Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodami du SAMP stiliaus dizainai.


Solubarome '

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1973 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, Solubarome ' parašė:

Perskaityk dar kartą temą kelis kartus jei nesupranti. Jei nori pasirinkt pranešimų ne į tą temą pataikei.

Man vienodai šviečia tas skaičius. Perskaičiau dar kartą, bet vėl gi klausiu už ką čia mokėt pinigus? :D

Redaguota , nario ArtūrasM
Rašyt nemoku. Sh*t happens
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, mariusqw parašė:

Sumokėdamas pinigus gauni .psd failą, kuriuo naudojamasi, norint perkelti vaizdą į svetainę.

Okay, žemesnio intelekto parazitams plačiau paaiškinsiu:

Kadangi tema yra GFX skilty reiškias jis parduoda psd ( čia ir idijotui aišku ), bet klausimas yra kokio velnio mokėt pinigus už šitą naujoko neskoningą darbą, kai čia forume yra gal 100 vienodų nemokamų su pakeistu headeriu, spalva ir tikriausiai daugiau niekuo. Dizainai tragiški ir tikrai yra padaryti naujoko, kuris akivaizdžiai nesuvokia kaip turėtų atrodyti geras dizainas. T.y. jei tu moki įsijungt photoshopą ir pastumdyt blokelius tai tu nesiskaitai dizaineris. Tai klausimas būtų toks: kodėl man reikia mokėti už šitą nesąmonę kai forume yra nemokamų gražesnių darbų?

Unikalumo negausi vien pakeites headerio foto. :)

Redaguota , nario ArtūrasM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Okay, žemesnio intelekto parazitams plačiau paaiškinsiu:

Kadangi tema yra GFX skilty reiškias jis parduoda psd ( čia ir idijotui aišku ), bet klausimas yra kokio velnio mokėt pinigus už šitą naujoko neskoningą darbą, kai čia forume yra gal 100 vienodų nemokamų su pakeistu headeriu, spalva ir tikriausiai daugiau niekuo. Dizainai tragiški ir tikrai yra padaryti naujoko, kuris akivaizdžiai nesuvokia kaip turėtų atrodyti geras dizainas. T.y. jei tu moki įsijungt photoshopą ir pastumdyt blokelius tai tu nesiskaitai dizaineris. Tai klausimas būtų toks: kodėl man reikia mokėti už šitą nesąmonę kai forume yra nemokamų gražesnių darbų?

Unikalumo negausi vien pakeites headerio foto. :)

Tau nepatinka, kitam galbūt jis patiks ir kažkuom išsiskirs. Prašau, pirmyn. Eik tu susirask PLATINTĄ, GRAŽIAUSIĄ dizainą ir naudok neberašęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Solubarome ' parašė:

Tau nepatinka, kitam galbūt jis patiks ir kažkuom išsiskirs. Prašau, pirmyn. Eik tu susirask PLATINTĄ, GRAŽIAUSIĄ dizainą ir naudok neberašęs. 

O koks skirtumas jis platintas ar ne? Jis nesiskiria nuo tavo esamo. Jei tu perpaišei dizainą, jis niekuo nėra geresnis. Aš iš tavęs nupirksiu šitą darbą sukoduotą už tavo norimą sumą jei tu man jį pateiksi be klaidų. Ir jei jis tikrai atrodys kaip pas nieką kitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Okay, žemesnio intelekto parazitams plačiau paaiškinsiu:

Kadangi tema yra GFX skilty reiškias jis parduoda psd ( čia ir idijotui aišku ), bet klausimas yra kokio velnio mokėt pinigus už šitą naujoko neskoningą darbą, kai čia forume yra gal 100 vienodų nemokamų su pakeistu headeriu, spalva ir tikriausiai daugiau niekuo. Dizainai tragiški ir tikrai yra padaryti naujoko, kuris akivaizdžiai nesuvokia kaip turėtų atrodyti geras dizainas. T.y. jei tu moki įsijungt photoshopą ir pastumdyt blokelius tai tu nesiskaitai dizaineris. Tai klausimas būtų toks: kodėl man reikia mokėti už šitą nesąmonę kai forume yra nemokamų gražesnių darbų?

Unikalumo negausi vien pakeites headerio foto. :)

Sveikas atvykęs į supergames.lt! 90% turinio susijusio su SA-MP šiame forume yra plagijatai ir jį atsikiria tik vientai, tad sveikinu prisijungus prie vienetų! :nice:

2 minutes prieš, Solubarome ' parašė:

Tau nepatinka, kitam galbūt jis patiks ir kažkuom išsiskirs. Prašau, pirmyn. Eik tu susirask PLATINTĄ, GRAŽIAUSIĄ dizainą ir naudok neberašęs. 

