Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gal kas galite pasiūlyti žaidimų?(Simulator,cracked,multiplayer)


nojus1241

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2087 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Youtubers Life įdomus , bet tik vieną kartą žaisi

Train Simulator - skamba nuobodžiai , bet iš tikrųjų įdomus dalykas.

The Sims 4 su visais DLC

Euro Truck Simulator 2 - jeigu dar nežaidei , tikrai siūlau , yra ir multiplayer , bet įdomus tik su draugais.

Visus gali rast ant skidrowandreloaded.com arba fitgirl-repacks.site , tikrai bus ir ant linkomanijos , bet skirtumo nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Maniakas parašė:

Youtubers Life įdomus , bet tik vieną kartą žaisi

Train Simulator - skamba nuobodžiai , bet iš tikrųjų įdomus dalykas.

The Sims 4 su visais DLC

Euro Truck Simulator 2 - jeigu dar nežaidei , tikrai siūlau , yra ir multiplayer , bet įdomus tik su draugais.

Visus gali rast ant skidrowandreloaded.com arba fitgirl-repacks.site , tikrai bus ir ant linkomanijos , bet skirtumo nėra.

Dėkui už pasirinkimus, bet dėja vienintelis žaidimas multiplayer ir jis crackintas negali būti žaidžiamas multiplayer - tai ets2, bet nieko aš jį turiu nusipirkęs, bet žiauriai nuobodus :(.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, nojus1241 parašė:

Dėkui už pasirinkimus, bet dėja vienintelis žaidimas multiplayer ir jis crackintas negali būti žaidžiamas multiplayer - tai ets2, bet nieko aš jį turiu nusipirkęs, bet žiauriai nuobodus :(.

Vienintelius crackintus žaidimus kuriuose yra multiplayer rasi galbūt tiktais cs:go. Aš čia pasiūliau single-player žaidimus , o jeigu labai nori multiplayer tai gali pigiau nusipirkt iš plati.ru .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Maniakas parašė:

Vienintelius crackintus žaidimus kuriuose yra multiplayer rasi galbūt tiktais cs:go. Aš čia pasiūliau single-player žaidimus , o jeigu labai nori multiplayer tai gali pigiau nusipirkt iš plati.ru .

Tikrai yra crakintų simulator multiplayer game'u. Žinau keletą, bet per juos labai greit pasieki maximum rezultatą ir nebeįdomu žaisti :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, nojus1241 parašė:

Tikrai yra crakintų simulator multiplayer game'u. Žinau keletą, bet per juos labai greit pasieki maximum rezultatą ir nebeįdomu žaisti :D.

Na crackintas yra paprastai kai žaidimo kodas yra pakeistas , kad Steamas ( ar kita platforma ) galvotu , kad tu turi tą žaidimą , bet žaidi ant offline statuso. Jeigu ir būtų crackintų multiplayer žaidimų tam žmogui reikėtų pirkti serverius , kad palaikytų žmonių skaičių + tai yra nelegalu.

 

Tai jeigu ir rasi jie bus popularius , o Simulator žaidimai nėra. Ką galiu pasiūlyt dabar yra ant svetainių simulator žaidimai kaip e sim arba ikariam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Maniakas parašė:

Na crackintas yra paprastai kai žaidimo kodas yra pakeistas , kad Steamas ( ar kita platforma ) galvotu , kad tu turi tą žaidimą , bet žaidi ant offline statuso. Jeigu ir būtų crackintų multiplayer žaidimų tam žmogui reikėtų pirkti serverius , kad palaikytų žmonių skaičių + tai yra nelegalu.

 

Tai jeigu ir rasi jie bus popularius , o Simulator žaidimai nėra. Ką galiu pasiūlyt dabar yra ant svetainių simulator žaidimai kaip e sim arba ikariam.

Ai tu nesupratai ko aš noriu, aš tiesiog noriu su draugu pažaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2087 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...