Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

★ Respawn.LT ★


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2084 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5b44dd67822eb_RespawnRoLt(1).png.fc43d67b90badafde0930ff077d28e18.png


Sveiki visi! Aš pristatau jums projektą Respawn. Nesu labai iškalbus tai aprašysiu trumpai. Serverio startas bus 2018/7/11 15:00 Lietuvos laiku.
Tikiuos surinkti kuo daugiau žaidejų. Tad kviečiu visus jumis prisijungti!
Prisijunkite prie discord ir paklauskite klausimu: https://discord.gg/4KnuNd ! 

Tad pirmyn visi užsiregistruojame forume: www.respawn.xax.lt !

Serverio ip yra: mc.respawn.ro.lt !
Serverio versija yra 1.8x !

Lauksiu jusu visu. Štai fotkes iš serverio (su shaders)
respawn4.png.d59b356f82adcf6a343a2fd6b31debf1.pngrespawn1.png.e62a90bfbc84ea407228d27d953e9377.png2018-07-08_22_17_31.png.d72958794234bb6c919aa290c2bdfe74.png
Kodėl turėtumet ateiti į serverį ?
Nes tai yra server su pilną išukių kurie jums patiks!
Map'as kopijuotas?
Ne mapas yra padarynas rankomis.

Redaguota , nario Vakaris123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kaip čia suprast tiek forumų tai kokį naudojat neaišku :D 

www.respawn.xax.lt

www.respawn.lt

www.respawn.ro.lt

tai kokio velnio naudojat 3 vardinius domenus nors iš jū tik vienas veikia :D ne nu..

 

STARTAS 2017 :DDDDDDDDDDDD

4 minutes prieš, Vakaris123 parašė:

5b44dd67822eb_RespawnRoLt(1).png.fc43d67b90badafde0930ff077d28e18.png


Sveiki visi! Aš pristatau jums projektą Respawn. Nesu labai iškalbus tai aprašysiu trumpai. Serverio startas bus 2017/7/11 15:00 Lietuvos laiku.
Tikiuos surinkti kuo daugiau žaidejų. Tad kviečiu visus jumis prisijungti! 

Tad pirmyn visi užsiregistruojame forume: www.respawn.xax.lt !
Lauksiu jusu visu. Štai fotkes iš serverio (su shaders)
respawn4.png.d59b356f82adcf6a343a2fd6b31debf1.pngrespawn1.png.e62a90bfbc84ea407228d27d953e9377.png2018-07-08_22_17_31.png.d72958794234bb6c919aa290c2bdfe74.png
Kodėl turėtumet ateiti į serverį ?
Nes tai yra server su pilną išukių kurie jums patiks!
Map'as kopijuotas?
Ne mapas yra padarynas rankomis.

 

Redaguota , nario Mistak_Quipu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Vakaris123 parašė:

Dekui uz pastebeta klaida :)

kiek galima??? pilna šūdservių??? Gal bent unikalius pluginus naudokit spawną taip žinau jog jūsų serverio ;) Vien dėl to ir dedu + jog bent spawn kuriate patys ;) daugiau nieko negaliu pasakyt daugiau skriptinkit , o ne copy paste iš web'o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Mistak_Quipu parašė:

Tai kaip čia suprast tiek forumų tai kokį naudojat neaišku :D 

www.respawn.xax.lt

www.respawn.lt

www.respawn.ro.lt

tai kokio velnio naudojat 3 vardinius domenus nors iš jū tik vienas veikia :D ne nu..

 

STARTAS 2017 :DDDDDDDDDDDD

 

Visu pirma ;d respawn.xax.lt ir respawn.lt yra atskiri projektai bet dabar kaip matau tikrasis respawnas užsidarė ;d tai dabar tie pasiėmė pavadinimą respawno :D ir beto kam jie temos pavadinimą pavadino respawn.lt tai net neįsivaizduoju -,-

Redaguota , nario Teemo_Captain
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirma, tai dienpinigius gaunat ant ledų, tai dėl dievo meilės, bent ant domeno susitaupykit o visų antra tikrasis projektas, kurio pradiningas buvau aš 2013-ais metais, buvo daugiausiai tuo metu žaidėjų pasiekęs projektas Lietuvoje, tikrasis projektas buvo McRespawn.lt, kurio pilną originalą turiu TIK vienintelis aš. Noriu pasakyt visiem kurie zyzia ir zys, kad parduočiau originalius serverio failus, čia yra principo reikalas, sykį projektas užsidarė ir niekam iki šiol nepavyko jo atkartot SĖKMINGAI, todėl vien dėl projekto garbės tebūnie originalūs failai lieka pas mane. :) Bet bent jau būkit žmonės, neterškit mano senojo projekto vardo, gana šitų išjuokų kurias jūs čia kuriat. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Gustas P. parašė:

Visų pirma, tai dienpinigius gaunat ant ledų, tai dėl dievo meilės, bent ant domeno susitaupykit o visų antra tikrasis projektas, kurio pradiningas buvau aš 2013-ais metais, buvo daugiausiai tuo metu žaidėjų pasiekęs projektas Lietuvoje, tikrasis projektas buvo McRespawn.lt, kurio pilną originalą turiu TIK vienintelis aš. Noriu pasakyt visiem kurie zyzia ir zys, kad parduočiau originalius serverio failus, čia yra principo reikalas, sykį projektas užsidarė ir niekam iki šiol nepavyko jo atkartot SĖKMINGAI, todėl vien dėl projekto garbės tebūnie originalūs failai lieka pas mane. :) Bet bent jau būkit žmonės, neterškit mano senojo projekto vardo, gana šitų išjuokų kurias jūs čia kuriat. 

