Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2095 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki reikią pagalbos kaip padaryti kad paprastas žaidėjas galėtu teleportuotis pas kitą ?

    if(!strcmp(cmdtext, "/ato", true,4))
  {
      if(playerDB[playerid]= true){SendClientMessage(playerid, RED, "* Tokios komandos nėra!"); return 1;}
      if(cmdtext[4]==0){SendClientMessage(playerid, BLUE, "* Keliauti pas (be masinos): /ato [dalis vardo]"); return 1;}
      new vardas[MAX_PLAYER_NAME];
    strmid(vardas,cmdtext[5],0,MAX_PLAYER_NAME);
    new id = GetPlayeridMid(vardas);
    if (id == INVALID_PLAYER_ID){ SendClientMessage(playerid, RED, "* Tokio zaidejo nera"); return 1;}
    if (GetPlayerVirtualWorld(id)>0){SendClientMessage(playerid, RED, "* Zaidejas savo namuose, isibrauti negrazu"); return 1;}
   SetPlayerInterior(playerid,GetPlayerInterior(id));
   new Float:tempcoo[3];
    GetPlayerPos(id,tempcoo[0],tempcoo[1],tempcoo[2]);
    SetPlayerPos(playerid,tempcoo[0],tempcoo[1],tempcoo[2]);
    SetCameraBehindPlayer(playerid);
    }
      return 1;
      
      }
 

Kas šitame kode negerai man reikia kad paprastas žaidėjas belekoks galėtu telintis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nežinau, man tai pavyždžiui nepatinka, kai scammeris prašo pagalbos kūriant dar vieną šūdservį su kurio jis apscammins dar kelis žmonės ant justhost accounto kokio ar panašiai. Suprasčiau jeigu jis pats parašytų kodą ir jis neveiktų ir pnš, bet jis traukia skriptus iš random platintų gm ir deda čia kas dieną tuos supistus skriptus ir verkia, kodėl jam neveikia. Mane jau pradeda užpist, kai nieko nesugeba, visiškai nieko ir nemoka dar ir googlinti ir rašinėja nėsamones, pasakai tiesą, tai susinervina vaikelis ir uždeda 6 -rep :D Ir toliau įrodinėja koks atsilupęs yra. Nesuprantu kodėl turėtų kažkas šitam dar neišsivysčiusiam vaikui padėti sukūrti dar vieną šūdservį. Jeigu norėtų jis pats išsiaiškintų, bet jam reikia, kad kiti viską už jį padarytų - sutvarkytų teamspeak, instaliuotų forumą, padėtų su platintais skriptais... Kas rytoj bus? Tema kaip paleisti serverį justhoste?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), 7mellos | Inn_Progress parašė:

Nu nežinau, man tai pavyždžiui nepatinka, kai scammeris prašo pagalbos kūriant dar vieną šūdservį su kurio jis apscammins dar kelis žmonės ant justhost accounto kokio ar panašiai. Suprasčiau jeigu jis pats parašytų kodą ir jis neveiktų ir pnš, bet jis traukia skriptus iš random platintų gm ir deda čia kas dieną tuos supistus skriptus ir verkia, kodėl jam neveikia. Mane jau pradeda užpist, kai nieko nesugeba, visiškai nieko ir nemoka dar ir googlinti ir rašinėja nėsamones, pasakai tiesą, tai susinervina vaikelis ir uždeda 6 -rep :D Ir toliau įrodinėja koks atsilupęs yra. Nesuprantu kodėl turėtų kažkas šitam dar neišsivysčiusiam vaikui padėti sukūrti dar vieną šūdservį. Jeigu norėtų jis pats išsiaiškintų, bet jam reikia, kad kiti viską už jį padarytų - sutvarkytų teamspeak, instaliuotų forumą, padėtų su platintais skriptais... Kas rytoj bus? Tema kaip paleisti serverį justhoste?

Dar prie nick pasirašęs Nike scripteris :DDD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), 7mellos | Inn_Progress parašė:

Nu nežinau, man tai pavyždžiui nepatinka, kai scammeris prašo pagalbos kūriant dar vieną šūdservį su kurio jis apscammins dar kelis žmonės ant justhost accounto kokio ar panašiai. Suprasčiau jeigu jis pats parašytų kodą ir jis neveiktų ir pnš, bet jis traukia skriptus iš random platintų gm ir deda čia kas dieną tuos supistus skriptus ir verkia, kodėl jam neveikia. Mane jau pradeda užpist, kai nieko nesugeba, visiškai nieko ir nemoka dar ir googlinti ir rašinėja nėsamones, pasakai tiesą, tai susinervina vaikelis ir uždeda 6 -rep :D Ir toliau įrodinėja koks atsilupęs yra. Nesuprantu kodėl turėtų kažkas šitam dar neišsivysčiusiam vaikui padėti sukūrti dar vieną šūdservį. Jeigu norėtų jis pats išsiaiškintų, bet jam reikia, kad kiti viską už jį padarytų - sutvarkytų teamspeak, instaliuotų forumą, padėtų su platintais skriptais... Kas rytoj bus? Tema kaip paleisti serverį justhoste?

