Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

vCounty.lt / Kaimelių gyvenimas !


L'Fiesta

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, intrigantas parašė:

realiai ka tu naujo sukurei? viskas tas pats, o greicio matuokliai dar siais laikais vadinama sistemomis? :D

Realiai paskaityk ir šiuo metu parodyk serverį kuriame kažkas panašaus bent būtų. Greičio matuokliai sujungus viską ir apibendrinus, kaip dar gali vadinti ? :upps:

s4i7xQP.png

Spaudžiame ir būsite nukelti tiesiai į atranką, sėkmės !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, L'Fiesta parašė:

Atėjai ir pats nesupratai ką parašei. :D Tokių ir laukiu kaip tu. :bebe:

Supratau ir kuo puikiausiai. Perskaičiau aprašymo pirmus 4 sakinius ir jau įžvelgiu melą vien aprašyme (net nesistengsiu daugiau skaityt). Projektui suėjo 1 metai ? Kaip gali projektui sueiti 1 metai jeigu jis net nestartavęs ir per visus metus tu spėjai atidaryt kone 3-4 projektus ? Kurie kaip žinia žlugo per pirmąjį startavimo mėnesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, Credo parašė:

Supratau ir kuo puikiausiai. Perskaičiau aprašymo pirmus 4 sakinius ir jau įžvelgiu melą vien aprašyme (net nesistengsiu daugiau skaityt). Projektui suėjo 1 metai ? Kaip gali projektui sueiti 1 metai jeigu jis net nestartavęs ir per visus metus tu spėjai atidaryt kone 3-4 projektus ? Kurie kaip žinia žlugo per pirmąjį startavimo mėnesį.

Per visus metus aš spėjau atidaryti vieną projektą, ką tai gali reikšti tavo žinutė ? Juk aš prie modifikacijos nedirbau, yra kas prie jos dirbo ir jau jei suėjo vieneri metai. Kokios problemos tau žmogau ? Užuot rašai šiuo momentu čia vėjus, gana pyktis, laikas bendrauti draugiškai, neesu toks piktas kaip atrodo. Jeigu laikai mane didžiausiu priešu nebendrauk ir nekomentuok jeigu taip nepatinku, juk galime rasti geriausią išeitį. ;)

Redaguota , nario L'Fiesta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, L'Fiesta parašė:

Realiai paskaityk ir šiuo metu parodyk serverį kuriame kažkas panašaus bent būtų. Greičio matuokliai sujungus viską ir apibendrinus, kaip dar gali vadinti ? :upps:

s4i7xQP.png

Spaudžiame ir būsite nukelti tiesiai į atranką, sėkmės !

paskaičiau ir nesupratau ką omenyje čia turi sakydamas "parodyk serverį kuriame kažkas panašaus bent būtų" neradau nei vienos naujos įdomesnės sistemos kas pritrauktu žaidėjus į serverį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, fuskardd parašė:

paskaičiau ir nesupratau ką omenyje čia turi sakydamas "parodyk serverį kuriame kažkas panašaus bent būtų" neradau nei vienos naujos įdomesnės sistemos kas pritrauktu žaidėjus į serverį

Turėjau omenyje, parodyti tai jog viskas čia atitiktų. Ateityje lankytojai forume matys kiekvieną atnaujinimą ir stebės kaip judame į priekį. Žinoma jums visuomet trūksta įdomumo dėl to atidarėme forumą jog galėtumėte pasiūlyti įdėjų - kurias męs galėsime įgyvendinti. Jei kažko naujo nematai, užeik pasiūlyk įdėja jei ji bus įdomi tuomet pagal tave - tai trauks žmonęs. :hi:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, L'Fiesta parašė:

Turėjau omenyje, parodyti tai jog viskas čia atitiktų. Ateityje lankytojai forume matys kiekvieną atnaujinimą ir stebės kaip judame į priekį. Žinoma jums visuomet trūksta įdomumo dėl to atidarėme forumą jog galėtumėte pasiūlyti įdėjų - kurias męs galėsime įgyvendinti. Jei kažko naujo nematai, užeik pasiūlyk įdėja jei ji bus įdomi tuomet pagal tave - tai trauks žmonęs. :hi:

kodėl žmogus tūrėtų registruotis ir junktis į jūsų puslapį jeigu jūs per metus laiko (su ilgomis pertraukomis) padarėte tik tą patį, ką dauguma serveriu turi, arba bent jau aprašėt tas sistemas kurias stengiasi visi projektai padaryti. Nežinau gal tai tik mano nuomonė, bet norint pakviesti/privilioti daugiau žmonių reikėtų aprašymą pradėti nuo naujų ir įdomesnių sistemų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, L'Fiesta parašė:

Per visus metus aš spėjau atidaryti vieną projektą, ką tai gali reikšti tavo žinutė ? Juk aš prie modifikacijos nedirbau, yra kas prie jos dirbo ir jau jei suėjo vieneri metai. Kokios problemos tau žmogau ? Užuot rašai šiuo momentu čia vėjus, gana pyktis, laikas bendrauti draugiškai, neesu toks piktas kaip atrodo. Jeigu laikai mane didžiausiu priešu nebendrauk ir nekomentuok jeigu taip nepatinku, juk galime rasti geriausią išeitį. ;)

Juk tu pats žinai, kad kaip ir visada tau nieko neišeis su šituo serveriu, kam dar gaišti laiką ir metyt pinigus veltui ? :D Galiu lažintis, kad po starto praėjus mėnesiui jis bus parduodamas, arba užrakintas, arba jame žais vos 2 žmonės. Neįsivaizduoju kaip jus reik paprotint :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Credo parašė:

Juk tu pats žinai, kad kaip ir visada tau nieko neišeis su šituo serveriu, kam dar gaišti laiką ir metyt pinigus veltui ? :D Galiu lažintis, kad po starto praėjus mėnesiui jis bus parduodamas, arba užrakintas, arba jame žais vos 2 žmonės. Neįsivaizduoju kaip jus reik paprotint :D 

Manau, tau mažiausiai turėtų rūpėti kito finansai ir kaip jis juos išsidėsto. Nematau jokio laiko švaistymo, jeigu žmogui trūksta veiklos grįžus į namus po darbų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Pablas parašė:

Sėkmės seniuk su projektu tikiuosi kad tau pasiseks

Dėkoju tau.

 

5 minutes prieš, fuskardd parašė:

kodėl žmogus tūrėtų registruotis ir junktis į jūsų puslapį jeigu jūs per metus laiko (su ilgomis pertraukomis) padarėte tik tą patį, ką dauguma serveriu turi, arba bent jau aprašėt tas sistemas kurias stengiasi visi projektai padaryti. Nežinau gal tai tik mano nuomonė, bet norint pakviesti/privilioti daugiau žmonių reikėtų aprašymą pradėti nuo naujų ir įdomesnių sistemų. 

Kalba eina jog per tuos metus nebuvo galvota kurti projektą, pagrindinis skripteris modifikaciją ruošė savo tikslams, tuo metu susibūrėme į vieną bendrą ratą su keletą narių ir sugalvojome jog su modifikacija galima padaryti gerą startą, metai laiko su pertraukomis ilgomis, tai reiškia jog sezono metu (mokyklos sezono metu) prie modifikacijos nebuvo dirbama iš vien čia ir savaime suprantama. Pakviesim ir priviliosim tuos žmonęs, patys susidomės, o jei ne pasistengsime sudominti, dėkoju jog veliesi į diskusiją.

 

2 minutes prieš, Credo parašė:

Juk tu pats žinai, kad kaip ir visada tau nieko neišeis su šituo serveriu, kam dar gaišti laiką ir metyt pinigus veltui ? :D Galiu lažintis, kad po starto praėjus mėnesiui jis bus parduodamas, arba užrakintas, arba jame žais vos 2 žmonės. Neįsivaizduoju kaip jus reik paprotint :D 

Aš pats nieko nežinau, matau jog už mane tu geriau žinai, tikriausiai dar geriau mane pažysti nei aš pats ? Kam gaišti laiką ir mėtyti pinigus ? Kam sėdi šiame projekte ir gaišti laiką jeigu nieko visiškai nerandi ir nieko tau aktualaus nėra ? Aš su tavimi gražiai, o tu bandai dabar įkasti, suprask vieną lažintis gali - lažybų punkte, o po starto praėjus mėnesiui tikiuosi pats dar rašysi man į skype, nesvarbu žais ne žais kiek išliks projektas tiek išliks, svarbiausia dėti pastangas - o tuomet matysi ir progresą. Manau atsakiau į tavo visas mintis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Jaron parašė:

Gl projektui, tikiuosi gausis kažkas gero.

Dėkojame.

Norėjau priminti jog pirmasis atnaujinimas ir pirmieji vaizdai iš serverio jau čia !

Daugiau informacijos rasite užsiregistravę mūsų svetainėje - http://www.vCounty.lt lauksime jūsų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...