Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paleidžiame SuperGames nakties režimą (Premium nariams)


SomethingHappened

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:DDDDDDDDDDd Jau basic funkcijas už premiumą kišą, negi ant tiek forumas jau išdvėsęs, kad iš reklamos nebesusirenkat? 

 

P.s. kada atsakysit į mano klausimą? https://www.supergames.lt/topic/308130-kas-per-apklausa/

Žiūriu ten viena iš jums dar reikalingų skilčių, kad atsakytumėt į sg klausimus ir pasiūlymus, yra netgi kas klaidas rašo, kiti ten vpš freepostina, žaidimų prašo, bet jūs tai virbalus dėję :^)

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rimtai tikitės jog kažkas pradės pirkt premium (kaip suprantu niekas labai nepirko), nes atsirado TOKIA nauja "funkcija" tik premiumam? Nekalbu apie tą aukščiau, kur "uždirba" :D

Beje, jei kam pavargsta akys naktim tupėt forume - užtenka susimažint šviesumą arba pasinaudot aukščiau minėtu add-onu.   

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), ZOLY parašė:

Gal tu neberašinėk nesąmonių, labai nueini nuo temos, dar moderatorius įspėjimą uždės už freepostinimą ir rašymą ne į temą tai apsiverksi ir nustosi aukot pinigus. Jeigu taip atsitiks gi viskas, forumą uždaryt teks, dings pagrindinis pinigų įplaukimų šaltinis.

Kalbant į temą, ant balto dizaino cituojant kito nario pranešimus langas pasidaro juodas. Pavyzdys: 

5ae8450b91d97fd37d2eb0856dfeef40.png

Puiku, jog praneši. Klaidą jau sutvarkėme. 

27 minutes prieš, ^Arnelis^ parašė:

Šauniai padirbėta :)

P.S Kodėl tik premium nariams? tai gal pigesni premium vip'a padarysit? :D 

Premium narystę gali užsisakyti už 450 forumo eurus.
Paslauga galios net 3 mėn.: https://www.supergames.lt/membersshop/category/1-paslaugos/

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ė, Pranai, kadangi visi čia temoj freepostina ir tau vistiek vienodai, tai davai gal tada papasakok oficialiai kokia priežastis, kad tu apsiverkei Aurimui? Čia rmt tik dėl to, kad ignorinau tavo skype žinutes, kur tu prašydavai sutvarkyt ką nors forume, nes tu tingėdavai,  o aš nieko neatrašydamas sutvarkydavau? :D Ar šiaip nepatiko, kad kažkas forumą tvarkydavo normaliai ir bijojai, kad ir kitiems tada reiks kažką daryt, tai pasirūpinai, kad dingtų pavyzdys ir toliau galėtumet sėdėt freeposterių ir scamerių prišiktam forume?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), .lukonic` parašė:

:DDDDDDDDDDd Jau basic funkcijas už premiumą kišą, negi ant tiek forumas jau išdvėsęs, kad iš reklamos nebesusirenkat? 

 

P.s. kada atsakysit į mano klausimą? https://www.supergames.lt/topic/308130-kas-per-apklausa/

Žiūriu ten viena iš jums dar reikalingų skilčių, kad atsakytumėt į sg klausimus ir pasiūlymus, yra netgi kas klaidas rašo, kiti ten vpš freepostina, žaidimų prašo, bet jūs tai virbalus dėję :^)

#PrieLukonicBuvoGeriau

Šauniai padirbėta, gerai, kad tobulinat forumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), .lukonic` parašė:

:DDDDDDDDDDd Jau basic funkcijas už premiumą kišą, negi ant tiek forumas jau išdvėsęs, kad iš reklamos nebesusirenkat? 

 

P.s. kada atsakysit į mano klausimą? https://www.supergames.lt/topic/308130-kas-per-apklausa/

Žiūriu ten viena iš jums dar reikalingų skilčių, kad atsakytumėt į sg klausimus ir pasiūlymus, yra netgi kas klaidas rašo, kiti ten vpš freepostina, žaidimų prašo, bet jūs tai virbalus dėję :^)

Ar jau laukt tavo forumo? :woot:

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, bra parašė:

Ar jau laukt tavo forumo? :woot:

Žaidimų forumo kūrimas pareikalautu tokių lėšų, kad nemanau ar atsipirktu tau gaunant pajamas iš reklamos ar iš forumo narių, kurie paremti norėtu.

 

17 minutes prieš, .lukonic` parašė:

Kad nemoku aš koduot normaliai, o išmokt tyngiu :/

tai va, neišmokai koduoti ir nušalino tave, reikia Administratoriaus, kuris prastumtu premium narsytes, nothing personal bro

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Lipalas parašė:

Žaidimų forumo kūrimas pareikalautu tokių lėšų, kad nemanau ar atsipirktu tau gaunant pajamas iš reklamos ar iš forumo narių, kurie paremti norėtu.

 

tai va, neišmokai koduoti ir nušalino tave, reikia Administratoriaus, kuris prastumtu premium narsytes, nothing personal bro

Taip nutikus tikėčiausi bent kažkokio paaiškinimo, ar patarimo, kad ateityje reikės to ir to, jeigu neišmoksi tai daryti, teks tave pakeisti kitu administratorium.

... ko nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Lipalas parašė:

Žaidimų forumo kūrimas pareikalautu tokių lėšų, kad nemanau ar atsipirktu tau gaunant pajamas iš reklamos ar iš forumo narių, kurie paremti norėtu.

 

tai va, neišmokai koduoti ir nušalino tave, reikia Administratoriaus, kuris prastumtu premium narsytes, nothing personal bro

Kai buvau administratorius, administratoriaus darbas buvo prižiūrėt forume tvarką ir prižiūrėt moderatorius, ne koduot patį forumą. Neskiesk nesąmonių jeigu neįsivaizduoji kas kaip buvo. Jeigu jiems būtų reikėję koderio, tai jie manęs į adminus pačioj pradžioj nebūtų imę. Aš neknisau jiem proto, kad jiem koduosiu, taip pat ir jie manęs niekada neprašė nieko koduot. Aš turėjau prižiūrėt forumo tvarką, būtent ką ir dariau. Mane išmetė dėl "komunikacijų stokos", kitaip sakant, kaip ir rašiau, neatrašiau "taip, pone!" į Prano skype kai jis man numesdavo savo darbą. Mano laikais tokio mėšlo kaip premium dar net nebuvo :D Negarantuoju, bet manau atsimenu, kaip dar Aurimas pasakodavo, kad nenori atskirtų narių, norėjo, kad visi būtų lygūs tarp forumo funkcijų. 

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...