Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.
Augis_Bond

LFG.LT | Lietuvos Fainiausias Gyvenimas

Recommended Posts

image.png.954224508b3978836ade8f3f056b281a.png

 
Augis_Bond - Serverio įkūrėjas

Chill_Bro - Sąvininko pagalbininkas

 

Facebook“ 

Forumas“ 

 

 

SERVERIO DARBAI ( SU DIREKTORIAUS PAKVIETIMU ) 

 

 

 • POLICIJOS DEPARTAMENTAS

Policininko darbas serveryje prieinamas kiekvienam, darbo esmė - saugoti miestą nuo nusikaltėlių. Visos šio darbo komandos parašius komanda /darbas, serveryje yra automatinių grobimų sistema, kiekvienas policininkas privalo važiuoti į atgrobimus, bei šturmuoti pastatą iki kol neliks nei vieno gaujos nario, - tada pastatas atgrobtas. Taip pat narkotikų sandėlyje būna narkotikų, kuriuos policininkai turi sunaikinti. Serverio rangų sistema leidžia kiekvienam darbuotojui keltis savo rangą, kuriuos priskiria direktorius!

 • MEDIKAI

Kiekvienas serveris jau pripratęs matyti medikų darbą be veiklos, tačiau mūsų serveris stengiasi šį darbą perteikti kitaip, medicinos darbuotojai galės jums parduoti pažymą, suteikti gyvybių bei šarvų. Serverio komandos būna apribotos kai serveryje būna prisijungusių medikų, neina pasigydyti ir panašiai. Taip pat medikų darbai nauja veikla - važinėjimas pagal iškvietimus į namus. Iškvietimai gaunami automatiškai, todėl medikams veiklos yra visada!

 • FŪRISTAI

Mūsų serverį be šio darbo būtu sunku įsivaizduoti, fūristai serveryje pristatinėja prekes į tam tikras vietas, kurias pasikrauna bazėje. Pavyzdžiui mūsų mašinų turgus yra limituotas, tai reiškia kad jeigu fūristai nepristatys Tr. priemonių į mašinų turgų, ten jų ir nebus. Fūristų darbas yra atsakingas, nes jie krovinį perka patys, o jį pristatę gauna didesnį atlygį nei transporto kaina, tačiau serverio nusikaltėliai visada gali jūsų krovinį sunaikinti, tada Jums bus didelis pinigų minusas, o vežant nelegalias prekes, žolę, narkotikus jums gali sutrukdyti teisėsaugininkai, pagrindinis gaujų šaltinis yra fūristai, nes jie pristato visus ginklus, narkotikus į gaujų sandėlį!

 • MECHANIKAI
Mechanikai. Tai tikras pagalbininkas jums kelyje, mechanikai padės jums prisipildyti degalų bei sutaisys tr. priemone iškilus keblumams. Šis darbas kaip ir daugelis kitų, jeigu serveryje yra prisijungusių mechanikų jums bus apribotos komandos, pavyzdžiui neis susitvarkyti Tr. priemonės arba prisipildyti degalų, mechanikai taip pat nutempia ne vietoje pastatytas Tr. priemones! Taip pat mechanikai jums gali suteikti techninę apžiūrą, įmontuoti dujas bei padaryti tiuningą jūsų transportui.
 • Spec. būrys Aras
Tai dar viena teisėsaugos vyresnioji šaka, kuri koncentruota tik į nelegalia veiklą. Didesnis jų darbas tikrinti fūristų krovinius, šturmuoti gaujų bazes, dalyvauti sandėlio kovose bei važinėti į svarbiausias serverio užgrobtas vietas, domina sunki technika bei kovos prieš nusikalstama veikla? Junkis!
 
_________________________________________________________________________________________________________________________

 

7 LFG STEBUKLAI
 
Tai sistema leidžianti linksmai pralesti laiką serveryje, viso to esmė surinkti 7 LFG stebuklus paeiliui. Užduoties pradžia galite pradėti radę GPS navigacijoje, pradėjus eventą gausite išsamią informaciją apie kiekvieną stebuklą bei jo apytikslią vietą, surinkus visus 7 LFG stebuklus galėsite patys pasirinkti kokio prizo norite, pinigų, patirties taškų, kreditų, ar visko po truputį.

 

SERVERIO TURGUS
 
Serveryje yra didelė turgavietė, ši vieta išsiskiria tuo jog pavyzdžiui gavus iškasenas iš kasyklos jūs negalėsite vietoje jų parduoti, visi pardavimai bus turguje, taip pat prižvejojus žuvies negalėsite visko priduoti žvejybos punkte, turėsite vykti į turgų. Turgus susideda iš dviejų dalių, vienoje turgaus pusėje yra visa supirktuvė, o kitoje pusėje senūjų mašinų turgus. Kuriame taip pat galite parduoti savo tr. priemone, nes betkur parduoti automobilio tiesiog neišeina.

