :DD.

Pries perkant pasiizurekit review, nes cia paziuri perametrus ir perka :D

man ta kamera isvis pajibat as ziuriu i parametrus pats turejau is ali 4+64gb ir buvau patenkintas, neperku telefonu virs 200e nes iki 200e ir taip daxuja geru telefonu yra:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Visada bus tokių žmonių kurie bus arba bmw fanai arba audi fanai tai čia taspats reikalas kaip ios fanai vs android fanai ;D

Ir pavyzdžiui man patogus ios draugas turėjo 6 iphone 4metus ir po tiek laiko tik šiek tiek sulėtėjo , bet vis dar puikiai veikė, bet čia nesenai atsinaujino į xs tai yra hype labai. Nieko prieš android neturiu tik , jog labai nervina tie update jog po jų sulėtėja tas telefonas ir turi factory reset daryt mi a1, su a5 2017 nebuvo jokių problemų , bet nusibodo tas android.. O ios mane nustebino jog daug kas juos peikia , bet vistiek jie yra verti kiekvieno cento už tai jog jie naudoja savo kurtą softą , o ne android... Nesvarbu jog negali customizint kas iš to juk vaikai dažniausiai ir daro tokius dalykus..

Tai tipo jeigu aš sukursiu savo softą ir panaudosiu jį savo kompe ar telefone, tai jis už tai bus vertas tūkstančius? :D Ir iOS ne tik customizationo neturi.

prieš 17 valandas(-ų), pesh parašė:

Tu i megapikselius neziurek :DD.

Pries perkant pasiizurekit review, nes cia paziuri perametrus ir perka :D

Daugelis review apie Xiaomi Redmi Note telefonus yra geri, nežinau ką tu tuo norėjai pasakyti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Tai tipo jeigu aš sukursiu savo softą ir panaudosiu jį savo kompe ar telefone, tai jis už tai bus vertas tūkstančius? :D Ir iOS ne tik customizationo neturi.

Aš turiu omeny jog jis yra puikiai optimizuotas.. Anyways nesiginčysiu su android fanatiku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), darrel. parašė:

Tai tipo jeigu aš sukursiu savo softą ir panaudosiu jį savo kompe ar telefone, tai jis už tai bus vertas tūkstančius? :D Ir iOS ne tik customizationo neturi.

Daugelis review apie Xiaomi Redmi Note telefonus yra geri, nežinau ką tu tuo norėjai pasakyti..

Kamera Xiaomi yra sudas, esu pats tuom isitikines 2 kartus :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), pesh parašė:

Kamera Xiaomi yra sudas, esu pats tuom isitikines 2 kartus :) 

Turiu Xiaomi Mi5 ir naudojant GCam esu padaręs tikrai decent nuotraukų. O ir paskui, kamera telefono veikimo nepaveikia... Man asmeniškai kamera nėra tiek būtina kiek geras veikimas, nes vis vien ten kamerą naudoju, kad nesamonės kokias tik pafotkint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), darrel. parašė:

Turiu Xiaomi Mi5 ir naudojant GCam esu padaręs tikrai decent nuotraukų. O ir paskui, kamera telefono veikimo nepaveikia... Man asmeniškai kamera nėra tiek būtina kiek geras veikimas, nes vis vien ten kamerą naudoju, kad nesamonės kokias tik pafotkint.

jeigu jau kanors fotkint su telefonu tai jau geriau gamta ir pan. nes tos selfie nesamones skirtos besimaivanciom panom.

ypac kai insta sudeta ir neadekvaciu kiekiu selfie type stories kurios neparodo nieko o tim zmogaus buda, realiai nesuteikia jokios naudos-viskas daroma tik del followers skaiciaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

jeigu jau kanors fotkint su telefonu tai jau geriau gamta ir pan. nes tos selfie nesamones skirtos besimaivanciom panom.

ypac kai insta sudeta ir neadekvaciu kiekiu selfie type stories kurios neparodo nieko o tim zmogaus buda, realiai nesuteikia jokios naudos-viskas daroma tik del followers skaiciaus.

Selfie aš vapše gal karta į metus darau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Gal padėsit ir man kažką išsirinkti - biudžetas labai panašus, apie 300eur. Ir tieisog noriu kuo geresnį telefoną išsirinkt, kad po pusmečio vėl nereikėtų pirkti. Tai visokių Lite versijų nenoriu. Kamera nelabai svabru, nes turiu DSRL. Svarsčiau apie naudoto pirkimą per skelbiu, bet biški neramu, nes kelis kartus esu apsigavęs, tai labai nenoriu dukartus mokėti vėl. Buvau elektromartke pačiupinėt smartphonų, tai yra tikrai iš ko rinktis. Iš čia esančių https://www.elektromarkt.lt/lt/telefonai-ismanieji-irenginiai/mobilieji-telefonai tai visai sudomino Xperia. Gal kas turėjot ir turi kokių atsiliepimų? Aš du kartus Sony turėjau telefoną, tai viskas puikiai veikė, iki kol vieną kartą nenukrito ant žemės ir visas ekranas su visa sensorika parėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), interceptor parašė:

Gal padėsit ir man kažką išsirinkti - biudžetas labai panašus, apie 300eur. Ir tieisog noriu kuo geresnį telefoną išsirinkt, kad po pusmečio vėl nereikėtų pirkti. Tai visokių Lite versijų nenoriu. Kamera nelabai svabru, nes turiu DSRL. Svarsčiau apie naudoto pirkimą per skelbiu, bet biški neramu, nes kelis kartus esu apsigavęs, tai labai nenoriu dukartus mokėti vėl. Buvau elektromartke pačiupinėt smartphonų, tai yra tikrai iš ko rinktis. Iš čia esančių https://www.elektromarkt.lt/lt/telefonai-ismanieji-irenginiai/mobilieji-telefonai tai visai sudomino Xperia. Gal kas turėjot ir turi kokių atsiliepimų? Aš du kartus Sony turėjau telefoną, tai viskas puikiai veikė, iki kol vieną kartą nenukrito ant žemės ir visas ekranas su visa sensorika parėjo.

Į Xiaomi žvalgykis, kokį Xiaomi Pocophone F1.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...