Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LibertyLife.LT | Vyksta direktorių rinkimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1749 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kiek skaičiau komentarų, tai buvo stumimų ant Ainiaus, dėl Dogberry. Pagalvokit, Jei savininkas demesio jokio nerodo servui ir Vyr admin kam jam laikyt pareigas? 

Mačiau rašėt, jog greit uždarys libery servą kaip zavaskas. Žmones, jūs labai klystat. Ainius vien Vyr admin išbuvo ip.sa-mp.lt apie 4 metus ir visa laiką prilaike tvarka serve. Dabar vėl nori daugelis jo gryžimo. Aš pilnai žinau, kad viskas vyks sklandžiai. Skripetis Reinas profesionalas, Ainius taip pat savo srities profesionalas, taigi kas gali būti blogai?

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Expert* parašė:

Prie ko čia augalų auginimas ? Aš augalus irgi tam pačiam mode auginau praktiškai tokiu pačiu principu, o tiksliau ne augalus o zole. Sistema iš ~2013. Vaizdo įrašas tavo iš 2018, turbūt nebuvo jie mano projekte atėję kopijuoti sistemų tiesiog toks sutapimas. Nebent kažką gero papasakojo rusų kalba, bet kadangi jos nelabai moku nieko naujo neįžvelgiau. Gal būt vienas unikalus dalykas ką pamačiau tai augalų auginimas mieste prie ( daugumoje serverių ) banko. 
Neginu LV, nes nežinau kokia ten sistema gal kopija 1:1 o gal koks žaidėjas pasiūlė o jie sukūrė.

Lavonai, mašinų nuolaužos po sprogimo, salos su namais yra GS, kurią aš irgi sukūriau pirmiau ( vėl tam pačiam mode su tiltu ), bet neinu į GS aiškintis kodėl jie nuo manęs kopijuoja, nors kažin ar tas sistemas kada matė mano projekte, kuris niekada nestartavo. Nebent buvo sukurtas koks atnaujinimas forume ir aprodyta sistema.

 

PS. augalų auginimas nėra naujas tikrai, dar pamenu kaip kažkada prižadėjau agniui sukurti baklažanų auginimo sistemą o tas buvo daug metų atgal. Galbūt tu žiūri į kiekvieną projektą invidualiai kuris turi viena ar kita "unikalia" sistemą, bet nematai didesnio vaizdo, kad kiti projektai jau turi tas sistemas tačiau jos koncentruotos ne viename projekte o išskirstytos per kelis. O išskirstytos, nes visi nori būti unikalūs, nes kas bus kai daryt panašias kaip kiti ?
Būsi tu, aiškinsi kad kitas projektas turi ar rusas turi...
Kiek galvoji bus gudruoliu kurie aiškins, kad X sistemą kopijavau nuo GS, o tiltus nuo LV, nors juos buvau sukūręs porą metų prieš jiem apie jas susapnavus ?...

gi tu sakai, kad mane siustum i rusu projektus tai tau numetu, kad manes siusti nereikia ir tavo shudo parasyto berysio nezadu skaityti;), tik pasakau kad lietuviai niekam tike skripteriai ir tiek ;) ka rusai, kiti eng projektai sukuria jie niekad to nesukurtu o gs jau shudo vertas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), dark. parašė:

nei vienas project, neturi tokiu kaip 'tiltu griovimu' sistemos only rusai, kurie tik jas galvoja, jų naujas update buvo augalu laistymas, bei jų augimas jeigu reiks vid galiu numesti, jei rasiu ji numesiu taip, kad gali manęs siūsti nesiuntęs. ;)

 

7:03

 

 

Tu esi tikras, kad skaičius pažįsti? @Expert* tiltus sukūręs buvo 2012-2013 metais, aš sukūriau berods 2016 metais, rusai iš tavo numesto video sprendžiant (spėju kažkur tiltus rodo, nes kitaip ne į temą tas video visai) juos sukūrė 2018 metais. Tai vadovaujantis tavo supratimu išeina taip, kad Expert sugalvojo, aš nukopijavau nuo jo, o rusai nukopijavo nuo manęs arba Experto. Kažkaip viskas apsivertė, taip? Ar tu čia mums augalus norėjai parodyti? Jeigu taip tai gal laikas iš Olandijos kofikų grįžti namo jeigu jau iš niekur nieko rodai kaip augalus augina.