Aišku kad surasi kam patiks. Ir realiai labai rekomenduoju pirkti šį dizainą, ir visiškai nieko jame nekeisti. Atidaryti projektą pavadinimu vlrg.lt, apsimeskit Frankoniu ir žiūrėkit dar „baltijos šalių rekordą“ pagerinsit! Kartoka, bet tokia ta niuri mūsų SA-MP bendruomenės realybė. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, S'Jobs parašė:

Sveikas atvykęs į supergames.lt! 90% turinio susijusio su SA-MP šiame forume yra plagijatai ir jį atsikiria tik vientai, tad sveikinu prisijungus prie vienetų! :nice:

Aišku kad surasi kam patiks. Ir realiai labai rekomenduoju pirkti šį dizainą, ir visiškai nieko jame nekeisti. Atidaryti projektą pavadinimu vlrg.lt, apsimeskit Frankoniu ir žiūrėkit dar „baltijos šalių rekordą“ pagerinsit! Kartoka, bet tokia ta niuri mūsų SA-MP bendruomenės realybė. :D

Kai jau pamečiau viltį, radau dar likusiu žmonių su galva ant pečių.

Šiuolaikinis svetainių sprendimas, paimkim visų naudojamą šabloną, įdėkim renderį, foną nugesinkim ir jis jau unikalus dizainas kurį galima parduot! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@ArtūrasM, o kodėl blogai šis dizainas, a? Taip, galbūt jis nėra kažkoks super'inis ar kažkas panašaus, bet gal šių dizainų kūrėjas pasimokys truputi daugiau, pragus ir padarys kažkokį dizainą pagal tavo standartus, nepagalvojai? Tarkim jam tai gali būti kaip start'as :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Kai jau pamečiau viltį, radau dar likusiu žmonių su galva ant pečių.

Šiuolaikinis svetainių sprendimas, paimkim visų naudojamą šabloną, įdėkim renderį, foną nugesinkim ir jis jau unikalus dizainas kurį galima parduot! 

jeigu jau ant tiek "ahuėnas" ir prisipisi prie žmogaus darbą tai parodyk, pagal tave "UNIKALU" dizainą kuris tavo akiai tikrai atrodo gražus, ir "neplagijuotas" nuo kitu dizainu kaip tu mėgsti sakyti, ar tiesiog bandysi toliau mėtyti atmazus į šią tema ir pateikti 0 įrodymu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, S'Jobs parašė:

Sveikas atvykęs į supergames.lt! 90% turinio susijusio su SA-MP šiame forume yra plagijatai ir jį atsikiria tik vientai, tad sveikinu prisijungus prie vienetų! :nice:

Aišku kad surasi kam patiks. Ir realiai labai rekomenduoju pirkti šį dizainą, ir visiškai nieko jame nekeisti. Atidaryti projektą pavadinimu vlrg.lt, apsimeskit Frankoniu ir žiūrėkit dar „baltijos šalių rekordą“ pagerinsit! Kartoka, bet tokia ta niuri mūsų SA-MP bendruomenės realybė. :D

 

38 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Kai jau pamečiau viltį, radau dar likusiu žmonių su galva ant pečių.

Šiuolaikinis svetainių sprendimas, paimkim visų naudojamą šabloną, įdėkim renderį, foną nugesinkim ir jis jau unikalus dizainas kurį galima parduot! 

kodėl jūs pykstate tiek :(? Ar gaila leisti žmogui užsidirbti pora eurų :( ?

 

Kviečiu policija. @Adomas J. APGINKITE DIZAINERĮ. KAIP GINATE @LAIMIS A..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@heicmeister nieko aš čia neginsiu kadangi mane labiau sudomino temos autorius kuris yra galimai Eligijus a.k.a Kennediss ir jisai mane yra apgavęs. Nepatariu iš jo pirkti dizainų ypač kai jis susigadinęs reputacija nepadarydamas kitų žmonių dizainų ir apgaudamas juos. Nesakau kad man gaila tų 10 eurų ant kurių jis mane apgavo , tiesiog noriu perspėti kad žmonės nebūtų apgauti kaip aš.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Adomas J. parašė:

@heicmeister nieko aš čia neginsiu kadangi mane labiau sudomino temos autorius kuris yra galimai Eligijus a.k.a Kennediss ir jisai mane yra apgavęs. Nepatariu iš jo pirkti dizainų ypač kai jis susigadinęs reputacija nepadarydamas kitų žmonių dizainų ir apgaudamas juos. Nesakau kad man gaila tų 10 eurų ant kurių jis mane apgavo , tiesiog noriu perspėti kad žmonės nebūtų apgauti kaip aš.

 

Kas per dvigubi standartai kodėl negali jam atleisti ? Ir ginti jį nuo užpuolikų !!! Tai jei jis apgavikas kodėl jis nėra užblokuotas ?!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Aivarex parašė:

@ArtūrasM, o kodėl blogai šis dizainas, a? Taip, galbūt jis nėra kažkoks super'inis ar kažkas panašaus, bet gal šių dizainų kūrėjas pasimokys truputi daugiau, pragus ir padarys kažkokį dizainą pagal tavo standartus, nepagalvojai? Tarkim jam tai gali būti kaip start'as :D 

Tegul mokosi, tegul daro, tame nieko blogo nėra. Bet dar pardavinėti tai čia jau nesamonė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1973 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...