Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar tikite meile iš pirmo žvilgsnio ? Kaip žinoti, kad jau radai ta savo vienintele ? O kas bus, jeigu nesusirasiu merginos ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2102 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, visiems. Padiskutuokime. Man kartais susidaro toks įspūdis, kad aš niekados nesusirasiu merginos, nors man yra 19 metų. Gal aš negražus ? Gal aš ant tiek šlykštus, kad manęs visos merginos bijo ? Aš lošiu. Darau statymus už futbolą, krepšinį. Tad pinigų turiu. Bet kame problemos ? Aš rimtai ant tiek šlykštus, negražus, debilas, dalbajobas, noobas, loser esu ??

Žmonės kame problemos ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Amm, pirmas įspūdis. 
Tu nepasitiki savimi.
---
Pradėk būtį aktyvas facebook profilyje, komentuok įvarius post... ir panašiai, retkarčiais kokioj merginų grupėj paskelbk ... 
Temą, jog reikia pagalbos dėl bobiškų dalykų ( Nu čia savaime suprasi pats toliau ), ir krč, tau rašys ateik į pm ... padėsiu.
Susibendrausį su tuo žmogumį, jį pradėsi mylėti, ir tas žmogus tave.. 
Ir viens į kitą pradėsit žiūrėti kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Baltoji princesė parašė:

Jeigu joms nesi gražus ir t.t kas iš to tavo bendravimo ? Ar tu bendrautum su negražia mergina, ar kuri tau būtų šlykšti ? Atvirai atrašyk man.

Tikriausiai ne. Tačiau ne grožis svarbiausia. Svarbiausiai vienas kitam kažką jausti viską sudaro ne grožis o žmogaus elgesįs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mistak_Quipu parašė:

Tikriausiai ne. Tačiau ne grožis svarbiausia. Svarbiausiai vienas kitam kažką jausti viską sudaro ne grožis o žmogaus elgesįs

Jeigu savo mieste neradau- vadinasi man nelemta su kažkuria iš jų draugauti, jeigu jos man nieko nejaučia. Gal mano ta išrinktoji kažkur kitam mieste gyvena ?

1 minute prieš, Benka parašė:

pinigų turi bus ir bobų lietuviškų, praloši statydamas praloši ir boba galvosi koks gyvenimas blogas ir sukursi supergames tema ar man žudytis, tai yra tavo 2019 metai bye

Mėgstu humorą. Pralinksminai mane, dėkui tau, seni. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Baltoji princesė parašė:

Jeigu savo mieste neradau- vadinasi man nelemta su kažkuria iš jų draugauti, jeigu jos man nieko nejaučia. Gal mano ta išrinktoji kažkur kitam mieste gyvena ?

Mėgstu humorą. Pralinksminai mane, dėkui tau, seni. :D

 mėgsti humora, jį megsta ir panos, nueini į bara ajjo gi lt čia gert ngl *Myliu SuperGames.lt*, prisėdi ir pradedi juokaut arba patiksi arba ne, daug vakarų būna per metus, nepasensi greit jei 19 esi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

antros puses gali nerast ir visa gyvenima tiek turedamas pinigu tiek ne. pazystu zmogu kuriam 40 ir jis antros puses ilgam laikui iki siol neturi. panu turejo anksciau bet tiesiog neranda tos vieninteles.

susipazinau su juo lankydamasis odenses saloje, danijoje. kaip zmogus darbo metu itin grieztas bet bendravimu labai gero ir malonaus budo. ypac su moterimis.

visdar esi paauglys. taigi tau bus tikrai sunku suprasti is pradziu kaip tai imanoma. juoka kels bet einant metams pradesi brest ir matysi kad tokia realybe yra ne vien tau bet ir kitam. dazniausiai tokie zmones labai vertina artimus zmones, ypac seimos narius.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

antros puses gali nerast ir visa gyvenima tiek turedamas pinigu tiek ne. pazystu zmogu kuriam 40 ir jis antros puses ilgam laikui iki siol neturi. panu turejo anksciau bet tiesiog neranda tos vieninteles.

susipazinau su juo lankydamasis odenses saloje, danijoje. kaip zmogus darbo metu itin grieztas bet bendravimu labai gero ir malonaus budo. ypac su moterimis.

visdar esu paauglys. taigi tau bus tikrai sunku suprasti is pradziu kaip tai imanoma. juoka kels bet einant metams pradesi brest ir matysi kad tokia realybe yra ne vien tau bet ir kitam. dazniausiai tokie zmones labai vertina artimus zmones, ypac seimos narius.

Sakai niekados nesusirasiu merginos ? ....... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Baltoji princesė parašė:

Sakai niekados nesusirasiu merginos ? ....... 

kas gali zinot. pana gal ir rasi bet taves verta ir tu busi jos vertas kaip antra puse gali to niekada nerast. as cia rimtai tau.

as tau papasakojau realia vieno is mano pazystamu situacija realiame gyvenime.

bet jos ieskoti zinoma nera blogai :)

ne prigimtis parodo koks esi zmogus, bet koki pats save susikuri.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

kas gali zinot. pana gal ir rasi bet taves verta ir tu busi jos vertas kaip antra puse gali to niekada nerast. as cia rimtai tau.

as tau papasakojau realia vieno is mano pazystamu situacija realiame gyvenime.

bet jos ieskoti zinoma nera blogai :)

ne prigimtis parodo koks esi zmogus, bet koki pats save susikuri.

19 metų gal dar viskas prieš akis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Baltoji princesė parašė:

19 metų gal dar viskas prieš akis ?

nenusimink ir megaukis gyvenimu. bus geras panoms. aisku neikyrek, turiu pats si bruoza, bet juolab neizeisk ju. joms patinka ne vien mandagumas bet ir supratingumas. daznai pana tuo paciu atsilygina. su moterim reikia graziai bendraut neziurint i jos amziu. nes yra tokiu poru kur vyras 30metu o jo antroji puse 50ies ir abu itin laimingi. nezinia kur tave gyvenimas nuves.
panos supratingumas yra kaip igimtas motiniskas instinktas joms. daznai geriausia drauge maziau bendraujanciam zmogui buna moteriskosios lyties.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, nøøN parašė:

here we go again

paieškok buvo tokių temų ne viena ir pridiskutuota nemažai, tereikia susirast, nes su savo tokiu atsiprašant "myžimu" kitiems vėžį įvarysi :) 

jam tereikia neparodyt psichologinio silpnumo.

jeigu suzinai kad tavo geram draugui depresija tu jam pradesi knisti prota ir pyzdavotis? parodytu koks esi slykstyne ir nemanau kad jokia pana i tave kada paziures uz sitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2102 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...