Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl laptopo HP PAVILION G6


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2097 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turiu laptopą kuriam jau 8metai ir visa laik jis ūžia ir tai pradėjo užknist bandžiau termopastą keist keista prieš 2mėn ir dulkių valymas windows perrašyti prieš 3mėn turit patarimų??? Apsimoka cooling pad pirkt ar tik pinigų švaistymas. Naujo laptopo nenoriu pirkt laukiu paskutinios aišku servisę kur valė pc sakė nieko nebepadarysi pirkt naują laptopą , bet *Myliu SuperGames.lt* nelabai šaibų turiu kitam laptop ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne jis ūžia, o vintiliatorius siūlyčiau laptopo galą šiek tiek pakelt ar pastatyt ant kažko, nes dabar ir pas mane taip - jeigu liečiasi prie stalo, sunku orą išstumt, kai šiek tiek galą pakeli - kompas ne taip užkaista ir šiek tiek geriau - pabandyk.

dar gali pakeist power optionuose į balanced režimą - kadangi ne visada cpu dirbs su tuo režimu, o tik tada kada reikia - tai ir mažiau kais

Redaguota , nario Merio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
37 minutes prieš, Merio parašė:

ne jis ūžia, o vintiliatorius siūlyčiau laptopo galą šiek tiek pakelt ar pastatyt ant kažko, nes dabar ir pas mane taip - jeigu liečiasi prie stalo, sunku orą išstumt, kai šiek tiek galą pakeli - kompas ne taip užkaista ir šiek tiek geriau - pabandyk.

dar gali pakeist power optionuose į balanced režimą - kadangi ne visada cpu dirbs su tuo režimu, o tik tada kada reikia - tai ir mažiau kais

Ačiū už patarimus aš naudojau power option high performance , o laptopą esu pakėlęs ant trintuku(xd) Nieko geresnio nesugalvoju ant ko pakelt turi ideas?

 

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Rodžeris2007 parašė:

jei jau jam 8 metai gali atsisveikint su juo. is skelbiu imk , kiek pirkes is zmoniu kazkaip nepasitaike kad apgautu , o seip labiau stacionaru visgi siulyciau

žinau kad amžius jam didelis bet nesinori leist pinigų kadangi gan specai geri 6gb ram ir intel core i5-2430 man to užtenka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 11 valandas(-ų), Bad Boy® parašė:

Jei windows10, rašyk kokius 7, nes win10 apkrauna nereikalingom programom pc.

Tą tai žinau naudojau win10 ant šito laptop bet po paskutinių update ypač april kompas pradėjo kibt jog kartais reikėdavo restartint kompą nori nenori dabar 7 naudoju viskas stabilu nestringa bet tas ūžimas visa laik yra tai užpist pradėjo.. Specifikacijos;

 

Untitled.png

2 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Tą tai žinau naudojau win10 ant šito laptop bet po paskutinių update ypač april kompas pradėjo kibt jog kartais reikėdavo restartint kompą nori nenori dabar 7 naudoju viskas stabilu nestringa bet tas ūžimas visa laik yra tai užpist pradėjo.. Specifikacijos;

 

Untitled.png

Kompo pirkimą naujo pasilieku paskutinį step'ą jeigu jis nebeatvers normaliai window'sų

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Gal turit kokių pasiulymų dar??? Prikeliu temą

Temperatūros sėdint browserį (firefox) stovi 70laispnių kai kompas nieko nedirba 65-60laispniu aš šiek tiek temperatūros sumažinau pakeitus power setting'us procesoriaus.. Bet kai žaidi laikos 100laispniu turit idea?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2097 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...