Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

[GTA V] REIKIA DIDELĖS PAGALBOS


thomcik

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2099 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, sveiki visi!

 

Taigi, atsisiunčiau iš piratebay su torrentu R.G Mechanics Grand Theft Auto V repack instalą, kuris užėmė 36 gb. Pradėjau įsirašinėti šitą žaidimą ir man rašo Remaining time : Eternity. Žiūrėjau googlėj, youtubėj fixus ir panašiai, rašo, kad susitvarkys, viskas bus gerai ir panašiai, vistiek eina tie procentai, nu tai dėl to nesirūpinu, bet didžiausia problema man dėl to, kodėl man instale yra tiek procentų:
7322f3c49351a7b3971b3f50389f1467274.png

Bet užima mano šitas folderis tiek: (kai visas gta turi užimti 60,5gb kažkur)

d0cac35001a675d4c7d36d69cc34a70f487.png

Ar man įsirašyt turi viskas normaliai ir maždaug per kiek laiko? Per 1 minutę gal maždaug pakyla 0,1 procento, pas mane 4gb ramų. :)

Vienos nakties pakaks, ar dar reikės nuo dabar, visą naktį ir dar kitą dieną instalint?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, gokusama parašė:

Taigi, sveiki visi!

 

Taigi, atsisiunčiau iš piratebay su torrentu R.G Mechanics Grand Theft Auto V repack instalą, kuris užėmė 36 gb. Pradėjau įsirašinėti šitą žaidimą ir man rašo Remaining time : Eternity. Žiūrėjau googlėj, youtubėj fixus ir panašiai, rašo, kad susitvarkys, viskas bus gerai ir panašiai, vistiek eina tie procentai, nu tai dėl to nesirūpinu, bet didžiausia problema man dėl to, kodėl man instale yra tiek procentų:
7322f3c49351a7b3971b3f50389f1467274.png

Bet užima mano šitas folderis tiek: (kai visas gta turi užimti 60,5gb kažkur)

d0cac35001a675d4c7d36d69cc34a70f487.png

Ar man įsirašyt turi viskas normaliai ir maždaug per kiek laiko? Per 1 minutę gal maždaug pakyla 0,1 procento, pas mane 4gb ramų. :)

Vienos nakties pakaks, ar dar reikės nuo dabar, visą naktį ir dar kitą dieną instalint?

Siųskis iš čia. Man su 10mbps atsiuntė per 3h, o instaliavo per 45min.

http://m.thepiratebay.org/torrent/22790118/Grand+theft+auto+V+by+HitcherX

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Reklameris2 parašė:

Ech... Tipinės vagių problemos... Su compress'intas smarkiai tas žaidimas, tai dėl to mažai užima, bei kraunasi lėtai, nes uncompress'inimas toks smarkus ilgai užtrunka... O ir skirtumo praktiškai nėra kokie ten pas tave RAM'ai, kai viskas nuo CPU ir drive'o greičio priklauso...

Viskas aišku tuomet, labai dėkui. :) O instalint, kaip manai, ilgai truks ar ne ? 

 

1 minute prieš, Denas_Rokas parašė:

Siųskis iš čia. Man su 10mbps atsiuntė per 3h, o instaliavo per 45min.

http://m.thepiratebay.org/torrent/22790118/Grand+theft+auto+V+by+HitcherX

Nesisiūsiu per naujo, nes internetas būna 1,2mbps, o kartais krenta net iki 500-700kbps. Jau geriau paliksiu per tas kelias naktis, kad instalintų, nei siūsčiaus per naujo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, gokusama parašė:

Viskas aišku tuomet, labai dėkui. :) O instalint, kaip manai, ilgai truks ar ne ? 

 

Nesisiūsiu per naujo, nes internetas būna 1,2mbps, o kartais krenta net iki 500-700kbps. Jau geriau paliksiu per tas kelias naktis, kad instalintų, nei siūsčiaus per naujo. 

Nu tavo reikalas. P.s. kokie tavo kompiuterio parametrai? Bšk off topic

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, gokusama parašė:

GTX 760 2gb , Intel Core I5 - 4670k , 4gb ramai, no ssd, lievas hdd, lievas cpu cooleris, motininė plokštė gaz87xud4h.

Padėtis nepergeriausia. Gta v turėtų vežt ant mažiausių grafikų, jei lievas hhd gali pakibt pc bandant paleisti žaidimą, + man žaidžiant gta v naudoja mažiausiai 5gb ram, nežinau gal tu seniau pasibandęs žaist ar kaip, kad siuntiesi bet labiau apsikrovus žaidimui bėgant nuo 5 žvaigždučių ar įtemptose misijose, kur šaudyt, žadimas gali tikrai nemažai palaginti.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Denas_Rokas parašė:

Padėtis nepergeriausia. Gta v turėtų vežt ant mažiausių grafikų, jei lievas hhd gali pakibt pc bandant paleisti žaidimą, + man žaidžiant gta v naudoja mažiausiai 5gb ram, nežinau gal tu seniau pasibandęs žaist ar kaip, kad siuntiesi bet labiau apsikrovus žaidimui bėgant nuo 5 žvaigždučių ar įtemptose misijose, kur šaudyt, žadimas gali tikrai nemažai palaginti.

Žaidęs aš gta v ant savo pc :D Bet to seniau nebūdavo, veikdavo puikiai ant very high :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didžiausia problema HDD, su kuria man teko susidurti.

Dėl ko HDD kaltas? Per Gta V važiuodamas miestu žiūriu nebėr mapo, po 10sec jis jau pasirodo. Tapati problema ir ant NFS2015 buvo, jog iškrenti iš mapo ir pz... būna.

Kodėl manau? Žaidžiant žaidimus, kuriuos paminėjau ir pasikliausius kaip dirba hardas tai atrodo, kad 100% suka, bet atrodo jog būtų kaip ECO mode. Dabar bandysiu pasiskolint SSD ir stebėti dabartines problemas.

 

@gokusama Man irgi seniau ETS2 nešdavo ant ultra ir be jokio lago (prieš 2 metus kažkur). Dabar norint žaisti su Ultra, reikia ir  geforce experiance pagalbos. Dar pagalvoju retsykiais, kad Windows10 labai sulėtina pc, su savo visokiom nereikalingom aplikacijom.

Redaguota , nario Bad Boy®
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Bad Boy® parašė:

Didžiausia problema HDD, su kuria man teko susidurti.

Dėl ko HDD kaltas? Per Gta V važiuodamas miestu žiūriu nebėr mapo, po 10sec jis jau pasirodo. Tapati problema ir ant NFS2015 buvo, jog iškrenti iš mapo ir pz... būna.

Kodėl manau? Žaidžiant žaidimus, kuriuos paminėjau ir pasikliausius kaip dirba hardas tai atrodo, kad 100% suka, bet atrodo jog būtų kaip ECO mode. Dabar bandysiu pasiskolint SSD ir stebėti dabartines problemas.

 

@gokusama Man irgi seniau ETS2 nešdavo ant ultra ir be jokio lago (prieš 2 metus kažkur). Dabar norint žaisti su Ultra, reikia ir  geforce experiance pagalbos. Dar pagalvoju retsykiais, kad Windows10 labai sulėtina pc, su savo visokiom nereikalingom aplikacijom.

Visiška tiesa, mano pc toks lėtas.... Su šitu hdd aš gausiu vėžį. Reikės įsigyt ssd.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2099 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...