Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vlogeris Pauliokas, po truputį judą į populiarumą?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, manau, visų pirmą atsiprašau už clickbaitą, bet pritraukti kažkaip reikėjo. Noriu pradėti nuo, kad Lietuvoje vlogeris kuris filmuoja viešumoje, yra keistas dalykas, o žmonės į tave stebi skersai, man šitas jausmas patinka, nes esi išskirtinis tuo tarpu. O dabar siūlau užsukti į mano kanalą "Pauliokas" link'as aprašymo pabaigoje. Čia yra keliami life style vlogs, ir stengiamasi tai daryti tiek sporto atžvilgiu ir linksmybių, kadangi buvo 5 mėnesių pertrauką, ir tada įkėliau video kuris buvo filmuotas 5 mėnesiu tai yra tikrai boring truputi, nes aš tai pats pastebiu, ir vėl grįžau su linksmomis įdėjomis, kurios manau tikrai patiks. Nors ir kanaląs kyla labai lėtai, bet manau, kuo daugiau palaikymo, tuo jis tobulės! 

Kanąlo link'as: https://www.youtube.com/channel/UCIg-5CwQ4kFxnmbzP5-_0GA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prasukau kelis vidosus, kad nelabai buvo tai ką pasakej 

39 minutes prieš, Pauliokas parašė:

Noriu pradėti nuo, kad Lietuvoje vlogeris kuris filmuoja viešumoje, yra keistas dalykas, o žmonės į tave stebi skersai, man šitas jausmas patinka, nes esi išskirtinis tuo tarpu.

Nelabai mačiau tokių momentų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...