Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paleidžiame SuperGames nakties režimą (Premium nariams)


SomethingHappened

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nakties.png

SuperGames nakties režimas 
Jau įjungtas visiems Premium nariams

Kaip aktyvuoti?
Puslapio apačioje rasi mygtuką Keisti stilių, ten pasirink Nakties režimas ☾
Grąžinti pakeitimus gali tuo pačiu būdu. Stilių galima keisti neribotą kiekį kartų, nepriklausomai nuo paros meto. Nakties režimas bus aktyvus tol, kol galios tavo Premium narystė.

 

  • Teigiamai 11
  • Neigiamai 12
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, trevoR parašė:

Šaunu, taip ir toliau neveltui aš jiem aukoju eurų ir premium paskyrą prasitęsiau ilgam ilgam ilgam :)

Baisu pagalvoti kas atsitiktų šitam forumui jeigu ne tu.
Čia pastebėjau jautrūs moderatoriai, tai kad neprasileist bano iš nuotraukos sprendžiant dizainas atrodo gan gražiai, negadina taip akių palyginus su dabartiniu, baltu dizainu. Ačiū, kad įdėjote, einu pasikeisti.

oh wait
 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ZOLY parašė:

Baisu pagalvoti kas atsitiktų šitam forumui jeigu ne tu.
Čia pastebėjau jautrūs moderatoriai, tai kad neprasileist bano iš nuotraukos sprendžiant dizainas atrodo gan gražiai, negadina taip akių palyginus su dabartiniu, baltu dizainu. Ačiū, kad įdėjote, einu pasikeisti.

oh wait
 

oh wait, forum design access only for Premium member, butttttt you are not :/
You in 2 minutes later:
- Mom, please get me your phone, i need text my friend :D

  • Neigiamai 24
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, trevoR parašė:

oh wait, forum design access only for Premium member, butttttt you are not :/
You in 2 minutes later:
- Mom, please get me your phone, i need text my friend :D

Kokia čia proga nusprendei savo šūdinas anglų kalbos žinias parodyti tai nelabai supratau? Bent jau mokėtum suformuluoti paprastus sakinius taisyklingai, kaip "You in 2 minutes later".
Turtuoli žiūrėk į skolas neįlysk mokėdamas 2.90/3 mėn. :funny::funny::funny:

Nežinau čia galima dalintis tokia informacija ar ne, bet tamsų dizainą galima pasidaryti ir su paprastu naršyklės priedu. Bet čia aišku tokiem skurdžiam kaip aš kurie mamos turi prašyt tokios didelės sumos.

Tuo pačiu į temą, iš nuotraukos sprendžiant apdovanojimų lentelė vis dar balta, kažkaip nelabai gražiai atrodo. 
Pls fix.

nakties.png.281cbbf28b7faeebe4d852b25f56cADADA1f2.png

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ZOLY parašė:

Kokia čia proga nusprendei savo šūdinas anglų kalbos žinias parodyti tai nelabai supratau? Bent jau mokėtum suformuluoti paprastus sakinius taisyklingai, kaip "You in 2 minutes later".
Turtuoli žiūrėk į skolas neįlysk mokėdamas 2.90/3 mėn. :funny::funny::funny:

Nežinau čia galima dalintis tokia informacija ar ne, bet tamsų dizainą galima pasidaryti ir su paprastu naršyklės priedu. Bet čia aišku tokiem skurdžiam kaip aš kurie mamos turi prašyt tokios didelės sumos.

Tuo pačiu į temą, iš nuotraukos sprendžiant apdovanojimų lentelė vis dar balta, kažkaip nelabai gražiai atrodo. 
Pls fix.

nakties.png.281cbbf28b7faeebe4d852b25f56cADADA1f2.png

Realiai aš iškart pasiemiau porai metų, aš uždirbu tad į skolas neįlysiu nesivargink :)

  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), trevoR parašė:

oh wait, forum design access only for Premium member, butttttt you are not :/
You in 2 minutes later:
- Mom, please get me your phone, i need text my friend :D

Tik tokie (Siais laikais zmones labai izeidus tai apseisiu be pravardziu) galetu pirkt sita premium ,kad gautu naktini rezima ,kai gali su paprastu addonu uzsidet ji https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/dark-night-mode/?src=hotness . Pom man jei ir gausiu ant sito forumo bana ,jei kekviena karta prisijungt norint reikia spausti suknista "pamirsau slaptazodi", jei net tokio bugo negali istaisyt ,tai ka kalbet apie premium pirka ***.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Floatas parašė:

Tik tokie (Siais laikais zmones labai izeidus tai apseisiu be pravardziu) galetu pirkt sita premium ,kad gautu naktini rezima ,kai gali su paprastu addonu uzsidet ji https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/dark-night-mode/?src=hotness .

Pom man jei ir gausiu ant sito forumo bana ,jei kekviena karta prisijungt norint reikia spausti suknista "pamirsau slaptazodi", jei net tokio bugo negali istaisyt ,tai ka kalbet apie premium pirka ***.

Galvą ant pečių reik turėt ir nereikės tau to mygtuko "Pamiršau slaptažodį" :kuku:

  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, trevoR parašė:

Realiai aš iškart pasiemiau porai metų, aš uždirbu tad į skolas neįlysiu nesivargink :)

Gal tu neberašinėk nesąmonių, labai nueini nuo temos, dar moderatorius įspėjimą uždės už freepostinimą ir rašymą ne į temą tai apsiverksi ir nustosi aukot pinigus. Jeigu taip atsitiks gi viskas, forumą uždaryt teks, dings pagrindinis pinigų įplaukimų šaltinis.

Kalbant į temą, ant balto dizaino cituojant kito nario pranešimus langas pasidaro juodas. Pavyzdys: 

5ae8450b91d97fd37d2eb0856dfeef40.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, trevoR parašė:

oh wait, forum design access only for Premium member, butttttt you are not :/
You in 2 minutes later:
- Mom, please get me your phone, i need text my friend :D

jeigu nemoki anglu kalbos tai gal geriau jos ir nenaudoti, kaip manai?

34 minutes prieš, ZOLY parašė:

Kokia čia proga nusprendei savo šūdinas anglų kalbos žinias parodyti tai nelabai supratau? Bent jau mokėtum suformuluoti paprastus sakinius taisyklingai, kaip "You in 2 minutes later".
Turtuoli žiūrėk į skolas neįlysk mokėdamas 2.90/3 mėn. :funny::funny::funny:

Nežinau čia galima dalintis tokia informacija ar ne, bet tamsų dizainą galima pasidaryti ir su paprastu naršyklės priedu. Bet čia aišku tokiem skurdžiam kaip aš kurie mamos turi prašyt tokios didelės sumos.

Tuo pačiu į temą, iš nuotraukos sprendžiant apdovanojimų lentelė vis dar balta, kažkaip nelabai gražiai atrodo. 
Pls fix.

nakties.png.281cbbf28b7faeebe4d852b25f56cADADA1f2.png

@ZOLY tu nesupranti, tie apdovanojimai ten taip ir turi buti, fashion choice 2818697143c5dfd43d550130ee41fa6e.png

Redaguota , nario Shalltear Bloodfallen
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...