Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Web kūrimo paslaugos


Laurisz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2097 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 4 valandas(-ų), Rеflex parašė:

Pavyzdžių numesk ;)

Šiuo momentu baiginėju du projektus: Crystalize.lt (Wp)

Yra baigtas projektas Ipb (mcfactions.lt) bet tinklapis isjungtas kazkodel, greiciausiai nutrauke jir projekta ir dar vienas wp (startasvokietijoje.lt) deja sitas, kol kas yra uzprivatintas, po +- puses menesio matysis rezultatas

 

Esu atviras naujovem, taip, kad su projekto apipavidalinimu tikrai nekiltu bedu

prieš 6 valandas(-ų), 7mellos | Inn_Progress parašė:

O tai paprastų html/css tinklapių nekūri? :D

Jau senai neteko kurt (paskutini kart gryna html rasiau gal pries 2 metus), tai siek tiek primirses kodus, taciau esant reikalui galiu pabandyt, nes viskas zengia i prieki ir dabar yra daug softo palengvinancio darba :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Laurisz parašė:

 

Jau senai neteko kurt (paskutini kart gryna html rasiau gal pries 2 metus), tai siek tiek primirses kodus, taciau esant reikalui galiu pabandyt, nes viskas zengia i prieki ir dabar yra daug softo palengvinancio darba :)

O tai kaip tada tu kūri svetainės ant wordpress'o ir ipb? :D juk visur tas pats html ir css, ar tu naudoji kokius drag & drop ir pnš.? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, 7mellos | Inn_Progress parašė:

O tai kaip tada tu kūri svetainės ant wordpress'o ir ipb? :D juk visur tas pats html ir css, ar tu naudoji kokius drag & drop ir pnš.? :D

Wordpresse yra siek tiek paprasciau, pats wordpresas suteikia kaip ir valdymo panele per kuria sudeliot tinklapi galima siek tiek lengviau, aisku kodu reik (custom css del baneriu, copyright juostu ir t.t ) bet palengvinta gerokai, o ipb pagrindinis kodavimas vyksta dizaino bei jo pritaikymo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, 7mellos | Inn_Progress parašė:

O tai kaip tada tu kūri svetainės ant wordpress'o ir ipb? :D juk visur tas pats html ir css, ar tu naudoji kokius drag & drop ir pnš.? :D

niekas nebenaudoja ant WP tu tavo html/css. Yra puikių builderių kaip elementor, divi. Sakysi su builderių gali kiekvienas. Gal būt, bet aš nematau reikalo vargt su HTML/css kai tą patį ir dar daug daugiau bei ŽYMIAI greičiau padarai su builderiu.  (Builderiai tai WP pluginai jei nežinojai :D )

 

HTML/CSS ten tik minimaliai kaip ir sake copyright  ar dar kažkur kokį headeri meniu ar footeri ir pnš.

Redaguota , nario Barzda
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Barzda parašė:

niekas nebenaudoja ant WP tu tavo html/css. Yra puikių builderių kaip elementor, divi. Sakysi su builderių gali kiekvienas. Gal būt, bet aš nematau reikalo vargt su HTML/css kai tą patį ir dar daug daugiau bei ŽYMIAI greičiau padarai su builderiu.  (Builderiai tai WP pluginai jei nežinojai :D )

 

HTML/CSS ten tik minimaliai kaip ir sake copyright  ar dar kažkur kokį headeri meniu ar footeri ir pnš.

Tai nemanau, kad rimti projektai ima tokius, kurie dirba su builderiais, nes tai juk nėra kodavimas, programavimas, mažiau galimybių ir nemanau, kad įmanoma perkelt psd tokį koks jis yra. Todėl niekada nenaudojau visokių drag and drop dalykų, nes jie apriboja galimybės. Ir kodėl niekas nenaudoja html/css ant WP? Aš naudoju, visi profesionalūs koduotojai naudoja, nes aš nežinau kaip tu kitaip sugebėtum sukoduoti dizainą viens prie vieno nuo PSD :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), 7mellos | Inn_Progress parašė:

Tai nemanau, kad rimti projektai ima tokius, kurie dirba su builderiais, nes tai juk nėra kodavimas, programavimas, mažiau galimybių ir nemanau, kad įmanoma perkelt psd tokį koks jis yra. Todėl niekada nenaudojau visokių drag and drop dalykų, nes jie apriboja galimybės. Ir kodėl niekas nenaudoja html/css ant WP? Aš naudoju, visi profesionalūs koduotojai naudoja, nes aš nežinau kaip tu kitaip sugebėtum sukoduoti dizainą viens prie vieno nuo PSD :)

Tai klysti, nes su builderiu galima daug daugiau ir 10x greičiau nei kad rašyt kodą. Ir niekas nesakė, kad HTML/css nebenaudoja. Naudoja jį kaip pagalbinį. Čia jūsų supuvęs mastymas, kad jei ne kodas tai viskas netinka. Kad būtų unikalu reikia rašyt kodą :D:D:D Užsienį rimti freelanceriai su WP dirbantys tik su builderiais dirba, o html/css pasitelkia kaip paildoma priemonę tik :D 

 

Kiekvienam savo žinoma. Aš asmeniškai jei nesugebi su builderiu dirbt neimčiau tavo paslaugų, nes su kodu neišpildytum tarkim to ko aš noriu ;) Pusę funkcijų būtų googlinta, pusę nekokybiško kodo ir pnš ;)

Redaguota , nario Barzda
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Barzda parašė:

Tai klysti, nes su builderiu galima daug daugiau ir 10x greičiau nei kad rašyt kodą. Ir niekas nesakė, kad HTML/css nebenaudoja. Naudoja jį kaip pagalbinį. Čia jūsų supuvęs mastymas, kad jei ne kodas tai viskas netinka. Kad būtų unikalu reikia rašyt kodą :D:D:D Užsienį rimti freelanceriai su WP dirbantys tik su builderiais dirba, o html/css pasitelkia kaip paildoma priemonę tik :D 

 

Kiekvienam savo žinoma. Aš asmeniškai jei nesugebi su builderiu dirbt neimčiau tavo paslaugų, nes su kodu neišpildytum tarkim to ko aš noriu ;) Pusę funkcijų būtų googlinta, pusę nekokybiško kodo ir pnš ;)

Tai kad, jeigu didžioji dalis darbo padaryta su page builderiu, tai nežinau kaip gali save vadinti web developeriu ir šiaip visada smagiau pačiam rašyti, bent jau man, o ne drag and dropinti. Neišpildyčiau su kodu, ko tu nori? :D Žinok, sorry, bet mano html, css žinios nėra tokios ribotos, kad reikėtų googlintis pusę funkcijų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2097 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...