Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Royal-Life.LT - Jūsų žaidimas, mūsų likimas!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1762 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Projekto administracija ddosina pacius savo zaidejus,tuo paciu ir kitus zmones kurie “isreiskia savo nuomone” apie projekta. Patarimas nesirodyti ten,kur administracija mato jusu ip adresa,kadangi didelis sansas kad liksite be interneto. Nusivyliau,Andriau..

Redaguota , nario .whiteglue
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), .whiteglue parašė:

Projekto administracija ddosina pacius savo zaidejus,tuo paciu ir kitus zmones kurie “isreiskia savo nuomone” apie projekta. Patarimas nesirodyti ten,kur administracija mato jusu ip adresa,kadangi didelis sansas kad liksite be interneto. Nusivyliau,Andriau..

Pirmą kartą girdžiu jog kažkas kažką ddosino. Nežinau ką turi omenį, tačiau susiek su manim paaiškink situaciją.

0.2.6 versija jau čia. http://royal-life.lt/index.php?/topic/301-rl-026-serverio-atnaujinimas/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Auris_Chiller parašė:
  • Klausyk atmata tu geriau laikyk savo šunis, kad pas mane nereklamuotu ir nenaudok šūkio mano, Jį man sugalvojo ir tik aš turiu teise naudoti. Lauksiu savo ts ddoseri tu ;)

Manau vakar viską išsiaiškinom, aš kiekvieno žaidėjo nelaikysiu už rankos kaip mažo vaiko, tai jų sprendimas, kurio tikrai negerbiu, tokius baudžiam. Tad galėjai šito ir nerašyti, kol neišsiaiškinom tiesos, kadangi porą dienų visiškai buvau neprisėdęs prie projekto dėl asmeninių problemų, savo rankų niekur nekišau. O dėl šūkio, tai jį naudojo senasis, 2014 metų royal-life projektas, jį perpirkęs, tęsiu šio projekto istoriją, tad iš kur man žinoti jog čia buvo tavo šūkis?

 

Kuponų vakaras - http://royal-life.lt/index.php?/topic/443-sekmadienis-kuponų-vakaras/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<16:39:50> Trying to resolve hostname ts.royal-life.lt
<16:39:51> Trying to connect to server on ts.royal-life.lt
<16:39:52> You are banned permanently. Reason: "Kenkimas."

Taip ir būna kai be jokiu įrodymu tave apkaltina "rapidu",užblokuoja per visas įmanomas vietas ? 

 

RKwTgOz.png 

 

liūdna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

royal-life bando kapstytis ir prašo jūsų pagalbos! Organizuojamas "Protect the president" renginys,tačiau reikia žaidėju aktyvumo,kviečiame prisijungti prie projekto! Daugiau informacijos -> http://royal-life.lt/index.php?/topic/732-protect-the-president-renginys/ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gaila tų žaidėjų kurie stengėsi žaidė čia nolaifino gal ir pinigus kišo į serverį ,aišku kas nedirba o iš tėvų gyvena tas nesupras , bet kai dirbi sunkų darbą ir užsidirbi , supras , kad vėl liko ant ledo .O savininkams siūlau praleisti gerai laiką realiame gyvenime ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sugrįžome po pertraukos! http://royal-life.lt

2019-04-14 23:01, epicONE parašė:

Gaila, kad dėl susireikšminusio mažvaikio, kuris neturi kaip pasireikšt ir nori dėmesio, projektas turėjo užsidaryt. Linkiu ateity dirbant nesusidėt su jokiais 1 chromosoma daugiau turinčiais vaikais kaip Lukas.

 

2019-04-14 13:09, Laurynas Čeplikas parašė:

na va ir uzsidare

Sugrįžome!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Projekto komanda nevykusi, savininkas neaktyvus.... aktyvus tada kai pradeda irti projekto kolektyvas, įskaitant ir atnaujinimus.... jog atnaujinimas būna į mėnesį 1 kartą ir to vienas kitas stulpelis įdėtas į projektą, o apie sistema aš nekalbu 0 pastangų, o dėl projekto komandos... tai... patys DP, prižiūrėtojai ir moderatoriai žaidžia kituose projektuose, o šio projekto niekas neprižiūri, galiu palinkėti sėkmės, bet nemanau jog kažkas besigaus ir be to jai surinkote 90+ žaidėjų kažkada nereiškia jog dabar taip yra, į diena vos 2 žaidėjai susirenka, šitas komentaras skirtas ne šio projekto reputacijai pakenkti o tiesiog įspėti žaidėjus kurie ieško projekto, jog čia neverta gaišti laiko :)

Redaguota , nario Luger_Danix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1762 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...