Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką veikiat liaudis darbe/studijose kol neturit ką veikt?


ArtūrasM

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jau tikriausiai manęs visi pasiilgę :D Rašau su įdomiu klausimu, labai įsijautęs dirbau ir nulūžo visi serveriai darbe... Tai jau valanda neturiu ką veikt, o iki darbo pabaigos liko dar pusantros, tad ką jūs veikiat kol neįdomi paskaita ar nėra darbo? :D Manau visi pasisemsim idėjų.

P.S. puse notebook'o jau pripaišyta, tad šita atmetam :D

Redaguota , nario ArtūrasM
Rašyt nemoku su kreivom rankom
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Sveiki, jau tikriausiai manęs visi pasiilgę :D Rašau su įdomiu klausimu, labai įsijautęs dirbau ir nulūžo visi serveriai darbe... Tai jau valanda neturiu ką veikt, o iki darbo pabaigos liko dar pusantros, tad ką jūs veikiat kol neįdomi paskaita ar nėra darbo? :D Manau visi pasisemsim idėjų.

P.S. puse notebook'o jau pripaišyta, tad šita atmetam :D

Keletas pasiūlymų:

1. Laikas pradėti kurti savo nuosavo verslo planą. Nustoti dirbti kitiems ir palikti "žiūrkių ratą".

2. Supergames.lt forume pilna įdominių skilčių, galima įsijungti į diskusijas ir bendrauti su nariais.

3. Na prie progos reklama :O Galima užsukti į https://videoplus.lt/ ir užsidirbti papildomai kol nuobodžiaujama darbe.

4. Sudaryti svajonių sąrašą.

5. Sudaryti sarašą šalių kurias reikia aplankyti.

6. Patikrinti ar atsigavo serveriai

7. Jei jau niekas nepadeda: http://www.trex-game.skipser.com/ (chrome dinozauro žaidimas)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, VideoPlus parašė:

Keletas pasiūlymų:

1. Laikas pradėti kurti savo nuosavo verslo planą. Nustoti dirbti kitiems ir palikti "žiūrkių ratą".

2. Supergames.lt forume pilna įdominių skilčių, galima įsijungti į diskusijas ir bendrauti su nariais.

3. Na prie progos reklama :O Galima užsukti į https://videoplus.lt/ ir užsidirbti papildomai kol nuobodžiaujama darbe.

4. Sudaryti svajonių sąrašą.

5. Sudaryti sarašą šalių kurias reikia aplankyti.

6. Patikrinti ar atsigavo serveriai

7. Jei jau niekas nepadeda: http://www.trex-game.skipser.com/ (chrome dinozauro žaidimas)

 

Ta prasme nei vienas tavo pasiūlymas nebuvo vertas dėmesio.. Jau geriau einu iš supermamyčių komentarų pažvengt facebooke.

P.s. žiurkių rate neblogai jaučiuos ir net neketinu iš jo išeit, galimybės didesnės čia nei videoplus reklamuot :D

Dabar, Aivaras ツ parašė:

Darbe kai nėra užsakymų, tenka atsižymėti, kad darbo valandų nedalintu ant dėžučių, tai dažniausiai tada einu atsigerti kavos, arba parūkyt :D 

Na man vis dar moka už tai, kad aš sėdžiu be darbo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Ta prasme nei vienas tavo pasiūlymas nebuvo vertas dėmesio.. Jau geriau einu iš supermamyčių komentarų pažvengt facebooke.

P.s. žiurkių rate neblogai jaučiuos ir net neketinu iš jo išeit, galimybės didesnės čia nei videoplus reklamuot :D

Na man vis dar moka už tai, kad aš sėdžiu be darbo :D

Na pas mane kai darbo nėra, irgi eina valandos ir moka už tai, bet tada dalina tas valandas ant dėžučių, tai tada geriau jau stabdyt tą laiką :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Ta prasme nei vienas tavo pasiūlymas nebuvo vertas dėmesio.. Jau geriau einu iš supermamyčių komentarų pažvengt facebooke.

P.s. žiurkių rate neblogai jaučiuos ir net neketinu iš jo išeit, galimybės didesnės čia nei videoplus reklamuot :D

Na man vis dar moka už tai, kad aš sėdžiu be darbo :D

Galima sužinoti koks būtent darbo pobūdis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Aivaras ツ parašė:

Na pas mane kai darbo nėra, irgi eina valandos ir moka už tai, bet tada dalina tas valandas ant dėžučių, tai tada geriau jau stabdyt tą laiką :D

Nelabai supratau tą "ant dėžučių" :D

Redaguota , nario ArtūrasM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, Baldas parašė:

Pas mus menturoi tai po darbo einam į įkalčių salę pasiemam po 5g ir rukom.

Tai po darbo veiklos visad yra, bet ką darbe darai? Suki iškart kaseką vakarui? Parodyk gražiausia susukta :D

Redaguota , nario ArtūrasM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, ArtūrasM parašė:

Tai po darbo veiklos visad yra, bet ką darbe darai? Suki iškart kaseką vakarui? Parodyk gražiausia susukta :D

Turiu įmontavęs į kišenę  bonga o kad niekas nepastebėtų  traukių pro šiaudeli po čiučiut - aktyvus poilsis darbe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Baldas parašė:

Turiu įmontavęs į kišenę  bonga o kad niekas nepastebėtų  traukių pro šiaudeli po čiučiut - aktyvus poilsis darbe.

Ir šiaip augalinį aromatą patalpoj palaikyt reikia. Gera idėja bongas kišenėj. Reikėtų naują drabužių linija paleist su built-in bongu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...