Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Platinu [SALG.LT] IPS dizaina.


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2086 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, Adomas J. parašė:

Koks tikslas tau platinti jų dizainą. Ypač kai jie jį pirko už savo pinigus (kaip sako). Tau patiktu jeigu tavo projekto gtagame.lt forumo dizainą paplatintu už kuri mokėjai ?

„mokėjo“ už gtagame dizainą xd trash laspuerto dizaino editas š*do vertas 

Prieš 1 valandą, MistakaS parašė:

:mucha: Ka tu čia per ** parodiai :D aš net facebook nenaudoju vaikeli tu mažas

tuok surasiu tavo fb dar prašei grupei pakvietimo, identiška ta tavo rila rodrigezai neapsimesk durneliu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, MistakaS parašė:

:mucha: Ka tu čia per ** parodiai :D aš net facebook nenaudoju vaikeli tu mažas

Man geriau paaiškink, kas tu turi būt per atsilikėlis, kad nesinaudotum fb 2018 metais? Tau gėda atsakyt už tai, kad ten tavo fb? Apgailėtinas kidoxas, apsisnargliavęs. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, gokusama parašė:

Man geriau paaiškink, kas tu turi būt per atsilikėlis, kad nesinaudotum fb 2018 metais? Tau gėda atsakyt už tai, kad ten tavo fb? Apgailėtinas kidoxas, apsisnargliavęs. :) 

Man geriau paaiškink, kaip bahūras gali vaikščioti su pradurtom skylėm, suplešytom džinsais? Auškarą turėdamas ausi, nešiodamas "rožine" maikona? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, gokusama parašė:

Man geriau paaiškink, kas tu turi būt per atsilikėlis, kad nesinaudotum fb 2018 metais? Tau gėda atsakyt už tai, kad ten tavo fb? Apgailėtinas kidoxas, apsisnargliavęs. :) 

hmm snekant apie tai, facebooku nesinaudoju, naudojuos messengeriu parasyt kartais, bet dazniau rasinejuos per discorda, fotkiu kazkokiu i fb nekelu ir nenarsau jame, tai cia skaitos as atsilikes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, heicmeister parašė:

Kiek žinau tavo projektas irgi su ripintu dizainu sėdi.

Aš nuripinsiu ir tą paplatinsiu :D 

49 minutes prieš, nloading parašė:

Kaip man patinka paskaityt samperių diskusijas, kurios paremtos negatyvu ;p

Bet jūsų tie ddos grasinimai tai juokingi, nesuprantat, kad pasekmės gali jums nelabai fainiai išeit?

Jie tą temoka pasakyti :D 

prieš 2 valandas(-ų), gokusama parašė:

Man geriau paaiškink, kas tu turi būt per atsilikėlis, kad nesinaudotum fb 2018 metais? Tau gėda atsakyt už tai, kad ten tavo fb? Apgailėtinas kidoxas, apsisnargliavęs. :) 

ne visiem butinas tas fb. Aš naudoju tik instagrama

Na kaip patinka toksai serverio startas :D @KarmA` ? :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2086 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...