Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

didysis apgavikas ant 4e


mariusqw

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2017 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Soundas_ parašė:

Pasiaiškinčiau ir parašyčiau pareiškimą ant to apgaviko (tiems patiems kurie reikalautų pasiaiškinimo), nemanau kad labai pergyvenčiau dėl to kad apgaviko vardą ir pavardę pranešiau internete :) Abejoju kad kažkokia rimta bausmė už tai būtų, jei realiai apskritai abejoju ar kažkas būtų apart tavo minimo pasiaiškinimo(ir galbūt 'prašymo/rekomendacijos' ištrint tą vardą/pavardę). Jei mane apgautų, tikrai nepagailėčiau papildomo laiko jei apgavikas dar savo teises čia kištų :) Ir kaip manai, ar man kažkas "nesmulkaus" (rimtesnio) būtų? O kas būtų tam apgavikui?
Aš puikiai suprantu, kad Jums, kaip šio forumo administratoriams(didelis lankytojų srautas ir t.t.), rūpi duomenų viešinimo formalumai, tačiau man - ne. Ir nk rimto tiek Jūs, tiek tie apgavikai, man padaryt negalit.

P.S. Pataisykit mane jei klystu, bet gift'ų praktiškai (nuo 2018 pradžios ar gal dar anksčiau) nebeina pirkt, nebent IŠKART siųst į konkrečią paskyrą (pas save į inventorių įsidėt nebegalima) ir iš tos paskyros persiųsti(į kitą paskyrą) nebeis. Bent jau aną žiemą taip jau buvo :)

Beje, dar ilgą laiką nebus(manau) jokio masinio draudimo viešint vardus pavardes, nes begalė jų yra paviešinta ir niekam nerūpi. O apgavystės atveju, kaip ir minėjau, apgavikas nemanau kad skandintų save dar labiau. O jeigu ir taip, bent jau kol kas aš ne prieš, nes nesu sutikęs NIEKUR kokias nors rimtas to pasekmes.

 

Tu atsakai už save. Ką nori ta daryk jeigu tau tai atrodo dora. Viskas galima tol kol kas nors nepraneša ir būni nubaustas.

Taip dėl giftų ten dabar įdomiai pasidarė (senai jau naudojau Steam tai nesekų visų naujienų). Bet tada yra cd-key. Žodžiu apie tai yra atskira tema ir labai plati tema. Tavo pasirinkimas ką tu nori pirkti ar steam gift ar cd-key arba steam paskyra.

Gyvename Lietuvoje ir turime laikytis Lietuvos įstatymų nes žinome kad prieš įstatymus visi esame lygus.

Dėl apgavystės ir asmens duomenų viešinimo dvi skirtingos temos. Tai žinok kad jis laimėtu byla dėl duomenų viešinimo ir tu tikrai būtum kaltas. Kaip ir sakiau praeitam pranešime. Kad ir koks žmogus jis būtų ar apgavikas ar banditas, jam galioja tokie patys įstatymai kaip ir mums. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradėkit žmonių prašyti FB ( su tuo vardu kuriam siunčiat $ ). FB linkinimas tikrai nėra asmeninės informacijos paviešinimas, kadangi savanoriškai atiduoti savo informaciją kuri yra prieinama visiem.

Jei paskaitytumėt FB TOS su advokatu, sužinotumėt kiek įstatymų jie pažeidžia. ( o tu sutikdamas su TOS leidi jiems pažeisti )

Antras variantas į SG TOS įkelti taisyklę kuri leistų viešinti scamerių informaciją, jei užsiregistruoji - leidi paviešinti savo info esant vagystei.

Anyhow, turbūt savo TOS nekeisit, bet FB accountas tikrai nėra privati informacija.

 

 

Kiek žinau iš kitų įstatymų, negalit hostinti informacijos apie žmogų, bet galit naudoti external linkus PVŽ kaip šiuo atvėju foto talpinimo svetainėje. ( a.k.a Grey zone )

 

 

Asmeniškai aš panaikinau FB accounta po visų FB skandalų, bet kadangi esu senas narys ( nors ir neturiu daug atsiliepimų ), nemanau, kad turėsiu per daug problemų pirkti/parduoti.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Tu atsakai už save. Ką nori ta daryk jeigu tau tai atrodo dora. Viskas galima tol kol kas nors nepraneša ir būni nubaustas.

Taip dėl giftų ten dabar įdomiai pasidarė (senai jau naudojau Steam tai nesekų visų naujienų). Bet tada yra cd-key. Žodžiu apie tai yra atskira tema ir labai plati tema. Tavo pasirinkimas ką tu nori pirkti ar steam gift ar cd-key arba steam paskyra.

Gyvename Lietuvoje ir turime laikytis Lietuvos įstatymų nes žinome kad prieš įstatymus visi esame lygus.

Dėl apgavystės ir asmens duomenų viešinimo dvi skirtingos temos. Tai žinok kad jis laimėtu byla dėl duomenų viešinimo ir tu tikrai būtum kaltas. Kaip ir sakiau praeitam pranešime. Kad ir koks žmogus jis būtų ar apgavikas ar banditas, jam galioja tokie patys įstatymai kaip ir mums. 

Jei tarkim žmogus mane apgauna ant 100e ir aš paviešinu jo vardą/pavardę, kaip manai, kas labiau liks kaltas?
Dažniausiai į smulkesnių sumų apgavystės atvejus pareiškimai beverčiai, tai kodėl manai kad į duomenų viešinimą (čia realiai net per garsiai pasakyta, pasitikslinsiu - vardą ir pavardę) rimčiau žiūri? Tu sakai teisiškai kaip yra, bet teisiškai ir visi apgavikai turėtų būt nubausti, aš realistiškiau vertinu tokius dalykus, įskaitant rizikas dėl pasekmių.
Pagal viršuje pateiktą pavyzdį, patikėčiau kad tas apgavikas sukeltų man didesnių problemų nei sau, su tikimybe kaip loterijoj laimėt pusė milijono. Kai kurie gali pagalvot kad per didelis kontrastas, bet atsižvelgiant į tai, kiek apgavikų nenubausti (nors ir pareiškimai buvo), tai viskas labai logiška, nes būtent dėl tokio požiūrio nieks ir neberašo pareiškimų dėl smulkesnių apgavysčių, nes supranta, kad traukt tokį "loterijos bilietą" laiko švaistymas.

Beje, labai tiksliai narys @Expert* pakomentavo dėl fb. :nice:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2017 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...