Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cloud Gaming - Naujos Galimybės


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1911 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

CLOUD GAMING - SHADOW

 

Sveiki, kam neteko dar girdėti ar išbandyti pačio Cloud Gaming tai puiki progą išbandyti šiam kartui!

 

Kas yra Cloud Gaming?

- Galite žaisti žaidimus per internetą visiškai nenaudodami savo kompiuterio resursų. Jums priskiriami resursai skirti renderinti žaidimą ir streaminti vaizdą Jums. Tam užtenka tik interneto!

Koki minimalūs reikalavimai naudojimui?

- Turint laidini internetą su bent 20Mb/s (2 MB/s) arba stipresniu Wifi. Bet su laidiniu tiesiog stabilesnis ryšys, latency.

- Tiks bet koks kompiuteris galintis naudoti internetą. Taip pat galima ir į android sistemas streaminti(žaisti) pvz: GTA 5. Tik žinoma reikės kontrolerio.

Tai ką aš galiu tiksliai gauti?

- Gaunate už 26.99(su maniškiu kodu už 16.99) Svarus atskirą visiškai desktop prie kurio prisijungiate. O tenai: GTX 1080, Xeon 8 Cores(Threads), 12 GB RAM, 256 GB Hard Disk Space(veikia kaip SSD) ir Interneto greitį sugebantį pasiekti iki 50 MB/s(pačiam per torrentus siuntė)!

Kaina ir laikas?

- Tai yra mėnesinis mokestis. Žaidžiate kiek norite ir kur norite kur yra internetas!

Galimybės?

- O jūs tame desktope galite daryti ką norite: žaisti piratinius, pirktus žaidimus, renderinti, ar net gi Streaminti! (Veikia išties puikiai!)

 

MANO ĮSPŪDŽIAI:

- Nelabai girdėjau jokių naujienų iš įvairiausių šaltinių, forumų, youtube channelių apie Cloud Gaming (gal praleidau kažką), bet kai pabandžiau už 17 Svarų kompą su GTX 1080 ir žaidi ką nori ir kiek nori tai neliko net abejonių, kad pratęsiu ir kitam mėnesiui! Kolkas nebuvo nei vieno žaidimo (Far Cry 5, AC Origins, Total Warhammer 2), kuris nevilktų max settings 1080p 60fps ir dar su Stream on. Planavau pirkti nešiojamą, tačiau pasėmiau šį variantą ir tiesiog monitorių didesnį(nes prieš tai neturėjau, o laptopo 15 inch).

Praleidau nemažai laiko ir pats geriausias kokybės, kainos ir laiko atžvilgiu yra Shadow. Kadangi kitos paslaugos prašo už valandas. Arba yra apribotos tiktais pavyzdžiui Legaliais žaidimais Jūsų Steam(Blizzard, Ubisoft) Accounte ir daugiau niekur!

 

TAI KUR MAN TAI IŠBANDYTI PAGALIAU?!

https://shop.shadow.tech/gben

PROMO CODE sutaupant 10 Svarų: MARU1SVI

 

REIKIA PAGALBOS? DISCORD: MARCIUS#9239

Redaguota , nario Raketuke
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Su nvidia seniai jau taip, palyginus. Tiek, kad Lietuvoje nepalaiko jie dar to (nviadia). Dabar dėl stream klausimas, visgi reikės savo upload greitį turėt ? Ar jų serverio užteks stream'ui?

Savo interneta naudoji tiktais gauti vaizda. O streaminimui tarkim Twitch tai jau nauodajamus ju. Jie teigia, kad galima pasiekti iki 1Gb(100MB) per sec. Paciam teko pasiekti kolkas tik 50MB, bet pagalvojus ka gauni uz tokia kaina tai cia yra nerealus dalykas. Yra discord kanalas sio community, tai teko pachatinti su vienu is pagrindiniu tai dar ruosiasi upgradinti daugiau kompu ir geresni performence isgauti, neuzilgo irengs Amsterdame kitus serverius.

O kalbant apie Nvidia, galima jau ir lietuvoje gal puse metu ar kazkiek kiek teko is draugu girdeti(kai gavo closed beta key pries pusmeti). Nes is ju ir susizinojau apie tai. Buvau pasijunges i Nvidia, bet ten reikalingi Original games ir tiktais ant Steam. Aisku tai nemokama dabar, bet reikia pirkti zaidimus ir tik ant steam.

 

prieš 8 valandas(-ų), Robysas parašė:

Pirma oart girdžiu, kad taip įmanoma. Skamba įdomei, tik klausimas ar išbandyt teks

 

Jei turi aisku koki galinga PC, kad ir su 1060 tai ir taip galima zaisti visus games ant max. Bet siuo atveju kai sedziu su 820m tai man cia perfect. Monitoriu tiktais nusipirkau ir done.

 

Teko siandien isbandyti per wifi darbe ant Telefono AC Origins. Viskas eina super. Tiktais reikia priedo su stickais, kad butu imanoma zaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Raketuke parašė:

Savo interneta naudoji tiktais gauti vaizda. O streaminimui tarkim Twitch tai jau nauodajamus ju. Jie teigia, kad galima pasiekti iki 1Gb(100MB) per sec. Paciam teko pasiekti kolkas tik 50MB, bet pagalvojus ka gauni uz tokia kaina tai cia yra nerealus dalykas. Yra discord kanalas sio community, tai teko pachatinti su vienu is pagrindiniu tai dar ruosiasi upgradinti daugiau kompu ir geresni performence isgauti, neuzilgo irengs Amsterdame kitus serverius.

O kalbant apie Nvidia, galima jau ir lietuvoje gal puse metu ar kazkiek kiek teko is draugu girdeti(kai gavo closed beta key pries pusmeti). Nes is ju ir susizinojau apie tai. Buvau pasijunges i Nvidia, bet ten reikalingi Original games ir tiktais ant Steam. Aisku tai nemokama dabar, bet reikia pirkti zaidimus ir tik ant steam.

 

 

Jei turi aisku koki galinga PC, kad ir su 1060 tai ir taip galima zaisti visus games ant max. Bet siuo atveju kai sedziu su 820m tai man cia perfect. Monitoriu tiktais nusipirkau ir done.

 

Teko siandien isbandyti per wifi darbe ant Telefono AC Origins. Viskas eina super. Tiktais reikia priedo su stickais, kad butu imanoma zaisti.

Aš žaidimus perkuosi tai man skirtumo nėra, esmė,jeigu norėčiau stream daryt, čia geras variantas būtų, kadangi man niekas upload neiškelia, kadangi kaime gyvenu. Nors pc turiu neblogą, tačiau streamui jau internetas trukdo. Reikės gal išmėgint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

išbandžiau vortex.gg už 10 $ mėnesiui ir likau labai nusivylęs. Realiai pats žaidimas nors ir turi +100 FPS (pubg) ir būtų galima jį žaisti, bet vaizdo perdavimas tikrai per lėtas ir tiesiog stringa + yra delay. Galbūt čia tik vortex tokie nelabai kaip mums, lietuviems. (Manau serveriai Amerikoj, nors to svetainėj nėra parašyta). TIkiuosi gauti refund ir tada pabandyti kažką kito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Aš žaidimus perkuosi tai man skirtumo nėra, esmė,jeigu norėčiau stream daryt, čia geras variantas būtų, kadangi man niekas upload neiškelia, kadangi kaime gyvenu. Nors pc turiu neblogą, tačiau streamui jau internetas trukdo. Reikės gal išmėgint.

Na, tada taip, variantas.

 

prieš 2 valandas(-ų), Lukez parašė:

O kas yra shadow box ?

Speciali streaminimui dezute. Tas ptas kaip kompas, tiktais pritaikytas grynai siam reikalui. Tiesiog turi tureti pele, keyboard ir monitoriu pasijungti i ta dezute (ir aisku interneta) ir megausiesi visais privulumais lyg turetai visa pc.

prieš 2 valandas(-ų), Andrius P. parašė:

išbandžiau vortex.gg už 10 $ mėnesiui ir likau labai nusivylęs. Realiai pats žaidimas nors ir turi +100 FPS (pubg) ir būtų galima jį žaisti, bet vaizdo perdavimas tikrai per lėtas ir tiesiog stringa + yra delay. Galbūt čia tik vortex tokie nelabai kaip mums, lietuviems. (Manau serveriai Amerikoj, nors to svetainėj nėra parašyta). TIkiuosi gauti refund ir tada pabandyti kažką kito.

Jap, Vortex yra tiesa sakant sudo verta. Kaina ta ir pasako. Uzteko man review prisiziuretu ir atsiliepimu, koki ten lagai ir latency. Zmones bijo vos brangiau sumoketi uz kelis kartus geresni service ir po to nukencia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Raketuke parašė:

Speciali streaminimui dezute. Tas ptas kaip kompas, tiktais pritaikytas grynai siam reikalui. Tiesiog turi tureti pele, keyboard ir monitoriu pasijungti i ta dezute (ir aisku interneta) ir megausiesi visais privulumais lyg turetai visa pc.

Tai tipo ja atsiunčia ? Galėtum duoti kontaktus, plačiau papasakotum ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
18 minutes prieš, Lukez parašė:

Tai tipo ja atsiunčia ? Galėtum duoti kontaktus, plačiau papasakotum ;)

Pranesime palikes savo discord. 

Nesu tikras, bet siu dezuciu kolkas nesiuncia i lietuva. Bet reikes pasitikslinti, kadangi pats noriu ja nusipirkti.

REIKIA PAGALBOS? DISCORD: MARCIUS#9239

Redaguota , nario Raketuke
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 6 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1911 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...