Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Koks geriausias varikliukas kurti žaidimus?


Hifoen

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1910 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

18 minutes prieš, Hifoen parašė:

Sveiki, nusprendžiau susukt žaidimą. Galvoju pagrinde sukurti ant Android, bet kokį varikliuka man naudoti? esi nusidžiūrėjas Unity ir GameMaker (Yoyogames) Kokį pasiūlytumėt?

Mano manymu abi platformos yra geros, todėl naudok tą kuri tau patogesnė, tik mano manymu unity turi daugiau galimybių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek Unity tiek Game Maker yra geri žaidimų varikliukai, nors patirties turi tik su unity, tai nelabai galiu ką pasakyti apie game makerį, bet iš žaidimų kurie sukurti naudojant šiuos varikliukus manau gali pasakyti, kad abu tikrai neblogi. O kuris geresnis priklauso nuo tavęs, iš patirties galiu pasakyti, kad unity yra gana sudėtingas varikliukas, bet pramokus viskas gana paprasta. Taip pat unity turi daugiau galimybių, pavyzdžiui 3D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-19 23:16, deestem parašė:

Daug kas priklauso nuo to, ar nori kurti 2D, ar 3D.

Niekas nuo to nepriklauso. Tiek Game maker tiek Unity galima kurti ir 2D ir 3D zaidimus. Atsakant i autoriaus klausima 100% Unity. Is mano perspektyvos as nesirinkciau nei vieno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, Amxxl parašė:

Niekas nuo to nepriklauso. Tiek Game maker tiek Unity galima kurti ir 2D ir 3D zaidimus. Atsakant i autoriaus klausima 100% Unity. Is mano perspektyvos as nesirinkciau nei vieno.

Kad galima tiek su tuo, tiek su anuo, nesiginčiju. Tačiau klausimas, kuris iš jų geriau optimizuotas tam tikriems poreikiams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1910 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...