Paklausyk *Myliu SuperGames.lt* džiumbras supistas nepatinką nežiuri ir tavo žiniai aš nieko nekuriu o mokinuosi. Labai ka pats *Myliu SuperGames.lt* iš pradžiu mokėjiai ? *Myliu SuperGames.lt* tokks atraufaves esi kad tu geriau užmiršk šitą forumą o jei del -rep galiu dar ipist man visiškai nesunku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Assasin_Creed parašė:

Paklausyk *Myliu SuperGames.lt* džiumbras supistas nepatinką nežiuri ir tavo žiniai aš nieko nekuriu o mokinuosi. Labai ka pats *Myliu SuperGames.lt* iš pradžiu mokėjiai ? *Myliu SuperGames.lt* tokks atraufaves esi kad tu geriau užmiršk šitą forumą o jei del -rep galiu dar ipist man visiškai nesunku.

Bet tu rmt kažkoks imbicilas :D Eik Lietuvių žodyną pasiimt,rašybos pasimokink,nes keiksmažodžių moki daugiau nei gramatikos,gal kokiam bomžyne gyveni,kad taip keikies ir nemoki žmoniškai bendraut?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žiūriu tešlagalviai čia susirinkę, nesimokinęs pawno pamenu kuriau pati pirmą gamemode, nebuvau nieko editines tiesiog viską iš googles, jei sunku pačiam pasirašyti tokią lengvą funkcija tai tau niekas ir nepadės xD pawno yra popiuliarus visada googlėj rasi pagalbos, negi taip sunku:

  1. sukurt komandą /to (pvz: naudojant zCMD, je)
  2. išgaut numerį kuris naudojamas kartu su komanda (/to **), išgautas numeris bus lygus žaidėjaus id
  3. išgautą numerį palygint ar toks žaidėjas yra serveryje, jei nėra error, jei yra continue
  4. išgaut žaidėjaus koordinates pagal išgautą numerį (id)
  5. atnaujinti savo koordinates su išgautomis

pradėkim

  1. CMD::to(playerid, params[])
    {
    
    return 1;
    }

     

  2. new otherplayerid; 
    
    if(sscanf(params,"u", otherplayerid)) return SendClientMessage(playerid, -1, "įrašykite id");

     

  3. if(!IsPlayerConnected(otherplayerid)) return SendClientMessage(playerid, -1, "tokio zaidejaus nera");

     

  4. new Float: p2_pos[3];
    GetPlayerPos(otherplayerid, p2_pos[0], p2_pos[1], p2_pos[2]); 

     

  5. SetPlayerPos(playerid, p2_pos[0], p2_pos[1], p2_pos[2]);

    viskas visiškai paprasta, niekada nesimokinau pawno, net netestavau šito kodo nes manau neturėtų būt klaidų :)

galutinis kodas tešlagaviams:

#reikia includint zcmd jei nera

CMD::to(playerid, params[])
{
	new otherplayerid;
	if(sscanf(params,"u", otherplayerid)) return SendClientMessage(playerid, -1, "įrašykite id");
	if(!IsPlayerConnected(otherplayerid)) return SendClientMessage(playerid, -1, "tokio zaidejaus nera");
	
	new Float: p2_pos[3];

	GetPlayerPos(otherplayerid, p2_pos[0], p2_pos[1], p2_pos[2]); 

	SetPlayerPos(playerid, p2_pos[0], p2_pos[1], p2_pos[2]);

	return 1;
}

 

Redaguota , nario Programmer.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Assasin_Creed parašė:

Paklausyk *Myliu SuperGames.lt* džiumbras supistas nepatinką nežiuri ir tavo žiniai aš nieko nekuriu o mokinuosi. Labai ka pats *Myliu SuperGames.lt* iš pradžiu mokėjiai ? *Myliu SuperGames.lt* tokks atraufaves esi kad tu geriau užmiršk šitą forumą o jei del -rep galiu dar ipist man visiškai nesunku.

Iš pat pradžių aš išmokau C++, tada nuėjau į google.com (tikiuosi žinai šitą awesome site) ir parašiau "sa-mp wiki" ir to užteko, kad gaučiau pakankamai informacijos sukūrti pirmąjį gm. Nu įpisk tų -rep, dar pasiūlymas toks, kad gali dar ir iš kito acc įpist, tau juk svarbiausia parodyt koks kietas esi dėdamas -rep :D o ne, kad vietoj to prapisto laiko pasimokyt normaliai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, 7mellos | Inn_Progress parašė:

Iš pat pradžių aš išmokau C++, tada nuėjau į google.com (tikiuosi žinai šitą awesome site) ir parašiau "sa-mp wiki" ir to užteko, kad gaučiau pakankamai informacijos sukūrti pirmąjį gm. Nu įpisk tų -rep, dar pasiūlymas toks, kad gali dar ir iš kito acc įpist, tau juk svarbiausia parodyt koks kietas esi dėdamas -rep :D o ne, kad vietoj to prapisto laiko pasimokyt normaliai :D

va va toks lengvas tas pawno viskas yra tarp samp wiki tik reikia vos vos mokėti anglų kalbą, kad žinotum ką reiškia set, get, give ir t.t pagrindinius žodžius :D pats moku PHP jau gan ilgą laiką

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Programmer. parašė:

va va toks lengvas tas pawno viskas yra tarp samp wiki tik reikia vos vos mokėti anglų kalbą, kad žinotum ką reiškia set, get, give ir t.t pagrindinius žodžius :D pats moku PHP jau gan ilgą laiką

Tik tokia problema, kad čia net nemoka lietuvių kalbos, tai ką jau kalbėt apie anglų :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2095 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...