Jei gerai prisiminenu www.Imine.lt buvo populiariausiais tais metais lietuvių rinkoje .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Ananasaz parašė:

Jei gerai prisiminenu www.Imine.lt buvo populiariausiais tais metais lietuvių rinkoje .

Čia jau buvo po visko, kai aš uždariau savo projektą, čia jau naujesnė kartą, maniškis buvo dar prie 1.5.2 minecraft versijos kažkur, realiai reik eit žiūrėt serverio failus, kokia tuometinė buvo versija, nes pačiam nostalgija prisiminti. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, V3rona parašė:

Čia jau buvo po visko, kai aš uždariau savo projektą, čia jau naujesnė kartą, maniškis buvo dar prie 1.5.2 minecraft versijos kažkur, realiai reik eit žiūrėt serverio failus, kokia tuometinė buvo versija, nes pačiam nostalgija prisiminti. :D

Nū gali but prisimenu dar godplay perpirkęs buvo už 300 litų apytiksliai bet nieko nepaėjo jiems to projekto išplėtoti kaip ankstesniam savininkui , po to vėl už 30 litu atrodo pardavė senajam ir gyvavo kažkiek laiko dar ir užsidarė nes noro nebebuvo :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ananasaz parašė:

Nū gali but prisimenu dar godplay perpirkęs buvo už 300 litų apytiksliai bet nieko nepaėjo jiems to projekto išplėtoti kaip ankstesniam savininkui , po to vėl už 30 litu atrodo pardavė senajam ir gyvavo kažkiek laiko dar ir užsidarė nes noro nebebuvo :D.

Realiai dabar tokia nostalgija prisimint viską, seni geri laikai, dar kaip matau chebra bando atkartoti tikrąjį mano projektą, bet realiai dar nei vienam nepavyko taip sėkmingai išplėtoti projekto, kai tuo metu serveris buvo pasiekęs net 350 žaidėjų rekordą, bet turėjau išvykti į užsienį ir privalėjau uždaryti projektą, kad ir kaip gaila buvo, bet jei jis būtų žlugęs tai būtų visai suterštas vardas. Dar pamenu kad hostingą nuomavausi iš pns.lt, oj kaip aš juos keikiau... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Vakaris123 parašė:

Nesitikejau kad si tema bus tokia populiari! Ir jeigu ir nukopijavau si pavadinima as galvojau kad jis jau seniai nebera ji jau pamirse. Prisiekiu kad po sito projekto nebekopijuosiu jusu to pavadinimo ir nedarysiu gedos :D

Viskas gerai, čia jau kalba eina apie senąją kartą, realiai įdomu būtų pačiam pabandyt atkurt senąjį projektą su originaliais failais, bet labai daug darbo reiktų įdėt vien juos pritaikant 1.8 versijai, nes tie failai jau 6 metų senumo... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Mistak_Quipu parašė:

Tai kaip čia suprast tiek forumų tai kokį naudojat neaišku :D 

www.respawn.xax.lt

www.respawn.lt

www.respawn.ro.lt

tai kokio velnio naudojat 3 vardinius domenus nors iš jū tik vienas veikia :D ne nu..

 

STARTAS 2017 :DDDDDDDDDDDD

 

Net us yra brolau :D  2K17 Sugrįšta :D

 

Redaguota , nario SmokeDrift
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-07-10 21:14, Gustas P. parašė:

Visų pirma, tai dienpinigius gaunat ant ledų, tai dėl dievo meilės, bent ant domeno susitaupykit o visų antra tikrasis projektas, kurio pradiningas buvau aš 2013-ais metais, buvo daugiausiai tuo metu žaidėjų pasiekęs projektas Lietuvoje, tikrasis projektas buvo McRespawn.lt, kurio pilną originalą turiu TIK vienintelis aš. Noriu pasakyt visiem kurie zyzia ir zys, kad parduočiau originalius serverio failus, čia yra principo reikalas, sykį projektas užsidarė ir niekam iki šiol nepavyko jo atkartot SĖKMINGAI, todėl vien dėl projekto garbės tebūnie originalūs failai lieka pas mane. :) Bet bent jau būkit žmonės, neterškit mano senojo projekto vardo, gana šitų išjuokų kurias jūs čia kuriat. 

:D Justmc buvo populiariausias, ar mcslime, o ir bei iš tavo tu failų nemanau jog kažkas ten ir yra, seniena nebenaudojama ir vso . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7/13/2018 02:31, creeper6780 parašė:

:D Justmc buvo populiariausias, ar mcslime, o ir bei iš tavo tu failų nemanau jog kažkas ten ir yra, seniena nebenaudojama ir vso . :)

Kad ir seniena atnaujint visada yra kada, o apie tavo tai ten ir naudojama vistiek nieko tau nesigauna. Kad ir kokius youtuberius pepirktum.

Redaguota , nario AdomaS_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2084 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...