Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas iki 250€


GodALive

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1771 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki sveiki visi, gal galetumete mestelti telefonu iki 250Europinių kaina nė trupučiu negali viršyti šios sumos, telefonas butu reikalingas snapchatam, messengeriam na žodžiu pauglio telefonas su visom soc.medijom na ir kad viena kita zaidimuka pazaisti galima butu

Ziurejau i xiaomi mi 8 lite ar xiaomi mi a2, numeskit savo variantu :)

 

su Argumentais, ir pliusais minusais jei nesunku :) Ir rašykite tik tie kurie turejo siuos telefonus ar naudojos

 

 

Redaguota , nario GodALive
Argumentai
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siulyciau Huawei P20 Lite, 64 GB, Dual SIM

Esu pats uz Huawei , turejau Samsung/Iphone , bet is ju labiausiai man lipo Huawei , gera kamera, laiko baterija gerai , greitai krauna ir jokiu bedu su paciu telefonu jau 2 metai :) turejau gal tik 2 freeze per 2 metus , cia nesveikai yra kai su samsung pastoviai lagai budavo..

 

Redaguota , nario Arturas1998
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau geriausia imk kaip aukščiau rašęs narys siūlė iPhone 7, jų valdymas ir pats UI yra žiauriai smooth, soc. medijom jis kaip tik. Žaidimam taip pat labai geras, turi galingas vaizdo plokštės iPhonai :) [Bet naudotą, nes naujas neišeis :D]

Redaguota , nario Tadeh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tadeh parašė:

Manau geriausia imk kaip aukščiau rašęs narys siūlė iPhone 7, jų valdymas ir pats UI yra žiauriai smooth, soc. medijom jis kaip tik. Žaidimam taip pat labai geras, turi galingas vaizdo plokštės iPhonai :) [Bet naudotą, nes naujas neišeis :D]

dasimetus galima rast neaktyvuoą, garantinį naują telefoną:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl visi renkasi tuos Didelius Brandus? O kaip Google Pixel arba  Nexus telefonai, irgi visai neblogi, Žaidimams baisiai geri, Androidai todėl eina viskas, turi geras Kameras , Ilgai laiko baterijos :D Jei iš populiaresnių Brandų rinktis, tai Huawei , Xiaomi arba Samsung (Kaikurie modeliai) , o Iphone'ai man ne prie širides, bet gali imt 7, gal patiks :D 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Armzis parašė:

Kodėl visi renkasi tuos Didelius Brandus? O kaip Google Pixel arba  Nexus telefonai, irgi visai neblogi, Žaidimams baisiai geri, Androidai todėl eina viskas, turi geras Kameras , Ilgai laiko baterijos :D Jei iš populiaresnių Brandų rinktis, tai Huawei , Xiaomi arba Samsung (Kaikurie modeliai) , o Iphone'ai man ne prie širides, bet gali imt 7, gal patiks :D 

Google Pixel ganėtinai brangūs, o naudoto imt neapsimoka, nes RAM'ų trūkumas po metų - dviejų labai pasijaučia, pačiam Android'ui, nesvarbu, ar jis stock ar su gamintojo launcheriu, vis tiek reikia daugiau resursų nei tai pačiai iOS sistemai, pats naudojau iPhone SE / iPhone 6, nors tai nėra patys naujausi modeliai, viskas veikė smooth ir be laggų, nors vieną iš jų ir pirkau naudotą, dabar tris mėnesius naudoju s9 ir šiai dienai jis tikrai neveikia taip įspūdingai, kaip veikė ką tik išimtas iš dėžutės, o grįžtant prie iPhone, SE naudojau beveik du metus, tačiau viskas išliko taip pat smooth kaip ir tą dieną, kai pirmą kartą jį įjungiau, gal tik kelias programas (fb/insta ir other) atidarinėjo minimaliai lėčiau, bet vis tiek N kartų geriau, nei po tokio pat naudojimo laikotarpio atidarinėja android'as. Aišku, nebent pasitvirtina spėjimas, kad EU rinkai samsungai prastesni nei USA (snapdragon>exynos), o Apple chip'ai visur eina tie patys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Xiaomiam pirmenybe. Kodrl jiem? Nes tie rageliai yra beprotiskai geras kainos ir gerio santikis, bent jau taip sako atsiliepimai, ziuriu mi 8 lite nu arba dar huawei honor 8x taipogi mi a2 lite, visi jie turi apie 4gb ramu ir 64gb, kas yra tikrai nerealus, santikis, samsungus turejau  interface ir some shit pabodes, iphone nenoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Arturas1998 parašė:

Siulyciau Huawei P20 Lite, 64 GB, Dual SIM

Esu pats uz Huawei , turejau Samsung/Iphone , bet is ju labiausiai man lipo Huawei , gera kamera, laiko baterija gerai , greitai krauna ir jokiu bedu su paciu telefonu jau 2 metai :) turejau gal tik 2 freeze per 2 metus , cia nesveikai yra kai su samsung pastoviai lagai budavo..

