Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsinaujinimas? Lagas? Pagalba?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2087 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Po ilgu pastangų ir ieškojimo kaip sutvarkyti lagą ir t.t jau nebegaliu ir rašau temą :D Minecraft spikina, BF1 spikina (nesvarbu kokius settings bebandyčiau), karts nuo karto jaučiamas ne smooth valdymas Fortnit'e žodžiu problemų yra. :D Niekas nekaista, termo pasta keista neperseniausiai taipogi ir dulkės išvalytos neperseniausiai, kompiuteris nėra užkištas, praskenuotas su malware antivirusine bet problemos neišnyksta, tai va galutinis klausimas ar apsimoka man keist CPU? Nes mano protas tik tiek išneša, kad viskas dėl CPU. Tai būtu smagu, jei pasiūlytumėt į ką ir t.t galvojau pirksiu 144hz monitoriu, bet kaip matau neišeis. :/

Nuotrauka 1
Nuotrauka 2
Nuotrauka 3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, gokusama parašė:

Ne cpu problema. Cpu iš viso nesusijas su tokiais dalykais. Geriausias sprendimas būtų persirašyti windowsus .

Galvojau jau apie tai, bet per daug failų vertingu neturiu kur įsikelt jų, bet pabandyt reiks. Bet gal dar atsiras geresniu sprendimo būdų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Đievas parašė:

Galvojau jau apie tai, bet per daug failų vertingu neturiu kur įsikelt jų, bet pabandyt reiks. Bet gal dar atsiras geresniu sprendimo būdų.

Įsikelk į telefoną failus jeigu androidas pas tave, arba į kito žmogaus laptopą, ar stacionarą. Nėra skirtumo. Rašykis geriau ne win 10, o win 7 jeigu žaidimus žadi žaisti.

Dabar, Reklameris5 parašė:

praskanuok su malwarebytes. man tas pats buvo. gta 5 stutterindavo. prascanavo , sudu rado kazkokiu , istryne ir viskas ok dbr

Taip, gali būti ir tame problema :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo kompiuteris gana geras netgi aš tau pavydžiu :D Žinai nėra kito pasirinkimo tik persirašyt windows sisteminė klaida gali būti arba updat'ai užgrūzino windows'us jei rašysies win tai tik 7 man su 10 win buvo įvairių problemų pastoviai tvarkyklė neatsako , o visi draiveriai tvarkingi iš motinos gamintojo svetainės , bet po april updat'o trūko kantrybė visi failai desktope dingo programos susibugino, pradėjo bsod mėtyti nu ir ką visokių programų prisirašiau jog restorinčiau files ir šiap netaip atkūriau visus duomenys ir tada persirašiau į win 7 jokių problemų kompiuteris nėra tiek apkrautas žinau jog viskas tvarkingai veikia nestringa kompiuteris.

Gaila nuvylė w10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Tavo kompiuteris gana geras netgi aš tau pavydžiu :D Žinai nėra kito pasirinkimo tik persirašyt windows sisteminė klaida gali būti arba updat'ai užgrūzino windows'us jei rašysies win tai tik 7 man su 10 win buvo įvairių problemų pastoviai tvarkyklė neatsako , o visi draiveriai tvarkingi iš motinos gamintojo svetainės , bet po april updat'o trūko kantrybė visi failai desktope dingo programos susibugino, pradėjo bsod mėtyti nu ir ką visokių programų prisirašiau jog restorinčiau files ir šiap netaip atkūriau visus duomenys ir tada persirašiau į win 7 jokių problemų kompiuteris nėra tiek apkrautas žinau jog viskas tvarkingai veikia nestringa kompiuteris.

Gaila nuvylė w10.

Pas jį Skylake chip'as, jam neverta Win7 rašytis...

I.T : Kompiuterio specifikacijos yra pakankamai galingos, tai neturėtu sukelti problemų. Ar įsitikines kad pas tavę viskas tvarkoj su driveriais? Ir kaip siūlė pamėgink tikrinti su MSI Afterburner, ypač CPU core clock ir GPU core clock nes gal šokineja, man taip kartais būna kad GPU core clock'as šokineja ir fps random dropina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, darrel. parašė:

Pas jį Skylake chip'as, jam neverta Win7 rašytis...

