Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta pirkti koaksialinius garsiakalbius?


Frankut1s

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2072 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, dabar pas mane mašinoje yra tokia situacija, kad priekinių durelių garsiakalbiai yra per silpni ir burzgia, žadu juos pakeisti į kažką stipresnio ir užtikau man tinkamo galingumo koaksialinius garsiakalbius. Ar apsimoka man juos pirkti? Apšvieskit mane apie tuos koaksialinius:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-08-04 17:26, Frankut1s parašė:

Kam tas stiprintuvas, jeigu magelis išduoda daugiau masės nei senos kolonėlės išveža (jos lygtais 25w rms), o aš noriu įsidėt mano magui tinkamo galingumo?

Neprireiks. Manau turėtų gerai groti. Aišku stebuklo nelauk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-08-12 10:24, FeelYourHeartHD parašė:

Neprireiks. Manau turėtų gerai groti. Aišku stebuklo nelauk :D

Įsidėjau juos ir kadangi jie buvo 2-iejų juostų koaksaliniai (aukšti ir žemi dažniai), tai pradžioje šiek tiek jautėsi per daug aukštų priekyje, tačiau su magelio nustatymais pažaidęs radau aukso viduriuką ir tikrai kokybiškas garsas gavosi su pakankamai žemų, ko aš ir norėjau. Ačiū kas bandėt padėt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2072 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...