Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokį nešiojamajį kompiuterį pasirinkti?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2115 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

gero vakaro visiems, šiuo metų galvojų apie studijas užsienyje su draugais, ir man reikėtu nešiojamo kompiuterio, kuris būtų išmanus, skirtas darbams ir kompaktiškas. Sustojau ties macbookų, ir norėjau paklausti ar verta ir kokie yra atsiliepimai yra apie juos, labiausiai domina 2017 metų modeliai. [Photoshop, Video editing, programavimas]. O gal turite kitokių variantų? Labiausiai padėjusiam atsilyginsiu maža dovanėle ! 

Redaguota , nario eddviix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), eddviix parašė:

gero vakaro visiems, šiuo metų galvojų apie studijas užsienyje su draugais, ir man reikėtu nešiojamo kompiuterio, kuris būtų išmanus, skirtas darbams ir kompaktiškas. Sustojau ties macbookų, ir norėjau paklausti ar verta ir kokie yra atsiliepimai yra apie juos, labiausiai domina 2017 metų modeliai. [Photoshop, Video editing, programavimas]. O gal turite kitokių variantų? Labiausiai padėjusiam atsilyginsiu maža dovanėle ! 

Visų pirma koks biudžetas https://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_kompiuteriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/dell_inspiron_5570_white_55702951

Gana geras kompiuteris nebūtina macbook pirkt ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
12 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Norėčiau nuo 1000 iki 2000 eurų. Nenoriu žaidinio kompiuteriaus, nes vėl kilsiu prie žaidimų ir gaišinsiu laiką.

Redaguota , nario eddviix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudojant Adobe software net neverta pirkti Macbook, kadangi Windows laptopai su Adobe software geriau susitvarkys o ir paskui, Macbook dar neturi 8th Intel procesorių kas yra tikrai labai blogai. http://www.skytech.lt/90nr00g1m00890-notebook-asus-gl703gme5011t-cpu-i78750h-2200-mhz-173-1920x1080-ra-p-396414.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), darrel. parašė:

Naudojant Adobe software net neverta pirkti Macbook, kadangi Windows laptopai su Adobe software geriau susitvarkys o ir paskui, Macbook dar neturi 8th Intel procesorių kas yra tikrai labai blogai. http://www.skytech.lt/90nr00g1m00890-notebook-asus-gl703gme5011t-cpu-i78750h-2200-mhz-173-1920x1080-ra-p-396414.html

Tai kad Macbookai kaip tik yra labiau pritaikyti tokiems dalykams. Daugiausia grafikos dizainerių siūlo arba Microsoft Surface laptopą, arba Macbook Pro, kurie daug patogesni už įprastus Windows'ų kompiuterius. Ir gali pasižiūrėt Geekbench Macbook su kitais kompiuteriais ir pamatysi kurio parodymai geresni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, lie parašė:

Tai kad Macbookai kaip tik yra labiau pritaikyti tokiems dalykams. Daugiausia grafikos dizainerių siūlo arba Microsoft Surface laptopą, arba Macbook Pro, kurie daug patogesni už įprastus Windows'ų kompiuterius. Ir gali pasižiūrėt Geekbench Macbook su kitais kompiuteriais ir pamatysi kurio parodymai geresni.

Tu bent matei kaip jie prastai Adobe programose pasirodo? Ypač video editinimo? Dar tuo labiau kai jie neturi 8th gen procesorių...  

Ir čia dar laptopai su 7th Gen laptopais tai įsivaizduok rezultatus prieš 8th Gen Windows laptop'us... Macbook'ai video editinime geri jei jų softą naudoji.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Tu bent matei kaip jie prastai Adobe programose pasirodo? Ypač video editinimo? Dar tuo labiau kai jie neturi 8th gen procesorių...  

 

Matai, nėra reikalo mėtytis video klipais, nes aš taip pat galiu numest klipą, kuriame Adobe programa neužluš, pvz.:

 

Tai yra Macbook Pro 12" kompiuteris, kurio tech. parametrai dar mažesni, nei 13" ar 15" ir visos programos veikia kuo puikiausiai, tad tavo klipas nieko neįrodo. 

 

Ir apšviesk mane ko taip užsivedei su tuo 8th kartos Intel procesorium?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lie parašė:

Matai, nėra reikalo mėtytis video klipais, nes aš taip pat galiu numest klipą, kuriame Adobe programa neužluš, pvz.:

 

Tai yra Macbook Pro 12" kompiuteris, kurio tech. parametrai dar mažesni, nei 13" ar 15" ir visos programos veikia kuo puikiausiai, tad tavo klipas nieko neįrodo. 

 

Ir apšviesk mane ko taip užsivedei su tuo 8th kartos Intel procesorium?

Nes 8th yra žymiai geresnį už 7th Mobile procesorius... Ir šiaip, apie užlužimą niekas nešnekėjo, kalba ėjo apie greitį. Photoshop'ui stebuklingo kompo šiaip ir nereikia, nebent su dideliais failais ir 3D dirbi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Nes 8th yra žymiai geresnį už 7th Mobile procesorius... Ir šiaip, apie užlužimą niekas nešnekėjo, kalba ėjo apie greitį. Photoshop'ui stebuklingo kompo šiaip ir nereikia, nebent su dideliais failais ir 3D dirbi. 

Kas taip nusprendė, kad jie yra žymiai geresni? Tu? Geriau remkis faktais argumentuodamas, taip daugiau ką nors įrodysi. 

Ir kaip ir minėjau anksčiau, jei manai, kad grafikos dizainą galima kurti tik su Photoshopu, tai prastas esi dizaineris, nes šiuo metu kaip tik dauguma UI/UX dizainerių dirba su Sketch programa, kuri nereikalauja tiek RAM, kiek Photoshop'as.

yxvQT57u6oNHF3FXhFSjf-650-80.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, lie parašė:

Kas taip nusprendė, kad jie yra žymiai geresni? Tu? Geriau remkis faktais argumentuodamas, taip daugiau ką nors įrodysi. 

Ir kaip ir minėjau anksčiau, jei manai, kad grafikos dizainą galima kurti tik su Photoshopu, tai prastas esi dizaineris, nes šiuo metu kaip tik dauguma UI/UX dizainerių dirba su Sketch programa, kuri nereikalauja tiek RAM, kiek Photoshop'as.

yxvQT57u6oNHF3FXhFSjf-650-80.jpg

Nu šakes :D Tu bent kažkiek išmanymo apie kompiuterius turi? Vien tai kad U procesoriai 8 kartos eina su 4 tikrais branduoliais daug ką pasako išskyrus i3 aišku.

Va geras video apie Macbook'us ir dar pamatysi testuose kaip 7th nusileidžia 8th...  O ir paskui, kas sakė kad aš išvis dizaineris esu? Ir 2000 mokėti už overpriced produktą vien dėl vienos programos yra nesamonė... Jau geriau nusipirkti normalų produktą ir tiesiog pasidaryti dual boot su Windows ir macOS jei taip tau to Sketch reikia. 

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, darrel. parašė:

Nu šakes :D Tu bent kažkiek išmanymo apie kompiuterius turi? Vien tai kad U procesoriai 8 kartos eina su 4 tikrais branduoliais daug ką pasako išskyrus i3 aišku.

Va geras video apie Macbook'us ir dar pamatysi testuose kaip 7th nusileidžia 8th...  O ir paskui, kas sakė kad aš išvis dizaineris esu? Ir 2000 mokėti už overpriced produktą vien dėl vienos programos yra nesamonė... Jau geriau nusipirkti normalų produktą ir tiesiog pasidaryti dual boot su Windows ir macOS jei taip tau to Sketch reikia. 

Labai lengva yra parašyt į youtube "hate apple". :D Kaip ir sakiau, neverta mėtytis video klipais..

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, lie parašė:

Labai lengva yra parašyt į youtube "hate apple". :D Kaip ir sakiau, neverta mėtytis video klipais..

 

 

Tu bent ta video peržiūrėjai? Tam video paaiškinta puikiai kodėl Apple produktai yra overpriced ir kodėl jų pirkimo sistemą yra nesamonė iš long-time Apple user'io perspektyvos... Net nesuprantu kodėl visa šita laiką su tavim sugaišau...

Ir tu ta video apie Windows 10 bent jau pats peržiūrėjai? Nes ten tik parodo kaip galima grįžti į kitas Windows sistemas arba kiti OS pasirinkimai jei tau Windows 10 nepatinka... Tai aš net neįsivaizduoju, ką tu bandai įrodyti...

