Nojukaz

Reikia pagalbos su samp serveriu

Recommended Posts

Sveiki. Ra┼íau tam , kad pad─Śtym─Śt man su serveriu. A┼í su ┼íia sritimi esu naujokas . Nor─Śjau susikurti serveri pa─Śmes gm ir kad jis veiktu . Bet man niekas neveikia ikeli GM ir tiesiog tuscias mepas. Jei kas gal─Śtum─Śt pagelb─Śti/pamokinti mane bu─Źiau labai d─Śkingas :)┬áskype : xnojukas1

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

─îj justhost jo? Tada pa┼żi┼źr─Śk ar yra .sql failas tavo gm jeigu yra tada ─»keli j─» ─» justhost.lt/phpmyadmin/ < Prisijungimas yra serverio valdyme [justhost.lt] Tada prisijungi paspaudi ant DB [duomen┼│ bazes] Kuri bus u┼żvadinta s[3XSKAI─îIAI] Paspaudi ant jos, matai nieko,paspaudi Importuoti arba Import vir┼íuje ir pasirink .sql fail─ů importuoji ir VALIO pirmas lvl pereitas. Taigi einame ─» antr─ů lyg─», pasijung GM FAILAS/PAWNO/pawno.exe Atidarai GM .pwn fail─ů ir susirask DB nustatymus[ da┼żniausiai b┼źna CTRL+F >> MYSQL_D ] ─«ra┼íai visk─ů ko reik ten pavadinim─ů password─ů duomen┼│ baz─Ö VISKAS YRA JUSTHOST.LT, susikompiliuoji ─»sikeli ─» FTP kai ─»sikelk per serverio nustatymus pakeisk plugin┼│ format─ů i┼í .dll ─» .so, JEIGU VISTIEK NEPAEINA pamegink pluginus pa┼żi┼źr─Śt gal n─Śra kokio su .so format┼│ tai tada per google ra┼íyk pvz: MYSQL samp download ] Ir atsisiunti┬á

47 minutes prie┼í, JurijusXas para┼í─Ś:

─îj justhost jo? Tada pa┼żi┼źr─Śk ar yra .sql failas tavo gm jeigu yra tada ─»keli j─» ─» justhost.lt/phpmyadmin/ < Prisijungimas yra serverio valdyme [justhost.lt] Tada prisijungi paspaudi ant DB [duomen┼│ bazes] Kuri bus u┼żvadinta s[3XSKAI─îIAI] Paspaudi ant jos, matai nieko,paspaudi Importuoti arba Import vir┼íuje ir pasirink .sql fail─ů importuoji ir VALIO pirmas lvl pereitas. Taigi einame ─» antr─ů lyg─», pasijung GM FAILAS/PAWNO/pawno.exe Atidarai GM .pwn fail─ů ir susirask DB nustatymus[ da┼żniausiai b┼źna CTRL+F >> MYSQL_D ] ─«ra┼íai visk─ů ko reik ten pavadinim─ů password─ů duomen┼│ baz─Ö VISKAS YRA JUSTHOST.LT, susikompiliuoji ─»sikeli ─» FTP kai ─»sikelk per serverio nustatymus pakeisk plugin┼│ format─ů i┼í .dll ─» .so, JEIGU VISTIEK NEPAEINA pamegink pluginus pa┼żi┼źr─Śt gal n─Śra kokio su .so format┼│ tai tada per google ra┼íyk pvz: MYSQL samp download ] Ir atsisiunti┬á

PAs mane irgi justhost.lt testavimui. BEt *Myliu SuperGames.lt* vps imprtinu ta .sql ir eror meto.

prie┼í 6 valandas(-┼│), MC'Gregor para┼í─Ś:

PAs mane irgi justhost.lt testavimui. BEt *Myliu SuperGames.lt* vps imprtinu ta .sql ir eror meto.

man ir ;D

prie┼í 16 valandas(-┼│), MC'Gregor para┼í─Ś:

prie┼í 9 valandas(-┼│), Admin_Norbe para┼í─Ś:

man ir ;D

Nu kad reiskiasi nemokat ikelt nrml :DD

prie┼í 8 valandas(-┼│), SmokeDrift para┼í─Ś:

Nu kad reiskiasi nemokat ikelt nrml :DD

Nu kad man rodos reiskias .sql failas blogas.? ar netaip

prie┼í 2 valandas(-┼│), MC'Gregor para┼í─Ś:

┼Żiurint kok─» gamemode naudoji gal tas .sql failas yra sugadintas bet pasijung─Ös ir ant localhost arba justhost'a testavimui viskas veikia be problem┼│ netur─Śjau b─Śd┼│..┬á

P.S Jeigu reikia skype numesiu ─» a┼ż.. Tik para┼íyk :D┬á

prie┼í 5 valandas(-┼│), MC'Gregor para┼í─Ś:

Atsiusk .sql fail─ů sutvarkysiu skype JurijusXas [Visus prid─Śk]

6/22/2018 09:13, JurijusXas para┼í─Ś:

Gal gal─Śtum man ikleti su mysql ? atsiliginsiu┬á

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele