Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LibertyLife.LT | Vyksta direktorių rinkimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1769 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

40 minutes prieš, lucas parašė:

Bet kaip suprantu... garantijų, kad kažkas gero išdygs nėra - two in the pink and one in the stink once again.

Parodyk man nors vieną SA:MP serverį, kuris iš karto buvo garantuotas savo sėkme, tas, kuris pasakė, kad sieks kažką padaryti, garantavo, kad taip bus ir galiausiai padarė. Neparodysi man nė vieno, nes kiekvienas prieš startuodamas turėjo viziją, tikslus ir jų siekė, o ne buvo visiškai užtikrinti. Mes turime kelis sėkmingus projektus Lietuvoje ir jie visi ėjo žingsnis po žingsnio, yra kas patiki projekto vizija ir eina kartu su juo, mes tikime, kad bus tokių žmonių ir mūsų projekte. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Expert* parašė:

Jei kalbi apie žaidėjų skaičių, kol kas 1000 įveikti neįmanoma todėl geresnis iš tos pusės tikrai nebus nė vienas projektas.
Kas liečia sistemas, buvo nemažai klaidų ir būdų kaip žaidėjai galėjo buginti pinigus. Kodo optimizavimas neegzistavo. Marius atbanindavo čyterius ir prašė nebaninti žaidėjų kurie naudojo botus AFK pinigų farminimui tam, kad serveryje būtų daugiau "žaidėjų".
Jei čia tas gerumas apie kurį kalbi, ne tikrai ne tokio gerumo projektą norim sukurti...

Pasiūlymas nėra naujas, jei skaitei temą Marius žadėjo atiduoti projektą man. Būčiau tempęs projektą iki tol kol jame nebėra žaidėjų arba startuotų CL.

Turiu nemažai gerų atsiminimų su LC, rekordas nebuvo vienas iš jų, nes tuo metu aš irgi galvojau, kad su botais pasiektas, bet vėliau paskaičiavau kiek buvo unikalių IP. Kazino Lucky Seven čj viena iš geriausių sistemų kurią sukūriau, kai ją naudojo daugiau žaidėjų nei bet kurio paros metu 99% samp projektų turėjo žaidėjų. Užsukdavau vakarais pažaisti porai minučių, bet praleisdavau pora valandų.

Ainius prisijungė prie projektų, pasakė ką reikia padaryti, projektų komanda nieko nedarė, taigi išėjo ir pradėjo savo projektą prie kurio turi daugiau valdymo galios. Norėjo padėti mirštantiem projektam prisikelti, bet nepavyko. ?

Apie kokius tiltus kalbam, aš tiltus turėjau 2012 - 2013 metais kurios galima sprogdinti. ( čia kaip supratau juos sprogdinti galima :D )

Tai reiškia tu turbūt nuo rusų nukopinai, o aš nuo tavęs, o dar reiškia pretenzijas, kad aš nuo rusų kopijuoju, ot kokie negeri tie tamsos žmonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uo, ir vėl? Kas gi čia pasirode. Nu net nežinau ka pasakyti, pasakyčiau jog tikrai laukiu bet dėja yra taip kad net kažkaip ir tikėti nenoriu. Jai nežinočiau tu visokiu nesamonių iš ankščiau su serveriu kas buvo tai tikrai pasakyčiau iš aprašymo kad lauks geras startas bei gera projekto ateitis. Nu nežinau, nežinau... Galiu tik palinkėti sekmės, bet tikėti jog vėl neužsidarys serveris po poros menesiu negaliu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), dark. parašė:

tai taip ir yra, kad nk nedarot tavo 1 sistema nesiskaito kaip 200 lt serveriu, kurie 0 ka ir padaro kaip toks bumerynas kur diena is dienos zonu addinimai ir viskas daugiau nieko, ir tai tavo sistema si trash buvo nors ir ja ne pats sugalvojai, o kad ant kebabo nevalgau tokiu nes labai daug kaloriju ir 0 angliavandeniu, todel lietuviai ir yra fat (jeigu anglu supranti ir 4,01 isejo).