 

Nesiūlyk geriau lite serijos... Taipogi visokie a/j serijos samsungai yra paskutinis š...

Temos autoriui siūlau kažką žiūrėti į iphone... Taipogi su xiaomi turėjau ne kokią patirtį su mi a1. Jog po paskutinių update mane labai nuvylė pastringa kartais jau 2kartus dariau factory reset.. Kamera irgi ne kokia jau geriau mano turėtas a5 2017. Todėl xiaomi nesiūlau...

Nes mano sesė žiauriai patenkinta iphone 7 nei lagina nei ką nuo gruodžio pradžios turi.. Baterija irgi normaliai laiko tik 1% nusidėvėjo... Pats bandžiau tai patiko nei lagina nei ką palyginus su mi a1(net nevertas buvo pinigų mano nuomone...)

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Arba dar p smart 2019 arba mi max 2, iphone yra labai overprice o to 7to tu uz 250 nerasi

13 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Nesiūlyk geriau lite serijos... Taipogi visokie a/j serijos samsungai yra paskutinis š...

Temos autoriui siūlau kažką žiūrėti į iphone... Taipogi su xiaomi turėjau ne kokią patirtį su mi a1. Jog po paskutinių update mane labai nuvylė pastringa kartais jau 2kartus dariau factory reset.. Kamera irgi ne kokia jau geriau mano turėtas a5 2017. Todėl xiaomi nesiūlau...

Nes mano sesė žiauriai patenkinta iphone 7 nei lagina nei ką nuo gruodžio pradžios turi.. Baterija irgi normaliai laiko tik 1% nusidėvėjo... Pats bandžiau tai patiko nei lagina nei ką palyginus su mi a1(net nevertas buvo pinigų mano nuomone...)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, GodALive parašė:

Arba dar p smart 2019 arba mi max 2, iphone yra labai overprice o to 7to tu uz 250 nerasi

 

Skelbimuose rastum.... Nesiūlau ir p smart nes po kurio laiko sulėtėja gali žiūrėtis bent į mi max 2 . Nes pažįstamas turi p smart porą mėn kaip nusipirkęs jau jaučiasi sulėtėjimas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Jizzy parašė:

Google Pixel ganėtinai brangūs, o naudoto imt neapsimoka, nes RAM'ų trūkumas po metų - dviejų labai pasijaučia, pačiam Android'ui, nesvarbu, ar jis stock ar su gamintojo launcheriu, vis tiek reikia daugiau resursų nei tai pačiai iOS sistemai, pats naudojau iPhone SE / iPhone 6, nors tai nėra patys naujausi modeliai, viskas veikė smooth ir be laggų, nors vieną iš jų ir pirkau naudotą, dabar tris mėnesius naudoju s9 ir šiai dienai jis tikrai neveikia taip įspūdingai, kaip veikė ką tik išimtas iš dėžutės, o grįžtant prie iPhone, SE naudojau beveik du metus, tačiau viskas išliko taip pat smooth kaip ir tą dieną, kai pirmą kartą jį įjungiau, gal tik kelias programas (fb/insta ir other) atidarinėjo minimaliai lėčiau, bet vis tiek N kartų geriau, nei po tokio pat naudojimo laikotarpio atidarinėja android'as. Aišku, nebent pasitvirtina spėjimas, kad EU rinkai samsungai prastesni nei USA (snapdragon>exynos), o Apple chip'ai visur eina tie patys.

Turiu Xiaomi Mi5 kuriam jau 4 metai jau rodos eina? Vis dar sukasi puikiai :)

I.T : Xiaomi Pocophone F1 gali nusipirkti už tiek. O jeigu ieškai Lietuvoj - Xiaomi Mi8 Lite, jeigu reikia microSD slot, bet jei microSD slot nebūtinas, o ir domintu kiek geresnė kamera bei softas - Xiaomi Mi A2. O kaip ten iPhone kiti siūlė, asmeniškai pats nepatarčiau jei nori laisvės.

Prieš 1 valandą, E3ikaZ parašė:

Nesiūlyk geriau lite serijos... Taipogi visokie a/j serijos samsungai yra paskutinis š...

Temos autoriui siūlau kažką žiūrėti į iphone... Taipogi su xiaomi turėjau ne kokią patirtį su mi a1. Jog po paskutinių update mane labai nuvylė pastringa kartais jau 2kartus dariau factory reset.. Kamera irgi ne kokia jau geriau mano turėtas a5 2017. Todėl xiaomi nesiūlau...

Nes mano sesė žiauriai patenkinta iphone 7 nei lagina nei ką nuo gruodžio pradžios turi.. Baterija irgi normaliai laiko tik 1% nusidėvėjo... Pats bandžiau tai patiko nei lagina nei ką palyginus su mi a1(net nevertas buvo pinigų mano nuomone...)