Redaguota , nario Inv1s
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), dark. parašė:

gi tu sakai, kad mane siustum i rusu projektus tai tau numetu, kad manes siusti nereikia ir tavo shudo parasyto berysio nezadu skaityti;), tik pasakau kad lietuviai niekam tike skripteriai ir tiek ;) ka rusai, kiti eng projektai sukuria jie niekad to nesukurtu o gs jau shudo vertas.

lol. jei nepadarė kažkas LT to kas rusyne yra, tai nereiškia, kad jie nemoka ar yra netikę. Lietuviams nereikia įmantrių sistemų, o ir patys skripteriai dažnai nelaužo galvų sukurti sudėtingesnę sistemą, nes tuomet istorija bus kaip su lc NASA darbu, daugiau negatyvo negu palaikymo. Tuo labiau, tai dauguma gerų ir įmantrių sistemų nepaleistos projektuose, nes nestartavo ar tai nupirko sistemą, bet nestartavo, taip kad tavo čia pasakymai kad Lietuvos skripteriai niekam tikę, tai labai subjektyvu ir neargumentuota. Tas pats kas sakyt, kad tu du has, ir ką tu man? Įrodyk, kad nesi

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Inv1s parašė:

Tu esi tikras, kad skaičius pažįsti? @Expert* tiltus sukūręs buvo 2012-2013 metais, aš sukūriau berods 2016 metais, rusai iš tavo numesto video sprendžiant (spėju kažkur tiltus rodo, nes kitaip ne į temą tas video visai) juos sukūrė 2018 metais. Tai vadovaujantis tavo supratimu išeina taip, kad Expert sugalvojo, aš nukopijavau nuo jo, o rusai nukopijavo nuo manęs arba Experto. Kažkaip viskas apsivertė, taip? Ar tu čia mums augalus norėjai parodyti? Jeigu taip tai gal laikas iš Olandijos kofikų grįžti namo jeigu jau iš niekur nieko rodai kaip augalus augina.

'buvo' kodel tu vartoji ateities zodi? o ne dabar sukure? tas 'buvo' galejo buti ir pries 2005 metais ir 2006, metais 'buvo' bet tai uztikrina, kad jie pirmi tai panaudojo ir parode kokios samp salygos yra, ir ka galima o ne tik klanu zonas keisti ir radaru pozicijas neberasyk cia nieko ir viskas, kai kazka normalesnio parodysi be apmokymu 2014 serveryje kalbesim, o dabar istys storuliuk. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, dark. parašė:

'buvo' kodel tu vartoji ateities zodi? o ne dabar sukure? tas 'buvo' galejo buti ir pries 2005 metais ir 2006, metais 'buvo' bet tai uztikrina, kad jie pirmi tai panaudojo ir parode kokios samp salygos yra, ir ka galima o ne tik klanu zonas keisti ir radaru pozicijas neberasyk cia nieko ir viskas, kai kazka normalesnio parodysi be apmokymu 2014 serveryje kalbesim, o dabar istys storuliuk. :)

Tu man panašus į vaiką, kuris parduotuvėje nori žaislo ir garsiai rėkia, griūna, kad tik įrodytų tėvams, kad tas žaislas reikalingas. Taip yra su tavo bandymu įpiršti, kad Lietuvos scripteriai yra niekam tikę, o rusai - fantastiškų idėjų autoriai ir įgyvendintojai. Tau žmonės bando dėlioti įvykius, jų seką, bando įrodyti pateikdami įrodymus, o tu užsimerkęs prieš pateiktą informaciją toliau loji. Turime mes normalių scripterių Lietuvoje, ne vieną ir ne du. 

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Ainius parašė:

Tu man panašus į vaiką, kuris parduotuvėje nori žaislo ir garsiai rėkia, griūna, kad tik įrodytų tėvams, kad tas žaislas reikalingas. Taip yra su tavo bandymu įpiršti, kad Lietuvos scripteriai yra niekam tikę, o rusai - fantastiškų idėjų autoriai ir įgyvendintojai. Tau žmonės bando dėlioti įvykius, jų seką, bando įrodyti pateikdami įrodymus, o tu užsimerkęs prieš pateiktą informaciją toliau loji. Turime mes normalių scripterių Lietuvoje, ne vieną ir ne du. 

o tu man panasus, i adaptuota zmogu kur 21 amziui zmogui 21 metu dar zaidimus zaidzia, ir pisasi del sampo ir galvoja sulauks mlijonus kaip kiti projektai saibu, bet zino kad niekad neislaikys tiek kiek bumerynas ryzinas, islaiko ir niekada to nebus buvai savge adminD:DDd prapisai :DDD buvai isfg prapisai:DDDDD