Anglu gal ir gaudaisi bet mityboj nulis sveiku :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Dynasty. parašė:

Uo, ir vėl? Kas gi čia pasirode. Nu net nežinau ka pasakyti, pasakyčiau jog tikrai laukiu bet dėja yra taip kad net kažkaip ir tikėti nenoriu. Jai nežinočiau tu visokiu nesamonių iš ankščiau su serveriu kas buvo tai tikrai pasakyčiau iš aprašymo kad lauks geras startas bei gera projekto ateitis. Nu nežinau, nežinau... Galiu tik palinkėti sekmės, bet tikėti jog vėl neužsidarys serveris po poros menesiu negaliu. 

To kas buvo anksčiau ir mes patys nelabai norime prisiminti, kadangi be starto nėra nė vieno smagaus dalyko, kuris būtų nutikęs. Mums puikiai suprantamas žaidėjų nepasitikėjimas naujuoju projektu, tačiau tikimės, kad šį kartą pavyks viską įrodyti darbais, ne tik žodžiais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai juokinga skaityti kai @Ainius kuris nieko nėra gyvenime pasiekęs o dirbą už minimumą gali rodyti žmogui kaip gyventi, kuris išdirba iš savo įgudžių ir nėra jam jokių vadovų ar kitų direktorių kurie nurodytų kaip jam dirbti ir daryti, tau manau geriau patylėti, jei Rytis @Dizaino Paslaugos duoda tau gerų žodžių dėl kurių neatsilaikai, tai apie ką kalbėsim su žaidėjais, kurie išsakys visą tiesą? Aišku tu čia nieko nepadarysi nes nei tu moderatorius nei administratorius, o savo forume galėsi ir rašymo teisęs atimti, ir užblokuoti, tačiau per draugus visi supras kas tu per žmogus, bijantis tiesos. Visada kam ateina pradžia tam ateina ir pabaiga, neklok save laurais, nors pats žinai jog taip ir bus kaip ir visi sako, o tu už negatyvą ir žmogų nužudytum (ką ir parodai komentarose, nors pats minėjai į tokius komentarus neatsakysi, tačiau ir vėl, melavimas tarp projekto žaidėjų. Ak, užuojauta.

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Paška. parašė:

Labai juokinga skaityti kai @Ainius kuris nieko nėra gyvenime pasiekęs o dirbą už minimumą gali rodyti žmogui kaip gyventi, kuris išdirba iš savo įgudžių ir nėra jam jokių vadovų ar kitų direktorių kurie nurodytų kaip jam dirbti ir daryti, tau manau geriau patylėti, jei Rytis @Dizaino Paslaugos duoda tau gerų žodžių dėl kurių neatsilaikai, tai apie ką kalbėsim su žaidėjais, kurie išsakys visą tiesą? Aišku tu čia nieko nepadarysi nes nei tu moderatorius nei administratorius, o savo forume galėsi ir rašymo teisęs atimti, ir užblokuoti, tačiau per draugus visi supras kas tu per žmogus, bijantis tiesos. Visada kam ateina pradžia tam ateina ir pabaiga, neklok save laurais, nors pats žinai jog taip ir bus kaip ir visi sako, o tu už negatyvą ir žmogų nužudytum (ką ir parodai komentarose, nors pats minėjai į tokius komentarus neatsakysi, tačiau ir vėl, melavimas tarp projekto žaidėjų. Ak, užuojauta.

