Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Virusas.. Pirmakart gyvenime toks stiprus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2097 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi pasigavau somehow virusą. Ncshost ar kaip... taskmanageryje ju yra 2 be pavadinimo. Ir per juos lagina visas pc. T.y jausmas lyg būtų 20fps windowsuose. Viskas slow ir t.t išjungus tuos procesus vis tiek lagina. Ir negaliu nei windows perrašyti nei ką. Bandau perkrauti pc išmeta error ir systemcrashed ir kraunasi procentai su sad smile. Užsikrauna 100% ir nieko nebūna. Kaip ji ištrinti? Visiškai nieko negaliu padaryti. Paleidau gal 3 antivirusinės.. nepadeda. + jei einu į internetą su tuo fqilų įjungtu man tiesiog išsijungia jis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nori pasakyti, jog gauni blue screen? Tai supisai jau savo pc :D Pasidaryk reset ir viskas, nereikia perrašinėti jokių windowsų ir nepades tau jokokios piratinės, neaiškios antivirusinės. Man buvo panašiai, prisijungdavau prie interneto arba šiaip ką nors paspausdavau ir blue screen gaudavau, žiauriai užpisdavo, bet po reset'o viskas afigienai buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, FeelYourHeartHD parašė:

Sveiki, taigi pasigavau somehow virusą. Ncshost ar kaip... taskmanageryje ju yra 2 be pavadinimo. Ir per juos lagina visas pc. T.y jausmas lyg būtų 20fps windowsuose. Viskas slow ir t.t išjungus tuos procesus vis tiek lagina. Ir negaliu nei windows perrašyti nei ką. Bandau perkrauti pc išmeta error ir systemcrashed ir kraunasi procentai su sad smile. Užsikrauna 100% ir nieko nebūna. Kaip ji ištrinti? Visiškai nieko negaliu padaryti. Paleidau gal 3 antivirusinės.. nepadeda. + jei einu į internetą su tuo fqilų įjungtu man tiesiog išsijungia jis. :)

Pasigavai gana rimtą virusą siūlau daryti ant bios hdd formatavimą , bet prieš tai darant gali pabandyti su malware bytes jeigu nebandei jis padeda ištrinti virusus efektyvus tikrai.. Bet tavo atveju abejoju jog padės. Tai bandyk formatuoti hdd . Tau bluescreen'ą mėto aš pats ant savo kito laptopo turiu bsod dėl hardo problemų kadangi dinginėja viskas nuo desktop . Gali būt jog tavo pc tiesiog r.i.p arba gal koks ram arba kaip man hdd problemos....

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, 7mellos | Inn_Progress parašė:

Nori pasakyti, jog gauni blue screen? Tai supisai jau savo pc :D Pasidaryk reset ir viskas, nereikia perrašinėti jokių windowsų ir nepades tau jokokios piratinės, neaiškios antivirusinės. Man buvo panašiai, prisijungdavau prie interneto arba šiaip ką nors paspausdavau ir blue screen gaudavau, žiauriai užpisdavo, bet po reset'o viskas afigienai buvo.

Negaliu pasidaryti resseto. Errorą gaunu.. o dėl bluescreen nžn. Čia būna critical process died. Taicnežinau ar galiu tai pavadint bluescreen?

 

3 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Pasigavai gana rimtą virusą siūlau daryti ant bios hdd formatavimą , bet prieš tai darant gali pabandyti su malware bytes jeigu nebandei jis padeda ištrinti virusus efektyvus tikrai.. Bet tavo atveju abejoju jog padės. Tai bandyk formatuoti hdd .

Pabandysiu su malware bytes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, FeelYourHeartHD parašė:

Negaliu pasidaryti resseto. Errorą gaunu.. o dėl bluescreen nžn. Čia būna critical process died. Taicnežinau ar galiu tai pavadint bluescreen?

 

Pabandysiu su malware bytes

https://www.easeus.com/partition-master/critical-process-died-error-in-windows-10-8-7.html

Įtariu jog kažkas su hard yra nes man irgi critical process died kompas irgi lėtai veikdavo , bet tada naudojau 8 gal pastoviai windows persirašynėdavai???? Nes man tai hdd supiso kompiuterastas perrašynėdamas 5kartus win kadangi problema buvo... Todėl db pats tvarkaus pc :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, FeelYourHeartHD parašė:

Negaliu pasidaryti resseto. Errorą gaunu.. o dėl bluescreen nžn. Čia būna critical process died. Taicnežinau ar galiu tai pavadint bluescreen?

 

Pabandysiu su malware bytes

Šitą bandai http://prntscr.com/k9hr9a?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, 7mellos | Inn_Progress parašė:

Šitą bandai http://prntscr.com/k9hr9a?

Jap šita. Failed visad būna

 

10 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Bandyk patikrint bad sectors ant hdd

STEP-BY-STEP

atsidarai my computer tada ant C disko spaudi dešinį pelės mygtuką tada properties poto pasirenki tools ir error checking check now ir eini pagal vedlį.... Persikraus pc ir tikrins hdd sektorius.

Pabandysii... jau prarandu viltis. Nebežinau ką daryt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, FeelYourHeartHD parašė:

Jap šita. Failed visad būna

 

Pabandysii... jau prarandu viltis. Nebežinau ką daryt..

Dabar bandyk mano tą step'ą jei jis nepadės tada gali drąsiai kompiuterastui nešt jei prarandi viltį aišku nepatariu nes dažniausiai pasipelno iš tavęs  ir dar labiau sudirbs kompą ;/ P.S GOOGLINK GAL RASI ATSAKYMĄ.

Gali pabandyti dar šitą pasijunk cmd administratoriaus teisėmis rašyk sfc/scannow tada spausk enter palauk kelias min ir perkrauk pc.(PATIKRINS SISTEMOS KLAIDAS)

P.S kątik atsiminiau ką aš dariau kai man nėjo windows iš 10 persirašyt į 7 kadangi bluescreenino.

Turėjau įšorinį hdd išėmiau jį iš jo korpuso patį hdd atsidariau laptopo dugną iššėmiau jo hdd apkeičiau vietom laptopo hdd įkišau į įšorinio hdd korpusą prie kito pc prijungiau tą hdd laptopo suformatavau kelis kartus ištraukiau laptopo hdd įkišau į laptopą ir pajungiau pc persirašiau windows ir normaliai db tik , kad hdd reikia jau keist jam , bet šiap tai veikia :D

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Kefyras parašė:

Įdomu pasidarė, ką prieš tai darei, kai dar nebuvo viruso ir kaip tu jį galėjai pasigauti, jei nieko nesisiuntei? Gal landžiojai po tam tikrus saitus?
Klausiu dėl to, nes nenoriu, kad ir kiti pasigautų same virusą.

Užmiršau ir aš paklaust jeigu taip kompas sureagavo jeigu netgi bsod gavo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2097 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...