Xiaomi kaltinti dėl to nelabai turėtum, ten jau Google greičiau susimovė, nes ir Google Pixel vartotojai skundėsi lagų. O dėl kameros tai nenuostabu, Xiaomi prioritetas niekada nebuvo kamera.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, ッ ッ parašė:

xiaomi redmi note 6 pro pasiemiau uz 180e ir rami galva nauja neispakuota tavo atveju db pasimciau redmi note 7 pro geri parametrai iki 250 rasi nauja nuliova ir kamera gera 48+5mgp kamera.

Nerandu redmi note 7 pro

25 minutes prieš, darrel. parašė:

Turiu Xiaomi Mi5 kuriam jau 4 metai jau rodos eina? Vis dar sukasi puikiai :)

I.T : Xiaomi Pocophone F1 gali nusipirkti už tiek. O jeigu ieškai Lietuvoj - Xiaomi Mi8 Lite, jeigu reikia microSD slot, bet jei microSD slot nebūtinas, o ir domintu kiek geresnė kamera bei softas - Xiaomi Mi A2. O kaip ten iPhone kiti siūlė, asmeniškai pats nepatarčiau jei nori laisvės.

Xiaomi kaltinti dėl to nelabai turėtum, ten jau Google greičiau susimovė, nes ir Google Pixel vartotojai skundėsi lagų. O dėl kameros tai nenuostabu, Xiaomi prioritetas niekada nebuvo kamera.

Man labiausiai aki traukia xiaomi, draugai 2 turi 4x. Sake krenta ant trinkeliu be dekliuko, pleveles, nuogas vos ne, nieko toliau pasiemi ir fsio, kitas turi redmi 6 irgi sake labai neblogas, o iki 250€ ka parartum?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, darrel. parašė:

Turiu Xiaomi Mi5 kuriam jau 4 metai jau rodos eina? Vis dar sukasi puikiai :)

I.T : Xiaomi Pocophone F1 gali nusipirkti už tiek. O jeigu ieškai Lietuvoj - Xiaomi Mi8 Lite, jeigu reikia microSD slot, bet jei microSD slot nebūtinas, o ir domintu kiek geresnė kamera bei softas - Xiaomi Mi A2. O kaip ten iPhone kiti siūlė, asmeniškai pats nepatarčiau jei nori laisvės.

Xiaomi kaltinti dėl to nelabai turėtum, ten jau Google greičiau susimovė, nes ir Google Pixel vartotojai skundėsi lagų. O dėl kameros tai nenuostabu, Xiaomi prioritetas niekada nebuvo kamera.

todėl ir planuoju pereit prie ios sistemos ten nėra tokių prikolų... Išvis tas android jau visai atsibodo manau dabar naudosiu ios nebent koks gamintojas savo softą sukurs , o ne android pagrindu(bet to jaučiu nebus :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, E3ikaZ parašė:

todėl ir planuoju pereit prie ios sistemos ten nėra tokių prikolų... Išvis tas android jau visai atsibodo manau dabar naudosiu ios nebent koks gamintojas savo softą sukurs , o ne android pagrindu(bet to jaučiu nebus :D)

Nėra tokių prikolų? Pamiršai apie situaciją su baterijom? O šiaip, Google dirba prie naujos OS.

 

10 minutes prieš, GodALive parašė:

Nerandu redmi note 7 pro

Man labiausiai aki traukia xiaomi, draugai 2 turi 4x. Sake krenta ant trinkeliu be dekliuko, pleveles, nuogas vos ne, nieko toliau pasiemi ir fsio, kitas turi redmi 6 irgi sake labai neblogas, o iki 250€ ka parartum?

Tai, kad kaip ir patariau jau.

 

35 minutes prieš, darrel. parašė:

Turiu Xiaomi Mi5 kuriam jau 4 metai jau rodos eina? Vis dar sukasi puikiai :)

I.T : Xiaomi Pocophone F1 gali nusipirkti už tiek. O jeigu ieškai Lietuvoj - Xiaomi Mi8 Lite, jeigu reikia microSD slot, bet jei microSD slot nebūtinas, o ir domintu kiek geresnė kamera bei softas - Xiaomi Mi A2. O kaip ten iPhone kiti siūlė, asmeniškai pats nepatarčiau jei nori laisvės.

Xiaomi kaltinti dėl to nelabai turėtum, ten jau Google greičiau susimovė, nes ir Google Pixel vartotojai skundėsi lagų. O dėl kameros tai nenuostabu, Xiaomi prioritetas niekada nebuvo kamera.

 

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

todėl ir planuoju pereit prie ios sistemos ten nėra tokių prikolų... Išvis tas android jau visai atsibodo manau dabar naudosiu ios nebent koks gamintojas savo softą sukurs , o ne android pagrindu(bet to jaučiu nebus :D)

Iphone naudoja mažas batarkes tai jų politika irgi tokia pat kaip samsungo. Samsungas stebuklingai pradeda lėtėti, dėl softo ir cpu. O Iphone lėtėja dėl baterijos. Kai ta maža baterija silpnėja ir prasideda visokie šposai su Iphone, nes jis pradeda mažiau vartoti energijos ir prasideda laginimai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1771 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...