Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano kūriniai


END ME

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2042 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki mieli SuperGames forumo lankytojai. Norėčiau su jumis pasidalinti savo kurtom fotografijomis jos fotografuotos bei koreguotos mano pačiomis rankomis. P.s dauguma gal bus jau matytojos jos kitur bet tiesiog mėgstu išgirsti kitų nuomonę :) Aš esu jos kūrėjas dar kitaip žinomas kaip Eligijus :) Norėčiau išgirsti jūsų nuomonės :) Kam patinka paspauskite Like mygtuką :P 

Nuotraukos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, MakarasPlbm parašė:

Nuotraukos ganėtinai gražios, man patiko. Spaudžiu žalią. 

 

2 minutes prieš, Armzis parašė:

Tikrai visai gražios nuotraukos, fotografuok daugiau ;) 

Didelis ačiū jums mieli forumo lankytojai už jūsų nuoširdžias nuomones :) Tikrai to neapleisiu ir vis tobulėsiu :P 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai atidariau, akies nepatraukė, tikėjausi kažko labiau įspūdingo, dabar jūra, gelbėtojai, viskas labai blanku, patamsinta (atsispindi tikra Lietuva xd), man toks stilius nepatinka labiau patiktu jei fotografuotum žmones prie jūros, bet tikrai ne tą pačią jūra kuri kiekvieno aplankyta po daug kartų. Fotografuok judėjimą daugelio objektų, bet ne vienos gulbės, o 5, tada ir vaizde jos atrodys didesnės ir t.t. Čia tik mano nuomonė don't hate 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Benka parašė:

Kai atidariau, akies nepatraukė, tikėjausi kažko labiau įspūdingo, dabar jūra, gelbėtojai, viskas labai blanku, patamsinta (atsispindi tikra Lietuva xd), man toks stilius nepatinka labiau patiktu jei fotografuotum žmones prie jūros, bet tikrai ne tą pačią jūra kuri kiekvieno aplankyta po daug kartų. Fotografuok judėjimą daugelio objektų, bet ne vienos gulbės, o 5, tada ir vaizde jos atrodys didesnės ir t.t. Čia tik mano nuomonė don't hate 

Didelis ačiū už kritiką tik su ja galėsiu tobulėti :) bei už patarimus kuriais tikrai pasinaudosiu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuotraukose turi atsispindėti fotografuojamas objektas, o ne visuma. Tarkim fotografavai gulbę, tai ir fotografuok iš tokio kampo, kad nuotraukoje ji pirma matytųsi žiūrovui, o tik tada visa aplinka. Tarkim su jūros nuotrauka tas pats, jei nori nufotografuot jūrą, tai ją ir fotografuok, niekam nereikia to nereikalingo gelbėtojo bokštelio ar smėlio. 

Kitas klausimas su kuo fotografuoji? Telefonu? Fotoapratu? Jei su fotoaparatu, tai siūlyčiau pasinagrinėti kas yra ISO, shutter speed, exposure, white balance nustatymai ir kaip ir kada ir kokiais nustatymais reikia fotografuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2042 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...