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, dark. parašė:

o tu man panasus, i adaptuota zmogu kur 21 amziui zmogui 21 metu dar zaidimus zaidzia, ir pisasi del sampo ir galvoja sulauks mlijonus kaip kiti projektai saibu, bet zino kad niekad neislaikys tiek kiek bumerynas ryzinas, islaiko ir niekada to nebus buvai savge adminD:DDd prapisai :DDD buvai isfg prapisai:DDDDD

Ir jau pradedi nervintis, vos tik įvykiai pasisuka tau netinkama linkme. Su tavimi žmonės civilizuotai kalbėtis bando, nesiuntinėja, o tu ką darai? Koks tau skirtumas kas ką daro? Padaryk ir tu kažką panašaus. Tiesa,nesugebėsi, todėl ir lieka tautiečius nuvertinti ir iškelti į pirmą vietą rusų programuotojus. Beje, kaip su lietuvių programavimo įgūdžių nuvertinimu, taip ir su išvardintais projektais tu visiškai prašovei. Faktas, kad aš kurį laiką buvau SAVG projekte, kadangi turėjau ten kvietimą ir norėjau padėti ant išnykimo ribos atsidūrusiam serveriui, tačiau pamatęs menką savininkų indėlį pasitraukiau pats, o apie kažkokį isfg aš iš viso pirmą kartą girdžiu, ten nei žaidžiau, nei tuo labiau administravau. Taipogi, su mano amžiumi tu irgi prašovei, nereikia manęs sendinti. Žaidžiu žaidimus? O ką tu darai? Apie SA:MP žinai tiek, kad net gebi analizę atlikti, kurios šalies programuotojai turi daugiau idėjų ir jas sėkmingiau realizuoja. Aš tiek tikrai nežinau, kiek žinai tu. Prieš liedamas pyktį ir bandydamas įžeisti kitus atsisuk į save, eksperte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, dark. parašė:

'buvo' kodel tu vartoji ateities zodi? o ne dabar sukure? tas 'buvo' galejo buti ir pries 2005 metais ir 2006, metais 'buvo' bet tai uztikrina, kad jie pirmi tai panaudojo ir parode kokios samp salygos yra, ir ka galima o ne tik klanu zonas keisti ir radaru pozicijas neberasyk cia nieko ir viskas, kai kazka normalesnio parodysi be apmokymu 2014 serveryje kalbesim, o dabar istys storuliuk. :)

Kuo užtikrina? Tavo numestu video 2018 metų? SA:MP sąlygos? Tu išvis suvoki, ką tu kalbi? Jeigu sakydamas turėjai omenyje galimybes tai žinok, kad lietuviai ir 2008 metais jau mokėjo sunaikinti objektą ir jį sukurti arba movinti jo poziciją. Parodysiu dar sako :D tu gal rimtai nebesilankyk tarp tų Olandijos kofikų, pradžioj iš niekur nieko augalų video mėto, dabar pasirodo, kad net nežino kelinti metai dabar. Eik pasiskaityk mano atnaujinimus padarytus, gal pamatysi kažką daugiau nei apmokymus, nes turbūt iki jų toliausiai ir buvai nuėjęs serveryje jeigu šneki čia su kitu pasauliu.

Gero žmogaus turi būti daug, turbūt todėl ir esu storuliukas. Čia tokiais epitetais (numetu nuorodą, kad iškart galėtum pasiskaityti ką tai reiškia, nes tikrai nežinosi: https://lt.wikipedia.org/wiki/Epitetas) gali erzinti, paveikti penktokus mokykloj ir savo lygio žmones, manęs žinok tai nežeidžia, mane labiau juokini, tamsos žmogau :D

  • Teigiamai 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy

Akivaizdu, jog tai eilinis tuščiažodžiavimas, ir užjaučiu tuos, kurie tiki šita dviveidiška rašliava ir tikisi kažko gero iš šio projekto. Kad ir kaip gaila bebūtų, bet šiais laikais kažką naujo kurti yra beviltiška, seni projektai gyvuoja ir dar gyvuos ilgai, jų nenuversit. Po daug sukauptos patirties sampe, galiu užtikrinti, kad šis projektas bus, kaip žmonės mėgsta teigti "eilinis", niekam tikęs projektas. Nesu pesimistas, kaiptik priešingai, bet tokia juk tiesa, ar ne? :song:

O šiaip Ainius šaunus bichiukas, nu bet pajaus pinigėlius ir dings kaip į vandenį, savaime aišku.

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1749 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...