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, darrel. parašė:

Tu bent ta video peržiūrėjai? Tam video paaiškinta puikiai kodėl Apple produktai yra overpriced ir kodėl jų pirkimo sistemą yra nesamonė iš long-time Apple user'io perspektyvos... Net nesuprantu kodėl visa šita laiką su tavim sugaišau...

Ir tu ta video apie Windows 10 bent jau pats peržiūrėjai? Nes ten tik parodo kaip galima grįžti į kitas Windows sistemas arba kiti OS pasirinkimai jei tau Windows 10 nepatinka... Tai aš net neįsivaizduoju, ką tu bandai įrodyti...

Bandau įrodyti, kad vienintelis argumentas, kurį turi Windows vartotojai prieš macOS, kad Apple produktai yra overpriced, bet kažkodėl Apple gaminiai muša pardavimo rekordus. :D Tai arba žmonės idiotai, kad perka, arba tie negatyvai pinigų neturi ir pavydi. :D Bet aš suprantu viską, Lietuvoj sunku, tad lietuviai neturi tokios galimybės įsigyt ko nors brangesnio. O galiausiai, jei turi tam galimybę, pabandyk pats panaudot Apple gaminius, o ne vadovautis kažkieno klipais ir tada daryk išvadas. Bet lietuvių toks mąstymas, nieko nepakeisi. :/

Redaguota , nario lie
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, lie parašė:

Bandau įrodyti, kad vienintelis argumentas, kurį turi Windows vartotojai prieš macOS, kad Apple produktai yra overpriced, bet kažkodėl Apple gaminiai muša pardavimo rekordus. :D Tai arba žmonės idiotai, kad perka, arba tie negatyvai pinigų neturi ir pavydi. :D 

Parodyk vietą kur jie muša pardavimo rekordus? iPhone X jau norėta cancelinti dėl prasto populiarumo ne tokio kokio Apple tikejosi, Kinijoje Apple ankščiau taip pat buvo populiarus bet dabar kompanijos kaip Xiaomi, Huawei periima jo vietą ten... Tai aš nežinau kur tu matai kad jie muštu pardavimo rekordus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, darrel. parašė:

Parodyk vietą kur jie muša pardavimo rekordus? iPhone X jau norėta cancelinti dėl prasto populiarumo ne tokio kokio Apple tikejosi, Kinijoje Apple ankščiau taip pat buvo populiarus bet dabar kompanijos kaip Xiaomi, Huawei periima jo vietą ten... Tai aš nežinau kur tu matai kad jie muštu pardavimo rekordus. 

https://www.macrumors.com/2018/05/04/iphone-x-worlds-top-selling-smartphone-1q18/

https://www.cnet.com/news/what-sales-slump-the-iphone-x-was-the-worlds-best-selling-smartphone-in-q1/

 

Apple nenorėjo atšaukti jų gamybos, o tiesiog sumažinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lie parašė:

Ir kurioj vietoj jis čia sumušė rekordus? Pabuvo kuri laika telefonų kuris buvo daugiausiai perkamų o paskui Samsung'as juo vis vien aplenkė.... https://www.cnbc.com/2018/04/20/apple-iphone-x-discontinued-this-year-analyst-says.html puikiai parašyta kad discounted o ne sumažinti jų gamybą... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, lie parašė:

Temos autoriui siūlau paskaityti žmogaus nuomonę apie kompiuterio pirkimą: https://www.quora.com/Is-a-MacBook-Pro-worth-the-money-when-I-can-buy-the-same-configuration-for-half-of-the-price-Why

Viskas labai aiškiai ir teisingai parašyta.

Prieš 3 metus rašytas komentaras... Žinai ant kiek Windows laptopai patobulėjo per tiek metų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), eddviix parašė:

@lie sustojau ties macbook pro 13 inch 2017 be touch bar 256, geras pasirinkimas?

https://istore.lt/macbook-pro-13-3-intel-i5-2-3ghz-8gb-256gb-intel-iris-plus-640-mac-os-sidabrinis.html

Žinoma. Aš pats ruošiuos šiandien jį nusipirkt. Kompiuteris praktiškas, kokybiškas, patogus (gal ne visiems, bet man patogus), gan galingas ir tikrai pasiteisins. Jei biudžetas leidžia - kodėl gi ne. Ir geriau pirkt Topo Centre, ten 200€ pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2115 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...