 

GAUJŲ SISTEMA
 
Gaujų sistema serveryje ganėtinai įdomesnė nei daugeli kitų. Ar bus atranka į lyderį, ar tiesiog susikursite savo gauja sprendžia gaujų prižiūrėtojas. Iš viso vienu metu serveryje gali būti trys gaujos, nes yra trys gaujų bazės. Kurios turi savo teritorijos spalva, transporto priemones. Jeigu jūsų gauja tampa oficiali, gaujų prižiūrėtojas jums priskiria baze, paskiria jus lyderiu serveryje. Gaujų taškai.. taip, gaujos renka taškus, pvz už viena nužudyta gaujos narį gauja gauna +1 tašką į savo gauja, taškus gali išleisti įvairiems gaujoms poreikiams tenkinti, pvz ; nusipirkti papildomų komandų savo gaujai, /gtele ir panašiai. Taip pat gaujoms ginklai bei narkotikai iš oro neatsiranda, norint gauti ginklų, narkotikų reikia kovoti sandėlyje (apie sandėlį vėliau) kovojant sandėlyje bei grobiant ginklus bei narkotikus viskas ką jūs paimsite eis į gaujos sandėlį, užlipus ant savo gaujos kaukolės turėsite rašyti "/gsandelis" ir bus pasirinkimai, bei rodys kokie yra ginklų bei narkotikų resursai gaujoje. Taip pat gauja turi ir grobimų sistema, tam tikrose vietose pvz banke nuvažiavusi gauja rašo /grobti ir automatiškai paskelbia visam serveriui kad gauja grobia banką, bei kiek laiko reikia išlaikyti. Išlaikius grobiama pastatą taip pat gauna taškų bei pinigų. 

 

 

GAUJŲ SANDĖLYS
 
Serveryje yra gaujų sandėlys į kuriuos prekes pristato furistai, gaujų sandėlyje galima rasti įvairios rūšies narkotiku, ekstazi, kokainas, heroinas ir žolė. Taip pat ginklai shotgun, ak-47, deagle. Sandėlis atsidaro kiekvieną šeštadienį, antradienį bei ketvirtadienį nuo 19:00 iki 20:00. Tada ir susirenka ten visos gaujos bei teisėsauga kuri kariauja tarpusavyje, teisėsauga stengiasi viska sunaikinti, o gaujos kuo daugiau susirinkti. Teisėsaugai taip pat už sunaikintus narkotikus, ginklus mokami pinigai į darbo fondą. Gaujų sandėlio zonoje vyksta tikras karas, nes tai yra karo zona ir itarimas už šaudyma šioje zonoje neina! 

 

TAKSISTO LICENZIJA
 
Dauguma serverių yra taksistų darbas, šis dalykas tapo jau per daug banalus ir šiaip sunku sugalvoti kažką unikalaus tokiam darbui. Todėl mūsų serveryje šio darbo nėra, tačiau yra naujas bei daug įdomesnis dalykas, - taksisto licenzija. Galėsite ant savo tr. priemonės užsidėti taksi emblema bei uždarbiauti pats, kaip tikras taksistas, yra taksometras, tarifas ir visa kita. Tai papildomas bei daug įdomesnis uždarbis serverio žaidėjams!
 
TRANSPORTŲ SISTEMA
 
Mūsų tr. priemonių sistema leidžia turėti 2 tr.priemones su galimybe išsipirkti 3-iajį tr. priemonės slotą. Serveryje egistuoja trijų rūšių kuras: benzinas, dyzelinas bei dujos. Transporto turguje yra rašoma koks yra transporto variklis, ar dyzelinis ar benzininis. Serveryje yra garažas, kuriame galėsit atlikti įvairias funkcijas savo tr.priemonei, praeiti technikine, įmontuoti dujų įranga, atstatyti tr.priemone bei ją priregistruoti. Mūsų serveris teiks Jūms išsamia informacija apie transportą, bako tūrį, kuro sąnaudas ir visa kita kas susije su transporto priemonėmis!

 

METALO KASYKLA
 
Beabejo mūsų serveryje galima rasti ir metalo kasyklą. Kasykloje galima iškasti 6 rūšių metalus, kiekvieno jo kaina yra skirtinga. Rūšių pavadinimai: Auksas, sidabras, aliuminis, varis, žalvaris, titanas. Visas šias iškasenas galima iškasti mūsų kasykloje, norint kasti Jūms reikės kastuvo, priėjus prie akmens paspausite ENTER ir jūms atsiras progress baras, tuo metu turėsite spaudinėti pele ir progress baro juostelė kelsis, kai ją užkelsite pilnai Jūs gausite kažkokia metalo iškaseną. Visas metalo iškasenas galima parduoti serverio turguje, atskirai, arba visas kartu. 
 
