Peršokti į turinį
Jedi

Mapping [Ligoninė] EXT.

Recommended Posts

Sveiki. 5 valandų darbas. Viską dariau neskubėdamas. Norėčiau išgirsti jūsų nuomonės.

Nepykit už foto neryškumą nes pas mane susigadino GTA vaizdo nustatymai ir atstatyti neina. Todėl atrodo kai kurie objektai net permatomi. Manau po poros dienu sukursiu mano atliktu darbu mapp serverį kuriame bus galimybė apžiūrėti mapp darbą. Manau bus geriau ir patogiau peržvelgti :) . Gero vakaro.

Darbas - https://imgur.com/gallery/uh2UF6q

• Teigiamai 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Aivaras ツ parašė:

Na vieta mano manymu pasirinkta tikrai ne ta, bet pats darbas gan neblogai žiūrisi. 

Dėkui. :)  Vieta pasirinkau vien todėl jog per kitus serverius san-fierro mieste būna toje pagrindinėj vietoj ir nusibost tenis. O aš sumapinau pagrinde vien dėl to kad patogi vieta ir normalus plotas.

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, Mantas parašė:

Aplinka gal ir nieko atrodo padaryta, bet pats pastatas sutextūrintas tai nekaip bent jau man, tiesiog atrodo taip netikra viskas.

Dėkui už nuomonę. Viskas tau tik atrodo :). Greitu metu bus galima peržvelgti per test mapp serverį tikrai viskas atrodys kitaip :) 

Dalintis šį pranešimą

8 minutes prieš, c o d i n g parašė:

Pastato tekstūrą tai nesiderina, tarsi iš kokio filmuko, pernelyg nuobodi.

Dėkui už nuomonę tačiau viskas derinasi viską sudaro foto. Todėl gal ir nesiderina tau.

Dabar, Eligijus* parašė:

Tikrai puikus pastatas. Šaunuolis! ;) 

Dėkui :) 

Dalintis šį pranešimą

Gražu tikrai, tačiau manau langų per daug, spalvų trūkumas, ir nemanai kad šiek tiek perdidelė kaip ligoninej? xd Tačiau, gražiai tikrai žiūrisi, laukiu kol servas bus xd

Dalintis šį pranešimą

2018-10-08 19:06, #Neončikas parašė:

Kažko trūksta, galbūt pastato išdėstymas nelabai 8/10

Dėkui.

2018-10-08 21:08, Kr1sas parašė:

Gražu tikrai, tačiau manau langų per daug, spalvų trūkumas, ir nemanai kad šiek tiek perdidelė kaip ligoninej? xd Tačiau, gražiai tikrai žiūrisi, laukiu kol servas bus xd

Dėkui. Ne neperdidelė nejaugi maža ligoninė serveryje būtų gerai? nes pagal mane ir didelės nepagailėjau sumapint :D .

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Jedi
      Sveiki taigi ir vėl aš po gero mėnesio noriu pristatyti savo 3 atliktus darbus, Darbai atlikti pagal lvl nuo 1 iki 3 lvl 

[1 LVL]

[2 LVL]

[3 LVL]

• Parašė Jedi
      Sveiki. Pristatau savo atliktą darbą Rikveda Mokykla. Darbas atliktas per 2 valandas.
      Darbas - https://imgur.com/gallery/qjtlqRM
    • Parašė Jedi
      Sveiki. Sumapinau ARV AUTO.  Nežinau gal kažkam bus per mažai o gal kam nors per daug visko nu čia pagal kiekvieną žmogų. 
       Darbas - https://imgur.com/a/YNHfHs8
      Nepykit už neryškias foto.

Šitas mapp darbas nėra pilnai užbaigtas tačiau čia kaip pagrindas tad po kiek nors laiko atnaujinsiu mapp darbą  
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele