Peršokti į turinį
nojus1241

Gal kas galite pasiūlyti žaidimų?(Simulator,cracked,multiplayer)

Recommended Posts

Taigi ieškau kokių nors simulator cracked bei multiplayer žaidimo kuris tikrai patiktų, žinau atsiras tokie kurie sakys, kad pirkis ir t.t aš turiu normaliai žaidimų nusipirkęs, bet aš jų nebežaidžiu tiesiog nusibodę tai kam bereikalo naudoti pinigus?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Youtubers Life įdomus , bet tik vieną kartą žaisi

Train Simulator - skamba nuobodžiai , bet iš tikrųjų įdomus dalykas.

The Sims 4 su visais DLC

Euro Truck Simulator 2 - jeigu dar nežaidei , tikrai siūlau , yra ir multiplayer , bet įdomus tik su draugais.

Visus gali rast ant skidrowandreloaded.com arba fitgirl-repacks.site , tikrai bus ir ant linkomanijos , bet skirtumo nėra.

Dalintis šį pranešimą

2 minutes prieš, Maniakas parašė:

Youtubers Life įdomus , bet tik vieną kartą žaisi

Train Simulator - skamba nuobodžiai , bet iš tikrųjų įdomus dalykas.

The Sims 4 su visais DLC

Euro Truck Simulator 2 - jeigu dar nežaidei , tikrai siūlau , yra ir multiplayer , bet įdomus tik su draugais.

Visus gali rast ant skidrowandreloaded.com arba fitgirl-repacks.site , tikrai bus ir ant linkomanijos , bet skirtumo nėra.

Dėkui už pasirinkimus, bet dėja vienintelis žaidimas multiplayer ir jis crackintas negali būti žaidžiamas multiplayer - tai ets2, bet nieko aš jį turiu nusipirkęs, bet žiauriai nuobodus :(.

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, nojus1241 parašė:

Dėkui už pasirinkimus, bet dėja vienintelis žaidimas multiplayer ir jis crackintas negali būti žaidžiamas multiplayer - tai ets2, bet nieko aš jį turiu nusipirkęs, bet žiauriai nuobodus :(.

Vienintelius crackintus žaidimus kuriuose yra multiplayer rasi galbūt tiktais cs:go. Aš čia pasiūliau single-player žaidimus , o jeigu labai nori multiplayer tai gali pigiau nusipirkt iš plati.ru .

Dalintis šį pranešimą

Dabar, Maniakas parašė:

Vienintelius crackintus žaidimus kuriuose yra multiplayer rasi galbūt tiktais cs:go. Aš čia pasiūliau single-player žaidimus , o jeigu labai nori multiplayer tai gali pigiau nusipirkt iš plati.ru .

Tikrai yra crakintų simulator multiplayer game'u. Žinau keletą, bet per juos labai greit pasieki maximum rezultatą ir nebeįdomu žaisti :D.

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, nojus1241 parašė:

Tikrai yra crakintų simulator multiplayer game'u. Žinau keletą, bet per juos labai greit pasieki maximum rezultatą ir nebeįdomu žaisti :D.

Na crackintas yra paprastai kai žaidimo kodas yra pakeistas , kad Steamas ( ar kita platforma ) galvotu , kad tu turi tą žaidimą , bet žaidi ant offline statuso. Jeigu ir būtų crackintų multiplayer žaidimų tam žmogui reikėtų pirkti serverius , kad palaikytų žmonių skaičių + tai yra nelegalu.

Tai jeigu ir rasi jie bus popularius , o Simulator žaidimai nėra. Ką galiu pasiūlyt dabar yra ant svetainių simulator žaidimai kaip e sim arba ikariam.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, Maniakas parašė:

Na crackintas yra paprastai kai žaidimo kodas yra pakeistas , kad Steamas ( ar kita platforma ) galvotu , kad tu turi tą žaidimą , bet žaidi ant offline statuso. Jeigu ir būtų crackintų multiplayer žaidimų tam žmogui reikėtų pirkti serverius , kad palaikytų žmonių skaičių + tai yra nelegalu.

Tai jeigu ir rasi jie bus popularius , o Simulator žaidimai nėra. Ką galiu pasiūlyt dabar yra ant svetainių simulator žaidimai kaip e sim arba ikariam.

Ai tu nesupratai ko aš noriu, aš tiesiog noriu su draugu pažaisti.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, Maniakas parašė:

Ai , tada atsisiusk Hamachi ir pažiurėk tutorialus kaip sulinkint su tavo žaidimu. Nesupratau , atsiprašau.

Ne nieko tokio, tiesiog gal aš blogai išdėščiau savo norus.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele