Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[SA-MP] Kuriame projekte verta rodyti dėmesio ?


поход

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1978 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Užjaučiu temos autorių.

Nežinau kaip Tu, bet aš asmeniškai nemėgstu projektų su per daug GRP elementų. Tokie projektai galbūt ir turi didesnį žaidėjų skaičių, bet tikrai ne visada garantuoja kokybę. Man vienintelis serveris, kuriame žaidžiau, žaidžiu ir, žinoma, rekomenduoju, yra Dogberry. Aš galiu išsakyti aibę privalumų/minusų, bet vis tiek, čia yra beviltiška diskusija, kaip ir iphone ar android; audi ar bmw. Tai aš sakau: ateisi, išbandysi ir jei nepatiks - išeisi.

 

Redaguota , nario Garris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Garris parašė:

Užjaučiu temos autorių.

Nežinau kaip Tu, bet aš asmeniškai nemėgstu projektų su per daug GRP elementų. Tokie projektai galbūt ir turi didesnį žaidėjų skaičių, bet tikrai ne visada garantuoja kokybę. Man vienintelis serveris, kuriame žaidžiau, žaidžiu ir planuoju žaisti yra Dogberry. Aš galiu išsakyti aibę privalumų/minusų, bet vis tiek, čia yra beviltiška diskusija, kaip ir iphone ar android; audi ar bmw. Tai aš sakau: ateisi, išbandysi ir jei nepatiks - išeisi.

 

Nesusilaikau nuo citatos, labai brandi mintis dėl tokių  teminių ginčų, Garris labai teisingai sako, tikriausiai pradžiai reikėtų susirašyti ant lapo visus dominančius variantus, apsilankyti visuose po vieną iš eilės ir tikriausiai tada pats sau turi išsikelti klausimą, kuris serveris tau labiausiai patiko asmeniškai ir jame pasilikti, sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Jizzy parašė:

Vienareikšmiškai Dogberry.lt, vienintelis projektas su stabilia ekonomika, brandžia, sažininga bendruomene, unikaliomis sistemomis, gera, aktyvia, ideju kupina komanda. Vienintelis padorus  projektas kuriame verta žaisti.

startas pirmadienį:)

Visas sistemas apie frakcijas, gaujas, papildoma veikla ir kt. gali pasiskaityt Dogberry wiki - http://wiki.dogberry.lt/index.php?title=Pagrindinis_puslapis

Nesutikčiau, kad Dogberry.lt yra vienintelis projektas su stabilia ekonomika ir kitais stabiliais dalykais. Užmiršai apie patį GreenSide, Las-Venturas.lt kurie ne tik išsiskiria savo unikaliomis sitemomis, ir unikalia ekonomika, bet turi ir stabilų žaidėjų skaičių, kas dar labiau motyvuoja juose žaisti. Nieko nesakau, Dogberry tikrai nusimato šaunus projektas, bet neperšokęs griovio, nesakyk op. Visiškai nežinome kokia to Dogberry ateitis :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Armzis parašė:

Nesutikčiau, kad Dogberry.lt yra vienintelis projektas su stabilia ekonomika ir kitais stabiliais dalykais. Užmiršai apie patį GreenSide, Las-Venturas.lt kurie ne tik išsiskiria savo unikaliomis sitemomis, ir unikalia ekonomika, bet turi ir stabilų žaidėjų skaičių, kas dar labiau motyvuoja juose žaisti. Nieko nesakau, Dogberry tikrai nusimato šaunus projektas, bet neperšokęs griovio, nesakyk op. Visiškai nežinome kokia to Dogberry ateitis :D 

Kas ta stabili ekonomika??? xD serveris 2 metus normaliai veikia ir jau čia stabili ekonomika skaitos, kad visos kainos 500k 1mil ir viskas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Armzis parašė:

Vien tik dėl sistemų geriau rinkčiausi tuos serverius, nei tavo ta RLS Kuris nieko išskirtinio neparodo ;) 

Tai rinkis, kas tau trugdo tik nematau jokių stiprių atgumentų apie serverį sistemos tipo viskas visą laiką ir kirsi tuos medžius? Jei taip glhf xDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
4 minutes prieš, MantasJ parašė:

GTALG.LT

Serveris, kuris neturi net normalių greičio matuoklių sistemos, greičio matuokliams naudojami botai policininkai sustatyti gatvėse :funny: Pats serveris tikrai neturi tiek žaidėjų, puse iš jų botai pajungti, nes visą dieną sėdi afk, o administracija padarius serverio rr serveris tuščias, taip kad nieko gero.

Vienareikšmiškai Dogberry.lt, užsuk! :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Quattro parašė:

Serveris, kuris neturi net normalių greičio matuoklių sistemos, greičio matuokliams naudojami botai policininkai sustatyti gatvėse :funny: Pats serveris tikrai neturi tiek žaidėjų, puse iš jų botai pajungti, nes visą dieną sėdi afk, o administracija padarius serverio rr serveris tuščias, taip kad nieko gero.

Vienareikšmiškai Dogberry.lt, užsuk! :) 

Vasara visad taip. Nes dauguma atostogauja :D Man asmeniškai geriau kad matuokliu nėra. O dabar ant rudens,žiemos aktyvumas didesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2018-10-20 21:57, MantasJ parašė:

Vasara visad taip. Nes dauguma atostogauja :D Man asmeniškai geriau kad matuokliu nėra. O dabar ant rudens,žiemos aktyvumas didesnis.

Kąąą??? Geriau kad matuoklių nėra??? O tu sau klausima užduok kokia nauda ten žaisti... anti-cheat nėra, matuokliai bot'ai... tai realiai tas įkurėjas botas kaip ir jo serverio žaidėjai :)

Redaguota , nario Arnas Petrauskis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1978 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...