Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu gaming PC 280€


Famisog

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2088 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal kas ieško pc pirkt, tokį pc parduočiau už 280€. Žaisdavau GTA V, CSGO, H1Z1, Heroes & Generals, Fortnite ir t.t Visus žaidimus tam tikrais nustatymais veždavo puikiai. PC naudotas beveik metus, yra garantinis dėžė, su visokiais diskais instrukcijom ir pnš.. Pridėčiau monitorių Splendid  VW202SR. Parduodu, nes pc nereikalingas jau man.  

 

Jis naujas:

 5b32c21a970f4_Bepavadinimo.png.781c5d0d513c08e2d298e073bd4eeaa2.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, gokusama parašė:

Aš geriau, vietoj tavęs parduočiau kompiuterį dalimis , nes už tokią kainą su tokia vaizdo plokšte ir cpu nieko gero :D Pasiimtum geresnį žymiai už ~350e, gal net dvigubai :)

wait wait dude :DD ką tu turi prieš tokį procesorių? :DD jis nulenke iki i3-6100 , o tu dar čia dar kažką sakai :DD , damn jeigu nk nežinai tai patylėti geriau reikėtu subinę suraukus. kys

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai kaip už tokią kainą apsimoka - geriau už 280€, kad ir naudoto nepaimsi(nebent iš senų naudotų sudrožtų dalių susitversi xd). Dalimis tikrai neparduodu, nes nu kada aš jį parduosiu? Man labai skubiai reikia pinigų. Esu iš Marijampolės, galiu ir siųsti aišku, bet jūs už tai patys susimokėtute. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, qweqre parašė:

wait wait dude :DD ką tu turi prieš tokį procesorių? :DD jis nulenke iki i3-6100 , o tu dar čia dar kažką sakai :DD , damn jeigu nk nežinai tai patylėti geriau reikėtu subinę suraukus. kys

Neveltui i3, o ne i5 ar i7 :D:D:D Pačiam reikėtų pridaryt snukį. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
36 minutes prieš, Benka parašė:

Kaina nuleisk, paims gal kas, nes 1030 yra viena iš prasčiausių gpų, 750ti yra tikrai geresnis pasirinkimas, draugas pc su 750ti nusipirko už 110eurų, o čia 280, brangoka

nežinai tai nekomentuok ble, aš ne vieną dalį parduodu, sutverk PC už 280€ FULL, ir parodyk kaip atrodo. ir aš naujas dalis pirkau, jeigu jis naudotas pirko tai bbžn ten su juom 

Beje, jau geriau pirkit tą mano pc, o nesipykit :D 

Redaguota , nario Famisog
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Famisog parašė:

nežinai tai nekomentuok ble, aš ne vieną dalį parduodu, sutverk PC už 280€ FULL, ir parodyk kaip atrodo. ir aš naujas dalis pirkau, jeigu jis naudotas pirko tai bbžn ten su juom 

Beje, jau geriau pirkit tą mano pc, o nesipykit :D 

Už tiesą visi pyksta, nuo kada gaming pc yra su 1030 vaizdo korta? :D Žinove tu.

 

prieš 10 valandas(-ų), Benka parašė:

Kaina nuleisk, paims gal kas, nes 1030 yra viena iš prasčiausių gpų, 750ti yra tikrai geresnis pasirinkimas, draugas pc su 750ti nusipirko už 110eurų, o čia 280, brangoka

Tiesa, 750 Ti pagal benchmarkus, temperatūra, fps'us geresnė. :)

 

prieš 10 valandas(-ų), qweqre parašė:

tai koks skirtumas bet tokius kaip kaip csgo, rust, h1z1, pubg, su tokiu pc drąsiai galėtum žaisti, ir kurti gfx, vfx. so stfu kid

pubg nepažais, per lieva vaizdo plokštė ir cpu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2088 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...