Iš kur tokios žinios, ponaiti? Tu gal mano direktorius, kad žinai koks mano atlyginimas? Nedirbu aš už minimumą, jeigu jau tau aktualu. Gyvena iš savo įgūdžių? Mes visi gyvename iš savo įgūdžių, vienas piešia, kitas rašo, trečias sunkvežimį vairuoja, ar tai nereikalauja specialų gebėjimų? Atsirado čia. Tu gal jo advokatas koks? Jis turbūt negali jau pats parašyti, reikia per kitus, čia jau panašu į tavo nardymą jam. Sako duoda gerų žodžių. Jo geri žodžiai yra paprasčiausias noras pakenkti ir apšmeižti. Jeigu jis toks rimtas dėdė, tai tegu eina ir dirba savarankiškai, o ne čia verkšlena temose, kurios visiškai nesusijusios su juo. Aš pasakysiu paprastai, kiek man teko girdėti aplinkinių nuomonių, tai tavo herojus geriau žinomas ne kaip profesionalus grafikos dizaineris, o kaip didžiausias verkšlentojas, kuris viskuo nepatenkintas.

Mūsų susirašinėjimą perskaitę nariai patys susidarys nuomonę tiek apie mane, tiek apie tavo sėkmingo žmogaus idealu vadinamą Rytį. Užtenka paskaityti pranešimus ir matosi nuo ko viskas prasidėjo ir kas įžeidinėja ką. Viskas, laisvas, nereikia man čia temos teršti dar labiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ainius parašė:

Iš kur tokios žinios, ponaiti? Tu gal mano direktorius, kad žinai koks mano atlyginimas? Nedirbu aš už minimumą, jeigu jau tau aktualu. Gyvena iš savo įgūdžių? Mes visi gyvename iš savo įgūdžių, vienas piešia, kitas rašo, trečias sunkvežimį vairuoja, ar tai nereikalauja specialų gebėjimų? Atsirado čia. Tu gal jo advokatas koks? Jis turbūt negali jau pats parašyti, reikia per kitus, čia jau panašu į tavo nardymą jam. Sako duoda gerų žodžių. Jo geri žodžiai yra paprasčiausias noras pakenkti ir apšmeižti. Jeigu jis toks rimtas dėdė, tai tegu eina ir dirba savarankiškai, o ne čia verkšlena temose, kurios visiškai nesusijusios su juo. Aš pasakysiu paprastai, kiek man teko girdėti aplinkinių nuomonių, tai tavo herojus geriau žinomas ne kaip profesionalus grafikos dizaineris, o kaip didžiausias verkšlentojas, kuris viskuo nepatenkintas.

Mūsų susirašinėjimą perskaitę nariai patys susidarys nuomonę tiek apie mane, tiek apie tavo sėkmingo žmogaus idealu vadinamą Rytį. Užtenka paskaityti pranešimus ir matosi nuo ko viskas prasidėjo ir kas įžeidinėja ką. Viskas, laisvas, nereikia man čia temos teršti dar labiau. 

Aš su juo dirbau, ir žinau kad jis savotiškas, tačiau sukalbamas ir savo darbą išmano nei tu labiau apie grafiką, tu labiau „naudojiesi“ žmonėm, nei jiems padedi. Man nesunku mokėti pinigus žmonėm kurie to nusipelnę, tačiau kaip ir tavo projektas - išgyvens iš nieko, tačiau pasiemus pelną jūs dingsite kaip į vandenį. Nereik čia visiem pudrint smegenų, nesu nei jo advokatas nei ką, žmogus kuris dirbo su manimi, ir supratau jį ir jis tiek mane, užteko jog galėčiau už jį stoti, aš už darbą moku pinigus, o tu, naudojiesi žmonėm ir teigi jog jiem ateis pelnas, kaip ir tau atėjo, tačiau Zavasko pinigų neužteko, teko susikurti naują nes Zavaskas jau nebenori eiti į šią rinką, dirbk daugiau, o ne komentuok, kaip ir tavo šita tema nebus nieko verta po menėsio laiko. Ir poto visiems teigsi jog neva neįvertinome įgudžiu, tačiau viskas gerai kad sulaukėmė mažo populiarumo, viskas bus tik išpustas burbulas, kur poto surinksite pelną ir vaidensites kaip daro Juška su Bumeriu. Nereikia čia „vaidinti“ protingo, kai toks nesi. Geriau būti protingam ir kartais pakvailioti, nei būnant kvailiu postringauti kažką protingo. Jei tu uždirbtum daugiau nei minimumą nekurtum jokių projektų, ir nežadėtum žmonėm kurie neturi jokio suvokimo su projektu kurimu, tačiau šis fiasko bus tik geras atpildas seniems projektams, kai nereik pasitikėt naujais, o reik grįžt į senąjį. Kur tu tada buvai po LC uždarymo daugiau nei metus laiko? Žmogau, eik dirbk savo darbą, ir nelįsk į samp rinką, nes ant tiek kvailas esi kad tu net neįsivaizduoji. (Tačiau tu dar labiau susinervinsi kad į šį komentarą atrašysi neigiamai), nepykstu, nėra dėl ko pykt, bet kvailint žmonės su tavo „protingais“ žodžiais yra labai kvaila. Sėkmės tau tam darbe, bet mano ir kitų žodžiai pasiteisins po starto 2 menėsius (jei ir toks įvyks). Nesuprantu iki šiol ko tu tikiesi iš savo projekto :D 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Paška. parašė:

Aš su juo dirbau, ir žinau kad jis savotiškas, tačiau sukalbamas ir savo darbą išmano nei tu labiau apie grafiką, tu labiau „naudojiesi“ žmonėm, nei jiems padedi. Man nesunku mokėti pinigus žmonėm kurie to nusipelnę, tačiau kaip ir tavo projektas - išgyvens iš nieko, tačiau pasiemus pelną jūs dingsite kaip į vandenį. Nereik čia visiem pudrint smegenų, nesu nei jo advokatas nei ką, žmogus kuris dirbo su manimi, ir supratau jį ir jis tiek mane, užteko jog galėčiau už jį stoti, aš už darbą moku pinigus, o tu, naudojiesi žmonėm ir teigi jog jiem ateis pelnas, kaip ir tau atėjo, tačiau Zavasko pinigų neužteko, teko susikurti naują nes Zavaskas jau nebenori eiti į šią rinką, dirbk daugiau, o ne komentuok, kaip ir tavo šita tema nebus nieko verta po menėsio laiko. Ir poto visiems teigsi jog neva neįvertinome įgudžiu, tačiau viskas gerai kad sulaukėmė mažo populiarumo, viskas bus tik išpustas burbulas, kur poto surinksite pelną ir vaidensites kaip daro Juška su Bumeriu. Nereikia čia „vaidinti“ protingo, kai toks nesi. Geriau būti protingam ir kartais pakvailioti, nei būnant kvailiu postringauti kažką protingo. Jei tu uždirbtum daugiau nei minimumą nekurtum jokių projektų, ir nežadėtum žmonėm kurie neturi jokio suvokimo su projektu kurimu, tačiau šis fiasko bus tik geras atpildas seniems projektams, kai nereik pasitikėt naujais, o reik grįžt į senąjį. Kur tu tada buvai po LC uždarymo daugiau nei metus laiko? Žmogau, eik dirbk savo darbą, ir nelįsk į samp rinką, nes ant tiek kvailas esi kad tu net neįsivaizduoji. (Tačiau tu dar labiau susinervinsi kad į šį komentarą atrašysi neigiamai), nepykstu, nėra dėl ko pykt, bet kvailint žmonės su tavo „protingais“ žodžiais yra labai kvaila. Sėkmės tau tam darbe, bet mano ir kitų žodžiai pasiteisins po starto 2 menėsius (jei ir toks įvyks). Nesuprantu iki šiol ko tu tikiesi iš savo projekto :D 

Įdomu, kuris iš mūsų yra kvailys? Pirmiausia, man visiškai neįdomu koks yra žmogus tas Rytis, kuris slepiasi už tavo nugaros, ne susipažinti su juo aš atėjau. Antras dalykas, tu vėl rašai nebūtus dalykus, aš ne Marius ir mano tikslas nėra susižerti viso pelno sau.

Savo žodžiais keli tiek savo tą grafikos dizainerį, tiek save į aukštumas, o mane ir mano komandą nuleidi į visišką dugną. Tu moki pinigus ir normaliai atsiskaitai su visais? Šaunuolis, elgiesi labai garbingai, tačiau noriu pasakyti, kad mano politika šiuo klausimu lygiai tokia pati kaip gavo, padaro darbą – atsiskaitau, dar nė vienas neliko manęs apgautas. Tau svarbiausia – loti, kaip šuniui prie būdos. Tu man sakai, kad aš nieko nekurčiau ir eičiau dirbti savo darbo, o ką tu pats darai? Užmeskime akį į tavo parašą, kuriame puikuojasi kito projekto pavadinimas. Tu pirma į save pasižiūrėk cirkininke, tada man kažką pasakyk. Nori išduosiu paslaptį? Didžiausias kvailys yra tas, kuris kitus laiko kvailiais, taigi, daryk išvadas.

Norėčiau, jog suprastumėte, nė vienas man esat neįdomus ir pagaliau apleiskit šitą temą, eikit geriau naudingesniais darbais užsiimk, protingieji žmonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Inv1s parašė:

Tai reiškia tu turbūt nuo rusų nukopinai, o aš nuo tavęs, o dar reiškia pretenzijas, kad aš nuo rusų kopijuoju, ot kokie negeri tie tamsos žmonės.

Aš kopinau nuo filmo kažkokio kur tiltas sprogsta, dabar nepamenu. Kažin kada tie rusai tą sistemą padarė, reiktų patikrinti pagal metus. Kadangi tas čiūvas labai užsivedęs reiktų jį pasiūsti į rusų forumus išsiaiškinti kas kur, gal dar pora euru numes už patento pažaidimą.

Prieš postindamas ant prikolo nuėjau apžiūrėt savo seno modo.

25tmwUC.jpg

WmDs4S6.jpg

Su visom animacijom čia, next level shit. 

Realei net nustebau moda atsidares kiek ten sistemų prikurta buvo...

54 minutes prieš, Paška. parašė:

Zavasko pinigų neužteko, Zavaskas jau nebenori eiti į šią rinką,  

Prikolina čiūvas.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Ainius parašė:

Įdomu, kuris iš mūsų yra kvailys? Pirmiausia, man visiškai neįdomu koks yra žmogus tas Rytis, kuris slepiasi už tavo nugaros, ne susipažinti su juo aš atėjau. Antras dalykas, tu vėl rašai nebūtus dalykus, aš ne Marius ir mano tikslas nėra susižerti viso pelno sau.

Savo žodžiais keli tiek savo tą grafikos dizainerį, tiek save į aukštumas, o mane ir mano komandą nuleidi į visišką dugną. Tu moki pinigus ir normaliai atsiskaitai su visais? Šaunuolis, elgiesi labai garbingai, tačiau noriu pasakyti, kad mano politika šiuo klausimu lygiai tokia pati kaip gavo, padaro darbą – atsiskaitau, dar nė vienas neliko manęs apgautas. Tau svarbiausia – loti, kaip šuniui prie būdos. Tu man sakai, kad aš nieko nekurčiau ir eičiau dirbti savo darbo, o ką tu pats darai? Užmeskime akį į tavo parašą, kuriame puikuojasi kito projekto pavadinimas. Tu pirma į save pasižiūrėk cirkininke, tada man kažką pasakyk. Nori išduosiu paslaptį? Didžiausias kvailys yra tas, kuris kitus laiko kvailiais, taigi, daryk išvadas.

Norėčiau, jog suprastumėte, nė vienas man esat neįdomus ir pagaliau apleiskit šitą temą, eikit geriau naudingesniais darbais užsiimk, protingieji žmonės.

