Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[KLAUSIMAS] Ar žaistu kas nors tarp 2010m samp serverio?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar žaistume tarp 2010m serverio su 2010m sistemomis? GRP/RPG STYLIAUS.  

56 balsai

  1. 1. Ar žaistume tarp 2010m serverio su 2010m sistemomis? GRP/RPG STYLIAUS.



Recommended Posts

Sveiki, mieli SAMP žaidėjai, ilgai svarsčiau ar verta rašyti tema, nes, galiu sulaukti daug negiamų atsiliepimų, bet anyway, galvoju verta pamėginti.. ar yra tokių žaidėjų išlikusiu kurie yra nuo 2010m-2012m , prisiminkime , kokie tada buvo serveriai visiškai tušti, jokių unikalių sistemų nebuvo kaip dabar yra, ir paprastas žaidimas, daug veiklos budavo, kariaudavo , gaujos, teisėsauga, bei pats serveris buvo įdomus bei pats žaidimas.. tai klausimas ar norėtumėt dar tokį serverį išvisti ar išvis tarp jo kažkas žaistu ar nelabai? Žaidimo stilius būtu žinoma GRP/RPG(toks mišinukas).

Taipogi būtu malonu išgirsti jūsų nuomonę, argumentus, bei būtinai atsakykit į klausimą viršuje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, qweqre parašė:

serveris kažkas panašaus kaip senasis VLRG.LT serveris kuris buvo 2010 metais, zavacko.

Man asmeniškai toks serveris būtų žymiai įdomesnis, ne kaip dabar visi serveriais su visokiais pribumbasais ir t.t  Nebeliko vlrg ar kažkas panašaus. Toks atsirastų manau tikrai senbuviai pereitų, nes išliktų tikrasis samp unikalumas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, MakarasPlbm parašė:

Man asmeniškai toks serveris būtų žymiai įdomesnis, ne kaip dabar visi serveriais su visokiais pribumbasais ir t.t  Nebeliko vlrg ar kažkas panašaus. Toks atsirastų manau tikrai senbuviai pereitų, nes išliktų tikrasis samp unikalumas. 

malonu girdėti teigiamas nuomonės, kiekvieno žmogaus nuomonė būtinai apsvarstysiu.

9 minutes prieš, Timber parašė:

Nežaidžiau dar sampo tais metais, tai nežinau kaip buvo, bet apsižvalgyti ateičiau. Visgi laikas bėga ir standartai pasikeitė :).

Štai prašom pora vaizdo įrašų:

Mapp darbai, būtu labai panašūs jeigu kurčiau serverį ir būtu didelę žaidėjų paklausa.

Žinoma sistemos, nebus šių metų ar metų dvejų senumo, bus 6-8 METŲ SENUMO SISTEMOS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, qweqre parašė:

malonu girdėti teigiamas nuomonės, kiekvieno žmogaus nuomonė būtinai apsvarstysiu.

Štai prašom pora vaizdo įrašų:

Mapp darbai, būtu labai panašūs jeigu kurčiau serverį ir būtu didelę žaidėjų paklausa.

Žinoma sistemos, nebus šių metų ar metų dvejų senumo, bus 6-8 METŲ SENUMO SISTEMOS.

Matau linksma jums buvo :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip sa-mpa žaidžių jau labai ilgą laiką nuo 2010 ir pamenu toki serveri kaip sf-ls.eu tai buvo niekuom neisiskiriantis serveris ,bet kolektyvas jame,administracija buvo pribluokstanti gaila ,kad šio serverio jau nera ,bet tikrai norečiau išvisti serveri su paprastom sistemom kaip tais senais gerais laikais , aš už jai bus toks tipo serveris tikrai išbandysių ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, rsrytis parašė:

Prasau nekurk ir negadink savo gyvenimo, niekas nezais, nes bus per sunku ir draugu neatsives, nes netures limonu kaip kad turi sarge ar lmg. Pavelavai

kokį vieną mėnesį pasėdžiau atbūčiau taip gerai, ir poto būtu matyt kaip kas. Juk pamėginti verta per galvą niekas neduodu. Lietuvos rinkoj samp žaidėjų šiuo metų nukritęs, bet žiema, rudenį, tikrai vėl visi grįš žais.. mano nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinoma, kad nekūrk. Pagalvok dabar logiškai, kodėl niekas jau nežaidžia (beveik) visokius wap žaidimus, kodėl niekas nenaudoja telefonų su mygukais? :D Nes viskas tobulėja ir atsiranda nauji dalykai, kurie labiau sudomina žmonės. Kai aš pradėjau lošti samp, aš nekreipiau dėmesio į tai, kas yra serveryje, tiesiog aš žaidžiau tik vieną serverį ir neįsivaizdavau kas gail būti kitokio sampe, kaip gali būti kitokie darbai, kitokios komandos, o dabar aš matęs visko ir tiksliau visi yra matę visko, kas įmanoma, visokios unikalios sistemos sukūrtos, nes jau tiesiog neįdomu žaisti sampą, o tai, kad tavo serveryje jų nebus, tai bus dar blogiau, nes jeigu jau kūri, tai kūrk kažką naujo, o ne tai kas buvo prieš 10 metų. Nesvarbu ant kiek sampas būtų neįdomus, bet sukūrus kažką unikalesnio vistiek atsirastų žaidžiančių, o kai tu ruošiesi paleisti seną serverį be nieko naujo, tai vpš nėra hype ten eiti :D esu įsitikinęs, kad nesurinktum net 50 per startą, nes visi eina į startą pažieti kokios įdomios sistemos yra serveryje, bet pas tave tokių jau tada nebus :)

 

Manau asmeniškai kuklesnis serveris būtu į nauda, nes tada bus mažiau ir bugu ir unikalesnis, nes šiuo metu serveriai bando išsiskirti, bet vis vien startuoja su kruvą būgu ir žlugsta. todėl manau būtu malonu pamatyti tokio serveri tipo ir jame beabėjo žaisčiau :) 

Hmm... Tai kad atvirkščiai, jeigu jis bus kuklesnis ir nebandys išsiskirti, tai kaip jis bus unikalesnis? :D 2010 metų gm paleistas 2018-ais, wow, unikalumo viršunė :D

Redaguota , nario 7mellos | Inn_Progress
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomi idėja. Aš asmeniškai irgi nelabai galiu pažiūrėti į tuos serverius prikištus sistemų ir naujovių. Viskas serverio valdoma, kontroliuojama. Tokį serverį darant žinoma reiktų svarbiausių dalykų iš naujovių, bet perdaug nesurobotinti serverio. Atsimenu kokie veiksmai, mafijų karai vykdavo prieš gerus 9 metus. Dabartinė auditorija nesuprastų kaip tokiom sąlygom žmonės kapodavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymu neverta, žinoma seniau būdavo smagu žaisti kuomet sistemų nebūdavo galu gale tu ,net nežinodavai kas tos sistemos yra tiesiog mėgaudavaisi pačiu žaidimu ir sistemos nerūpėdavo. O dabar kuomet yra pilna visokiausiu įdomių sistemų yra smagu žaisti pagyvina patį žaidimą ir primena ,net šiek tiek realu gyvenimą. Aišku gali bandyti laimę ateis kas nors pažaisti ,bet ir greitai atsibos viskas, tapati monotoniška veikla gyvas pavyzdys yra RLS.lt serveris dauguma žaidėjų ,ten žaidžia dėl senų laikų ir dėl tos pačios kompanijos ,o sistemų ten daug nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...