I.T : Kompiuterio specifikacijos yra pakankamai galingos, tai neturėtu sukelti problemų. Ar įsitikines kad pas tavę viskas tvarkoj su driveriais? Ir kaip siūlė pamėgink tikrinti su MSI Afterburner, ypač CPU core clock ir GPU core clock nes gal šokineja, man taip kartais būna kad GPU core clock'as šokineja ir fps random dropina. 

Supranti taip aš tvarkingai draiverius buvau surašęs ir sistema buvo iš ms nuo 2015 naudojau win10 gal tiesiog jau buvo laikas perrašyt windows na , bet man tai patinka win7 ir kitiems siūlau kam nepatinka pastovūs updat'ai ir visokie pokštai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Supranti taip aš tvarkingai draiverius buvau surašęs ir sistema buvo iš ms nuo 2015 naudojau win10 gal tiesiog jau buvo laikas perrašyt windows na , bet man tai patinka win7 ir kitiems siūlau kam nepatinka pastovūs updat'ai ir visokie pokštai.

Pastovių update nebūna jei per viena karta visus normaliai susirašai... Jau 3 mėnesius naudoju Win10 jų neperašius (bent karta lol) ir tik viena karta buvo update. Ir kažkokių pokštų niekad nebūna, reikia mokėti naudotis kompiuterių ir viskas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Pastovių update nebūna jei per viena karta visus normaliai susirašai... Jau 3 mėnesius naudoju Win10 jų neperašius (bent karta lol) ir tik viena karta buvo update. Ir kažkokių pokštų niekad nebūna, reikia mokėti naudotis kompiuterių ir viskas...

Okey tai kodėl kiti žmonės ir skundžiasi???? Jeigu aš pasakiau tai tipo reikia pradėt sakyt man viskas ok t.t jei tau viskas ok tai nereiškia jog kitiems viskas ok.................

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Okey tai kodėl kiti žmonės ir skundžiasi???? Jeigu aš pasakiau tai tipo reikia pradėt sakyt man viskas ok t.t jei tau viskas ok tai nereiškia jog kitiems viskas ok.................

Vienintelis žmogus iš kurio matau tokius nusiskundimus tai esi tik tu. Kiti Windows 10 tik girė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei yra windows tai kodėl jie negali būti atnaujinti į 10, su 7 sedėt, kad išgaut pora fpsų? xD, update kas 2mėn pnš būna nesuprantu kur problemos naudojat win 10, nepatinka atsinaujinti? @darrel. @E3ikaZ

 

O temos autoriuj sakau, kad bandyk win persirašyt, nes tai tsg geriausia išeitis, o failus į flešiuką, nebent turi po šimtų gb, yra google drive ir t.t. ten gali juos laikyti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Benka parašė:

Jei yra windows tai kodėl jie negali būti atnaujinti į 10, su 7 sedėt, kad išgaut pora fpsų? xD, update kas 2mėn pnš būna nesuprantu kur problemos naudojat win 10, nepatinka atsinaujinti? @darrel. @E3ikaZ

 

O temos autoriuj sakau, kad bandyk win persirašyt, nes tai tsg geriausia išeitis, o failus į flešiuką, nebent turi po šimtų gb, yra google drive ir t.t. ten gali juos laikyti 

Aš nieko nebesakysiu pasilieku savo nuomonę tegul kiti mano ką nori tiesiog nebekišiu savo nuomonės tikiuosi bus ramiau......

Tiesiog tegul visi daro kaip nori ir kas jiems svarbiau ar modern user interf'eisas ar classic interf'eisas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Benka parašė:

Jei yra windows tai kodėl jie negali būti atnaujinti į 10, su 7 sedėt, kad išgaut pora fpsų? xD, update kas 2mėn pnš būna nesuprantu kur problemos naudojat win 10, nepatinka atsinaujinti? @darrel. @E3ikaZ

 

O temos autoriuj sakau, kad bandyk win persirašyt, nes tai tsg geriausia išeitis, o failus į flešiuką, nebent turi po šimtų gb, yra google drive ir t.t. ten gali juos laikyti 

Kad pas man viskas gerai, ten pas ta vis problemos nes kompų naudotis nemoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau nė už ką į Win10, ištikro gailiuosi, kad dar juos rašiausi. Man pačiam sudeda visokios nereikalingos programos daug apkrovos, o žaidžiant žaidimus yra tikras pragaras...

Po april update, man nepaleido daugumos programų, todėl downgradinau versiją ir nebeupdatinu windows.

 

Redaguota , nario Bad Boy®
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2087 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...