Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„Apple” kirto 1 trilijono dolerių vertės ribą


lie

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

"Apple" tapo pirmąja pasaulyje akcine bendrove, kurios vertė siekia 1 trilijoną dolerių.

photo-1512499617640-c74ae3a79d37?ixlib=r

"IPhone" gamintojo rinkos vertė pasiekė praėjusio ryto prekybos Niujorke rodiklius, kai akcijos pakilo iki naujo rekordo, viršijančio 207 JAV dolerių. "Apple" įveikė konkurentus, tokius kaip "Amazon" ir "Microsoft", kad taptų pirmąja kompanija pasiekusia 1 trilijoną dolerių vertės įvertinimą. Nuo pirmojo "iPhone" pardavimo 2007 m. "Apple" akcijos išaugo 1,100% ir praėjusiais metais šoktelėjo beveik trečdaliu. Padidėjimas dar labiau stebina - 50 000% - nuo tada, kai bendrovė pirmą kartą buvo įtraukta į sąrašą 1980 metais. Tai reiškia, kad S&P500 padidėjo 2000% per tą patį laikotarpį.

_102807597_apple_worth_1trillion_640-nc.

 

Stevas Jobsas, kuris mirė 2011m. ir kurį pakeitė Tim Cook (Stevo Jobso vadovavimo metu jis buvo direktoriaus pavaduotoju), vadovavo tolimensiam "iPhone" vystimuisi ir kūrimui, kuris pakeitė "Apple" likimą. 2006 m. Bendrovė pardavė maždaug 20 mlrd. USD ir uždirbo beveik 2 mlrd. USD pelno. Praėjusiais metais jos pardavimai pasiekė 229 mlrd. dolerių, iš kurių pelnas sudarė 48,4 mlrd. dolerių ir Apple iškėlė į daugiausiai uždirbančių kompanijų viršūnę.

Visai nesvarbu koks Jūsų požiūris į šią kompaniją ar jos produktus, tačiau faktas tas, jog Apple įrenginiai pakeitė pasaulį - ir šiandien taip pat sukūrė finansinę istoriją.

Šaltinis: https://www.bbc.co.uk/news/business-45050213

Redaguota , nario lie
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Barz parašė:

Nu ką ta proga išeis IPhone XI su tokiom pačiom funkcijom tik kurio vertė bus kelioms "stacks" daugiau.

Taip, geriau kvailai spekuliuot, o ne tiesiog sulaukt rugsėjo mėnesio ir pamatyt ką kompanija išleis. :) Tarytum nors vienas išleistas iPhone ar kitas produktas nebuvo niekaip nepatobulintas lyginant su senesniu modeliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, lie parašė:

lol, leisk nudžiuginsiu, kad tai ne pirmas kartas, kai “Huawei” trumpam aplenkia Apple, lol.

Nu ir tai tik dar karta parodo kad Apple tik vis leidžia žemiau... Tik tiek kad tokie fanboy'ai kaip tu vis dar perka jų produktus.

Bet vis daugiau ir daugiau žmonių kiek pastebiu pereina nuo Apple eco sistemos prie Android.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
34 minutes prieš, darrel. parašė:

Nu ir tai tik dar karta parodo kad Apple tik vis leidžia žemiau... Tik tiek kad tokie fanboy'ai kaip tu vis dar perka jų produktus.

Bet vis daugiau ir daugiau žmonių kiek pastebiu pereina nuo Apple eco sistemos prie Android.

Tu kaifuoji, kai Apple kompaniją kažkas aplenkia ar kažkas jai nepasiseka? :D Ar tu pavydi, kad man patinka Apple produktai ir galiu leist sau juos įsigyt, todėl manai, kad mane įžeisi pavadindamas mane “Apple fan boy”? Man nereik primint, kad naudoju Apple produktus, kaip ir aš tau neprimenu, jog naudoji Android, ačiū. 

Ir iš kur tokias prielaidas ir pastebėjimus darai, kad vis “daugiau ir daugiau” žmonių Apple iškeičia į Android? Dave Lee sakė? Siūlyčiau pakeliaut aplink pasaulį ar kokius researchus padaryt ar tikrai “daugiau ir daugiau” žmonių pereina prie Android ir kodėl taip yra ir tik tada teigt savo pastebėjimus, o ne aklai teigt velnias žino kiek tiesos turinčius dalykus tik bandant sumenkint kompaniją ar jos vartotojus.

Taip, prieš dvi dienas Huawei aplenkė Apple, bet kaip ir minėjau, tai ne pirmas kartas, kai per kažkurį metų ketvirtį (vieneri metai suskirstyti į ketvirčius) Huawei parduoda daugiau flagmanų, nei Apple, bet tai nereiškia, jog kompanija dėl to smunka žemyn. Gi straipsnis apie tai, jog ši šūdina, brangiausia kompanija pasaulyje pirmoji rinkos istorijoje kirto trilijono vertės ribą, nebent tai reiškia, jog ji tikrai smunka žemyn..

Redaguota , nario lie
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, lie parašė:

Taip, geriau kvailai spekuliuot, o ne tiesiog sulaukt rugsėjo mėnesio ir pamatyt ką kompanija išleis. :) Tarytum nors vienas išleistas iPhone ar kitas produktas nebuvo niekaip nepatobulintas lyginant su senesniu modeliu.

Žinoma, pasikeitė ekrano dydis.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Barz parašė:

Žinoma, pasikeitė ekrano dydis.

https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2018/01/12/apple-iphone-8-vs-iphone-7-vs-iphone-6s-vs-iphone-6-whats-the-difference/

Susipažink, gan plačiai aprašyti skirtumai nuo iPhone 6 iki iPhone 8. Ir straipsnyje tikrai ne tik ekranas paminėtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, lie parašė:

https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2018/01/12/apple-iphone-8-vs-iphone-7-vs-iphone-6s-vs-iphone-6-whats-the-difference/

Susipažink, gan plačiai aprašyti skirtumai nuo iPhone 6 iki iPhone 8. Ir straipsnyje tikrai ne tik ekranas paminėtas.

Labai tingiu domėtis mėšliniu brendu, tai surašyk viska čia sutrumpinta straipsnio versija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va tavo performance:

  • iPhone 6 - Apple A8 - CPU: Dual-core Cyclone; GPU: PowerVR GX6450, 1GB RAM
  • iPhone 6S - Apple A9 - CPU: Dual-core Twister; GPU: PowerVR GT7600, 2GB RAM
  • iPhone 7 - Apple A10 - CPU: Quad-core Fusion; GPU: PowerVR Series7XT Plus, 2GB RAM
  • iPhone 8 - Apple A11 - CPU Six-core Bionic; GPU: Apple Triple-Core, 2GB RAM

 

  • iPhone 6 - 1810 mAh
  • iPhone 6S - 1715 mAh
  • iPhone 7 - 1960 mAh
  • iPhone 8 - 1,821 mAh

Ant tokių shit baterijų dar deda, fast charging :DDDDDDDDDDDD.

Netgi tas puslapis kur numetei rašo:

Cameras - A Slow Progression

Displays - Old Tech, New Tricks

Storage And Price - Up and Up:

 

  • iPhone 8 - 64GB ($699), 256GB ($849)
  • iPhone 7 - 32GB ($549), 128GB ($649)
  • iPhone 6S - 32GB ($449), 128GB ($549)
  • iPhone 6 - 16GB, 64GB, 128GB (no longer available)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 10 valandas(-ų), Barz parašė:

Labai tingiu domėtis mėšliniu brendu, tai surašyk viska čia sutrumpinta straipsnio versija.

Naturaliai, jei tau tai yra mėšlinas brendas, kuriuo tingi domėtis, tai turėtum nerašyt nieko tokiose temose. Bent jau aš taip galvoju. Bet man durnam nedaeina - kodėl visi, kurie nemėgsta Apple ateina šūdais pasidrabstyt? Kam to reikia? Kas pasikeis? :D Man tai vienodai, kompanija ne mano, produktais naudojausi ir naudosiuos iki kol man atsibos, o kitų nuomonė kokį telefoną ar kompiuterį man naudot nelabai rūpi, kai ir kitiems turėtų nerūpėt kokius įrenginius aš naudoju ir kiek už tai moku ar permoku, bet tiesiog man nedaeina koks to tikslas.

Redaguota , nario lie
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), lie parašė:

Naturaliai, jei tau tai yra mėšlinas brendas, kuriuo tingi domėtis, tai turėtum nerašyt nieko tokiose temose. Bent jau aš taip galvoju. Bet man durnam nedaeina - kodėl visi, kurie nemėgsta Apple ateina šūdais pasidrabstyt? Kam to reikia? Kas pasikeis? :D Man tai vienodai, kompanija ne mano, produktais naudojausi ir naudosiuos iki kol man atsibos, o kitų nuomonė kokį telefoną ar kompiuterį man naudot nelabai rūpi, kai ir kitiems turėtų nerūpėt kokius įrenginius aš naudoju ir kiek už tai moku ar permoku, bet tiesiog man nedaeina koks to tikslas.

Mano komentaro tikslas buvo toks pat kaip tavo sukurtos temos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

Taprasme :D Nesidomejau apple produktais bet ant iphone 8 rimtai 1821mAh baterija? :funny: prieš gerus 5 metus mano entry-mid range telefonas talpesne turėjo 

Ir to pilnai užtenka, nes iOS pakankamai gerai suoptimizuota su baterijos veikimu ir skirtingai nei kituose telefonuose iOS paskirsto baterijos eikvojimą.

https://www.quora.com/Why-does-Apple-design-the-iPhones-to-have-such-a-small-battery

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...