Peršokti į turinį
Kefyras

SCUM Lithuania discord kanalas

Recommended Posts

Sveiki liaudis!
Domiesi SCUM žaidimu, pirksi šį žaidimą? Užsuk į mūsų discord, ten rašomos naujienos, atnaujinimai iš žaidimo, Screenshot'ai, leak'ai ir t.t. Taip pat gali susirasti komandą, su kuria galėsi žaisti SCUM platybėse.
Visi reikalavimai discord kanale!
Taip pat greitu metu rinksime moderatorius discord kanale.
Discord link: https://discord.gg/jETFffK

 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapįKomentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė GlockmorE
   Trūksta talentingų žmonių mūsų survival serveryje.
   Ieškome žmonių mokančių bendrauti, kurti didelius projektus survival pasaulyje, jeigu tau daugiau negu 16 metų, moki iškreikšti savo talentą statydamas gražius projektus, turi laiko žaisti,  tai manau tu mums tinki.
   Susisiekimas su mumis
   Discord:
   Nepiktybinis#9600
   Jeigu turite kažką gražaus pastatę būtų malonu pamatyti.
    
  • Parašė Krepxinx
   Serverio tinklalapis: https://kubai.lt/
   Serverio IP adresas: mc.kubai.lt
   Serverio Minecraft versija: 1.15.1
   Serverio savininkas: Krepxinx
   El.paštas: [email protected]
   Discord: Krepxinx#5386
   Discord grupė: https://kubai.lt/discord/

   Kubai.lt - tai išskirtinis serverių tinklas, siekiantis ne pelno, o geros bendruomenės. Kubai projektas startavo 2013-03-18. Šis serveris išskirtinis savo paprastumu, gera bendruomene. Mes visados peržiūrime žaidėjų pasiūlymus, pastabas ir juos stengiamės įgyvendinti. Pagrindinis Kubai projekto pliusas - daugybė užsiėmimų, ką garantuoja čia esantys skirtingi žaidimo stiliai: adventure, creative, minigames, skyblock ir survival apie kuriuos dabar ir aprašysiu.

   Adventure - serveris kuriame galėsite atitrūkti nuo kitų darbų ir išmėginti save įvairiuose trasose! Čia rasite daug nuotykių žemėlapių, tarp kurių yra virš 80 parkour trasų! FindTheButton (2 dalys) čia Jūsų tikslas bus surasti paslėptus mygtukus žemėlapiuose. Laukia taipogi labai sudėtingi labirintai, kuriems pereiti reikės daug loginio mąstymo ir kantrybės.
   Creative - visų žaidėjų pamėgtas serveris. Čia žaidėjai nevaržomi (proto ribose) gali išlaisvinti savo fantazijas ar pasibandyti kokias nors fermas prieš statant išgyvenimo pasaulyje. Kitaip tariant čia veiki tą ką sugalvoji pats! Taipogi yra ir visokių papildomų įskiepių kurie paįvairina žaidimą (žmogeliukų kūrimo įrankis, sėdėjimas ant laiptų ir pnš.)
   Minigames - mini žaidimai visada būna smagus užsiėmimas ir atitrūkimas nuo darbų. Čia galėsite varžytis prieš kitus žaidėjus. Šiai dienai čia rasite Paintball kur dvi komandos mėtosi sniego gniūžtėmis, kitaip tariant žaidžia sniego karą. Bedwars žaidimas kur žaidėjai būna suskirstyti komandose ir turi apsaugoti savo lovą, bei išlikti paskutiniai gyvi. Paskutinis paprasčiausias tai yra TNTRun kur reikia bėgioti ant platformų ir išlikti nenukritus ko ilgiau.
   Skyblock - galime garantuoti, kad tai geriausias Skyblock serveris visoje Lietuvoje! Čia žaidimo tikslas išgyventi danguje. Pradžiai atsirandame mažytėje saloje, kurioje yra minimaliai resursų ir poto išsivystoma į gigantišką kybojančia ore salą. Serveryje veikia daugybė funkcijų kurios pagyvena ir padaro žaidimą dar įdomesni. Čia veikia mcMMo įgūdžių įskiepis.
   Survival - paprastas išgyvenimo pasaulis kuris gali pasirodyti pradžiai labai nuvalkiotas, bet čia jis sukurtas itin paprastai ir tvarkingai. Galėsite sukurti savo saugų plotą dvejais paspaudimais. Taipogi rasite begale daug funkcijų kurios dar labiau pagyvins žaidimą. Čia taipogi irgi veikia mcMMO įgūdžių įskiepis. 

   Naujausias pristatomasis Kubai filmukas.

   Serveryje taip pat rasite pigias VIP paslaugas kurios nesuteikia ypatingo pranašumo prieš paprastus žaidėjus (yra daug būtų laimėti paslaugas ir gauti nemokamai), malonia bendruomenė, malonia administraciją, prižiūrėtojus kurie užtikrins kokybišką bei sąžininga žaidimą. 
   Kubai projekte vyksta nuolatinės atrankos į prižiūrėtojus tad visados turite galimybė prisijungti prie serverio komandos narių.
  • Parašė Tadassi.
   WePlay.lt Tai įvairiapusis serverių tinklas neapsiribojantis vien tik "Survival" tipo žaidimu. Čia rasime veiklos net ir aršiausiems kritikams teigiantiems, kad "MineCraft" era jau pasibaigus. Galite nepergyventi dėl sukčiu, kadangi naudojame patikimiausias apsaugos priemones tam, kad jūsų žaidimas būtu sklandus ir netrikdomas. Tai puiki galimybė pasinerti į šiuolaikišką kūbelių pasaulį kuriame žinoma bus nesunku susirasti naujų pažįstamų , o gal net ir draugų! Kas diena stengiamės tobūlinti ir atrasti naujovių jums - mūsų žaidėjams. Visada su mielu noru išklausysime jūsų pageidavimus ir įdėjas už kurių originaluma nedvėjosime apdovanoti. Šiuo metu startuojame su survival tipo serveriu, tačiau ne už kalnų ir MiniGames kuriuose rasite jau senai visų pamėgtus žaidimus tokius kaip: "Survival Games", "Catch the Flag", "Hide and Seek" bei daug kitų dar ilgą laiką neatsibostančių žaidimų! Ną ir galiausiai pridėsime RPG/MMO stiliaus serverį kuriame pasinersite į viduramžius pilnus klastos, apgaulių, karų, bei valdžios perversmų! Mūsų komanda dirba 24/7, net ir tuomet kada yra neprisijungus serveryje. Susisiekti su mumis visada įmanoma www.weplay.lt arba facebook grupėje WEPLAY.LT.

   Trumpai apie mūsų komandą.

   Jasius - Projekto įdėjos platintojas ir žmogus subūres WEPLAY komandą. Pagrindinė veikla plugin/script apdorojimas.
   Tadassi - Projekto co-owner atsakantis, ne tik už "statybininkų" sklandžią darbo eigą, bet ir mūsų svetainės bei serverio priežiūrą.
   L4IMIS - Serverio "statybininkas" bei Direktorius atsakantis už prižiūrėtojus, bei jų veiklą.
   Kerondaire - Serverio sponsorius padėjęs projektui pradėt savo veiklą ankščiau nei tai leistu įprastos aplinkybės, užima support pareigas.

   Projekto informacija

   Sveitainė: www.weplay.lt | Šiuo metu piešiamas dizainas.
   Facebook: https://www.facebook.com/weplaylt/
   Discord: https://discord.gg/DduaTmp

   mc.weplay.lt | 1.13.2
   Taip pat ieškome antro statytojo!

   Jei norite išbandyti jėgas pas mus, ir prisijungti prie weplay.lt komandos
   Discord: Foxy.#3617
  • Parašė Vanabee
   Sveiki. Tiem kas jau isigijo si zaidima, pagaliau turime LT Serveri!
   Serverio pavadinimas: Lithuania Forever No Lag
   Jungtis prie IP: 54.37.128.75:28602
 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×