Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

ieškau Ieškau dizainerių ar žmonių su įdėjomis kurie nori uždirbt


Martynas .

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2077 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

Taigi reikalingi žmonės, kurie užsiimtu dizainų, maketų kurimu ant drabužių ar kitos produkcijos. Viską paaiškinsiu, aptarsim privačiai. Už 5 maketus ( kurie darosi lengvai, paprastus ) duodu iki 2eur. Už geresnius, įdomesnius, nekopijuotus - iki 5eur.

 

skype: kefyras159

FB: fb.com/m4ike.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Martynas . parašė:

Galėčiau, bet to nepavadinčiau vergavvimu:D Nera taip sunku, kaip atrodo.

 

40 centu už maketą, vergavimas. Idėjos parduodamos centais.

Dabar, 7mellos | Inn_Progress parašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Stumi :D

Kas tau D raidė užstrigo ?

Redaguota , nario heicmeister
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, 7mellos | Inn_Progress parašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Stumi :D

Net ne

 

2 minutes prieš, heicmeister parašė:

40 centu už maketą, vergavimas. Idėjos parduodamos centais.

Kas tau D raidė užstrigo ?

:D Tu nesupranti, tiesiog, gal kažkokius tekstus žinot, ir t.t :D Pasiimi mano tinklapy: maike.lt pasijungi funkcija, ir tekstą padarai, arba per ps pasidarai paveiksliuka ir ikeli :D Per diena easy gali uždirbt. Galbūt mokėt galima daugiau būtų, jei jie būs įspūdingi, nekopijuoti ir t.t.

1 minute prieš, 7mellos | Inn_Progress parašė:

Aš, jeigu ką juokios iš atlygio to, jeigu jį galima taip pavadint...

neuždirbau dar tiek xD kad mokėt po 5eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Martynas . parašė:

Net ne

 

:D Tu nesupranti, tiesiog, gal kažkokius tekstus žinot, ir t.t :D Pasiimi mano tinklapy: maike.lt pasijungi funkcija, ir tekstą padarai, arba per ps pasidarai paveiksliuka ir ikeli :D Per diena easy gali uždirbt. Galbūt mokėt galima daugiau būtų, jei jie būs įspūdingi, nekopijuoti ir t.t.

neuždirbau dar tiek xD kad mokėt po 5eur

Ispudingi, nekopijuoti ir GAL moketi daugiau? Uz piesinius moka tukstanciais jeigu ka, o tu cia 40ct duot nori? Lol

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, rsrytis parašė:

Ispudingi, nekopijuoti ir GAL moketi daugiau? Uz piesinius moka tukstanciais jeigu ka, o tu cia 40ct duot nori? Lol

Nenoriu čia ardytis bet reiks. Tu ant tiek debilas, kad net skaityt nemoki. Už paprastus darbus 5 iki 2eur. nu tai tarkim užrašai tekstą, fraze, opa moku 10eur?:D nu aš gal geriau žinau, ko man reik, ir kokio lygio sunkumo yra darbai, tiesiognorėjaau pasiūlyt užsidirbt vaikams, kad kurtu servus :D 2 dirba, viskas suderinta. nereiik ten paveiklsiukų baisiai photoshopintų, jie norėčiau tokių, žinau pas ką kreiptis. Nekopijuoti t.y kad nebūtų kituose, panašaus pobudžio parduotuvėse,, tam kad negaut paskui baudu už plagijavimą. Įspūdingo labai irgi nereik, paprasto ir gražaus ir populiaraus reik. ble ble, įdomus kokie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Martynas . parašė:

Nenoriu čia ardytis bet reiks. Tu ant tiek debilas, kad net skaityt nemoki. Už paprastus darbus 5 iki 2eur. nu tai tarkim užrašai tekstą, fraze, opa moku 10eur?:D nu aš gal geriau žinau, ko man reik, ir kokio lygio sunkumo yra darbai, tiesiognorėjaau pasiūlyt užsidirbt vaikams, kad kurtu servus :D 2 dirba, viskas suderinta. nereiik ten paveiklsiukų baisiai photoshopintų, jie norėčiau tokių, žinau pas ką kreiptis. Nekopijuoti t.y kad nebūtų kituose, panašaus pobudžio parduotuvėse,, tam kad negaut paskui baudu už plagijavimą. Įspūdingo labai irgi nereik, paprasto ir gražaus ir populiaraus reik. ble ble, įdomus kokie.

yra parduotuves tam skirtos, matos net nesidomejai kas isvis printinimai yra ir kaip ju prekyba veikia. fiverr ir panasiai, pilna kur galima nusipirkti profesionalu piestus paveikslelius uz kelis eurus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, rsrytis parašė:

yra parduotuves tam skirtos, matos net nesidomejai kas isvis printinimai yra ir kaip ju prekyba veikia. fiverr ir panasiai, pilna kur galima nusipirkti profesionalu piestus paveikslelius uz kelis eurus

man reik ne tik jų, man reik kad juos uždėtumėt ant produkto, susikelsiu jau pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2077 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...