"nė vienas man nesat neįdomūs" tai tau visi įdomūs ar visi neįdomūs ir nežadi atsakinėt į komentarus? 

Aš viskuo nepatenkintas? Daryt išvadas jam? Lol, mano komentaras temoje sulaukė daugiau + negu tavo 10x didesnis temos turinys, tai gal tu ir daryk išvadas pats sau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Expert* parašė:

Aš kopinau nuo filmo kažkokio kur tiltas sprogsta, dabar nepamenu. Kažin kada tie rusai tą sistemą padarė, reiktų patikrinti pagal metus. Kadangi tas čiūvas labai užsivedęs reiktų jį pasiūsti į rusų forumus išsiaiškinti kas kur, gal dar pora euru numes už patento pažaidimą.

Prieš postindamas ant prikolo nuėjau apžiūrėt savo seno modo.

25tmwUC.jpg

WmDs4S6.jpg

Su visom animacijom čia, next level shit. 

Realei net nustebau moda atsidares kiek ten sistemų prikurta buvo...

Prikolina čiūvas.

nei vienas project, neturi tokiu kaip 'tiltu griovimu' sistemos only rusai, kurie tik jas galvoja, jų naujas update buvo augalu laistymas, bei jų augimas jeigu reiks vid galiu numesti, jei rasiu ji numesiu taip, kad gali manęs siūsti nesiuntęs. ;)

 

7:03

 

 

Redaguota , nario dark.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), dark. parašė:

nei vienas project, neturi tokiu kaip 'tiltu griovimu' sistemos only rusai, kurie tik jas galvoja, jų naujas update buvo augalu laistymas, bei jų augimas jeigu reiks vid galiu numesti, jei rasiu ji numesiu taip, kad gali manęs siūsti nesiuntęs. ;)

 

7:03

 

 

Prie ko čia augalų auginimas ? Aš augalus irgi tam pačiam mode auginau praktiškai tokiu pačiu principu, o tiksliau ne augalus o zole. Sistema iš ~2013. Vaizdo įrašas tavo iš 2018, turbūt nebuvo jie mano projekte atėję kopijuoti sistemų tiesiog toks sutapimas. Nebent kažką gero papasakojo rusų kalba, bet kadangi jos nelabai moku nieko naujo neįžvelgiau. Gal būt vienas unikalus dalykas ką pamačiau tai augalų auginimas mieste prie ( daugumoje serverių ) banko. 
Neginu LV, nes nežinau kokia ten sistema gal kopija 1:1 o gal koks žaidėjas pasiūlė o jie sukūrė.

Lavonai, mašinų nuolaužos po sprogimo, salos su namais yra GS, kurią aš irgi sukūriau pirmiau ( vėl tam pačiam mode su tiltu ), bet neinu į GS aiškintis kodėl jie nuo manęs kopijuoja, nors kažin ar tas sistemas kada matė mano projekte, kuris niekada nestartavo. Nebent buvo sukurtas koks atnaujinimas forume ir aprodyta sistema.

 

PS. augalų auginimas nėra naujas tikrai, dar pamenu kaip kažkada prižadėjau agniui sukurti baklažanų auginimo sistemą o tas buvo daug metų atgal. Galbūt tu žiūri į kiekvieną projektą invidualiai kuris turi viena ar kita "unikalia" sistemą, bet nematai didesnio vaizdo, kad kiti projektai jau turi tas sistemas tačiau jos koncentruotos ne viename projekte o išskirstytos per kelis. O išskirstytos, nes visi nori būti unikalūs, nes kas bus kai daryt panašias kaip kiti ?
Būsi tu, aiškinsi kad kitas projektas turi ar rusas turi...
Kiek galvoji bus gudruoliu kurie aiškins, kad X sistemą kopijavau nuo GS, o tiltus nuo LV, nors juos buvau sukūręs porą metų prieš jiem apie jas susapnavus ?...

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1769 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...