ŽVEJYBOS PUNKTAS
 
Norint žvejoti Jūms prireiks valo, meškerės bei masalo, viską galima įsigyti žvejybos punkte. Atėjus ant žvejybos tiltelio Jūms reikės parašyti komandą /zvejoti, kai žuvis užkibs turėsite spaudinėti SPACE mygtuką kol pilnai užsikraus progress baras, tačiau yra didelė tikimybė jog žuvis gali pabėgti. Išviso yra 5 rūšių žuvis, ungurys, karosas, karšis, karpis, lydeka. Visas savo žuvis galėsite parduoti turguje!
 
LFG GARAŽAS
 
Mūsų serveryje galite rasti garažą, kuriame galima atlikti daug funkcijų susijusių su tr. priemonėmis, užregistruoti (kad gauti numerius) atstatyti po sudužimo, praeiti technikinę, įmontuoti dujų įrangą ir panašiai. Tačiau viskas ties garažu neapsiriboja, kadangi neliktų darbo mechanikams, todėl susitaisyti Tr.priemonę, pripildyti degalų, ištuninguoti ir panašiai galima pas mechanikus.

 

VERSLŲ SISTEMA
 
Mūsų verslų sistema ganėtinai įdomi bei turi keletą įdomesnių funkcijų. Pelno uždarbis yra skaičiuojamas kas 10 minučių, verslų kainos prasideda nuo 200.000 eurų. Verslą valdyti gali jo savininkas, keisti pavadinimą bei kelti verslo biudžetą už kreditus. Tačiau serveryje yra dviejų rūšių verslai, vieni paprastesni kur eina uždarbis kas 10 minučių, o kiti iš kurių pelnas renkasi už paslaugas. Pavyzdžiui LFG garažo verslas, ten verslo savininkas gauna pelną tada kai žaidėjai atstato savo Tr.priemones, įmontuoja dujų įranga, praeina tech. apžiūrą ir panašiai.
 
MVC VERSLŲ SISTEMA
 
Serveryje yra MVC - Mini verslo centras, tai toks verslų tinklas. Pavyzdžiui jeigu turite verslą MVC, tarkim Cluckin bell tinklas, reiškia į jūsų pelną eis verslas iš visų Cluckin Bell užkandinių kurios tik yra sanfierro mieste, o jos yra 3 ar 4. Todėl MVC verslai yra daug pelningesni nei prasti serverio verslai.

 

NAMŲ SISTEMA
 

Namų sistema susideda iš namų už kreditus,paprastų namų, butų bei namuku ant ratų. Pavyzdžiui perkant namą už kreditus, Jūsų namo interjeras nebus niekur matytas, gražus, modernus bei naujoviškas, taip pat galimybė užeiti į namo garažą kuriame galėsite atlikti įvairias funkcijas. Paprasti namai laiko mažesnes kainas, tačiau turi ir mažiau galimybių, kaip ir butai. O namukai ant ratų praktiškai pats pigiausias, bet ir praščiausias variantas! Taip pat namai turi tokias funkcijas kaip ginklų bei narkotikų laikymas savo namo spintoje!

 

 

 

NAKTINIS KLUBAS
 

Serveryje yra sukurtas naktinis klubas, tačiau viskas ne šiaip sau kaip atrodo. Naktiniame klube visada groja gera klubinė muzika, bei šoka 3 striptizo šokėjos, kas suteikia šiek tiek realumo!

 

_________________________________________________________________________________________________________________________

 • Serverio IP adresas ; 45.125.66.242:7777
 • Discord kanalas: #lfglt

image.png

imageedit_131_8143076650.png

Redaguota , nario augizzz
 • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Jūs patys, kaip šudserviai. :D Šeip čia ne kažkokio SunSide ar kaip ten GM, šitas kurtas 1.5 metų, kurį sunkiai kūriau ir tobulinu ištisai, tas jūsų kur sakėt, gal ir šudservis, o čia unikalus GM, tai nepjaukit grybo. Ačiū už dėmesį

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
2018-10-14 14:22, augizzz parašė:

Jūs patys, kaip šudserviai. :D Šeip čia ne kažkokio SunSide ar kaip ten GM, šitas kurtas 1.5 metų, kurį sunkiai kūriau ir tobulinu ištisai, tas jūsų kur sakėt, gal ir šudservis, o čia unikalus GM, tai nepjaukit grybo. Ačiū už dėmesį

:D:D:D šaunu, dar ir aprašymas mano žodis į žodi nukopijuotas, tikrai ilgai ir sunkiai kūriai :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
2018-10-14 14:38, augizzz parašė:

Aprašymas gal ir taip, nesiginčyju. Darbais apsikrovęs esu, tai vos spėju viską daryti. Žinoma pristatymą dar patobulinsiu. Bet dėkoju už tavo nuomonę. :D

Tai kaip gali būt tavo kurtas modas jei aprašymas mano? Šito gamemodo autorius mano draugas, išsitrink tuos pranešimus gėdos nesidares. ;)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele