Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SUPER-RUDUO: Kasdien nemokami forumo eurai!


SomethingHappened

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visi tie, kurie sako, kad forumas atsigauna tai arba iškritę iš medžio ir nežino ką rašo, arba šiaip free-postina, nes forume jokių pasikeitimų nėra, kurie atneštų naudos nariams ar pačiam forumui. Sistemos neišbaigtos, pasiūlymų skiltis niekam neįdomi, o ką jau kalbėt apie pastebėtas klaidas, kurių niekas netvarko. 

Temos antraštėje skelbiama, kad kasdien gausite nemokamus forumo eurus:

  1. Forumo eurai ir taip nemokami;
  2. Juos gausite kaip ir visada, nepaisant ar tai super duper vasara ar ruduo, niekas nuo to nesikeičia;
  3. Jokie forumo eurai nei trigubinasi, nei dvigubinasi, čia eilinis scamas liepiantis jums dalyvauti diskusijose ir tikriausiai ne savo noru, o dėl forumo eurų;

Ir nematau esmės man kurti naujos temos su tokiu pat pranešimu, nes administracija baidosi atsakomybės už savo nemokėjimą susitvarkyti ir geriausiu atveju pakomentuos ką nors ne į temą (ir aš nespėlioju kas būtų jeigu būtų, tiesiog mano kurtose temose apie klaidas @SomethingHappened atsakė lempinius dalykus ir tos klaidos/neaiškumai forume vistiek like).

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...