SomethingHappened

SUPER-RUDUO: Kasdien nemokami forumo eurai!

Recommended Posts

12 minutes prieš, Me7o parašė:

Kai nėra minčių, kodėl gi nekartojus to pačio evento ir neskatinus freepostinimo.. Na, bent šis tas vis tiek, kad neatrodytumėt labai jau apsileidę.

P.S: Kur Aurimas dingo?

Tu taip baisiai neišsidavinėk, kad turi multiacc.

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Visi tie, kurie sako, kad forumas atsigauna tai arba iškritę iš medžio ir nežino ką rašo, arba šiaip free-postina, nes forume jokių pasikeitimų nėra, kurie atneštų naudos nariams ar pačiam forumui. Sistemos neišbaigtos, pasiūlymų skiltis niekam neįdomi, o ką jau kalbėt apie pastebėtas klaidas, kurių niekas netvarko. 

Temos antraštėje skelbiama, kad kasdien gausite nemokamus forumo eurus:

1. Forumo eurai ir taip nemokami;
  2. Juos gausite kaip ir visada, nepaisant ar tai super duper vasara ar ruduo, niekas nuo to nesikeičia;
  3. Jokie forumo eurai nei trigubinasi, nei dvigubinasi, čia eilinis scamas liepiantis jums dalyvauti diskusijose ir tikriausiai ne savo noru, o dėl forumo eurų;

Ir nematau esmės man kurti naujos temos su tokiu pat pranešimu, nes administracija baidosi atsakomybės už savo nemokėjimą susitvarkyti ir geriausiu atveju pakomentuos ką nors ne į temą (ir aš nespėlioju kas būtų jeigu būtų, tiesiog mano kurtose temose apie klaidas @SomethingHappened atsakė lempinius dalykus ir tos klaidos/neaiškumai forume vistiek like).

• Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele