Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IPS Pirmasis dizainas


Prikolistas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2151 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, RodrigoGz parašė:

Aš nesuprantu kas jie per žmonės :| neturi ant ko daugiau pastumt. Aš jų pagrindinis taikinys ant kurio tik pastumti gali jie.:|

80% Iš jų rašančių, yra trylikamečiai, ar keturiolikmečiai. Neapsikrauk

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Robysas parašė:

80% Iš jų rašančių, yra trylikamečiai, ar keturiolikmečiai. Neapsikrauk

Gali būt. Nekreipsiu dėmesio tegul rašinėja ir keliasi pranešimų kieky:oho:

1 minute prieš, makflaj parašė:

Tai kad cia rodrigezas ir yra dafak

https://prnt.sc/jfqpgf

Prie ko čia aš? 

Tipo kad parašas toks tai reiškiasi čia aš?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O koks šiaip tikslas buvo jam kelt tą dizainą per kitą acc, tik pakeitus spalvas + įrodynėt, kad čia ne jo kiti acc? Aš, asmeniškai, tai parašyčiau, kad eitų *Myliu SuperGames.lt* visi ir viskas :D. O dabar mazinas, ko čia mazintis, kad tave maišo su kitais žmonėmis? Krč vsio jasta, kaip ir I7.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei ta nuomonė yra argumentuota ir ji yra ne be reikalo, sumestos net nuotraukos, tai koks skirtumas, ar tai 13-metis, ar vyresnis? Iš kai kurių komentuojančiųjų susidaro įspūdis, kad lyg 13-metis niekad negali būti teisus, net jei ir pateikia visas nuotraukas. Daugelis komentarų temoj yra ne tuščiažodžiavimai, ne free-post'ai, o gan padori (sakydamas padori turiu omeny, kad aiški ir konkreti) išsakyta nuomonė apie tave. Žmonėms nemalonu matyti tokio turinio temas, kuriose vyrauja melas (o melu, tai sugebi pasižymėti ko ne kiekvienoje temoje), tai ir išsako savo nuomonę, kuri tau nepatinka, bet visgi, ta žmonių nuomonė yra teisinga.

Tokį elgesį, masišką profilių kurimą, bandymą apgauti net patį save, sunku paaiškinti. Gal čia toks laisvo laiko praleidimas pas tave?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Antanas940 parašė:

O koks šiaip tikslas buvo jam kelt tą dizainą per kitą acc, tik pakeitus spalvas + įrodynėt, kad čia ne jo kiti acc? Aš, asmeniškai, tai parašyčiau, kad eitų *Myliu SuperGames.lt* visi ir viskas :D. O dabar mazinas, ko čia mazintis, kad tave maišo su kitais žmonėmis? Krč vsio jasta, kaip ir I7.lt

Jei aš būčiau kėlias tai būčiau kėlias per savo acc o ne per kita nors kito neturiu. @Prikolistas @San-Andreas.i7.lt  Per šituos narius aš išeina apgavikas čia visiem taip atrodo. Šitas @San-Andreas.i7.lt acc kažkas susikūrė kad pateršt San-Andreas.i7.lt varda...:|

 

1 minute prieš, MVikarijus parašė:

Jei ta nuomonė yra argumentuota ir ji yra ne be reikalo, sumestos net nuotraukos, tai koks skirtumas, ar tai 13-metis, ar vyresnis? Iš kai kurių komentuojančiųjų susidaro įspūdis, kad lyg 13-metis niekad negali būti teisus, net jei ir pateikia visas nuotraukas. Daugelis komentarų temoj yra ne tuščiažodžiavimai, ne free-post'ai, o gan padori (sakydamas padori turiu omeny, kad aiški ir konkreti) išsakyta nuomonė apie tave. Žmonėms nemalonu matyti tokio turinio temas, kuriose vyrauja melas (o melu, tai sugebi pasižymėti ko ne kiekvienoje temoje), tai ir išsako savo nuomonę, kuri tau nepatinka, bet visgi, ta žmonių nuomonė yra teisinga.

Tokį elgesį, masišką profilių kurimą, bandymą apgauti net patį save, sunku paaiškinti. Gal čia toks laisvo laiko praleidimas pas tave?

Aš kiek galiu sakyti kad neturiu nei 2 acc  tik šitą vieną @RodrigoGz . Jūs pažiūrėkit kas pakvietė tuos supistus (atsiprašant) vartotojus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, RodrigoGz parašė:

Aš kiek galiu sakyti kad neturiu nei 2 acc  tik šitą vieną @RodrigoGz . Jūs pažiūrėkit kas pakvietė tuos supistus (atsiprašant) vartotojus...

Nu pažiūrim, kas gi pakvietė. :mucha: Gerai, užvesk pelytę ant @San-Andreas.i7.lt. Štai, rašo: „Pakviestas: RodrigoGz“ Pats jugi ir pakvietei. O ir galų gale, koks čia tavo serverio vardo teršimas, jei tas žmogus (ten tu, bet vardinsim, lyg ne tu), užsivardinęs taip profilį, ne tai kad kenkia projektui, bet jam padeda (nes tai yra reklama..)

Redaguota , nario MVikarijus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, MVikarijus parašė:

Nu pažiūrim, kas gi pakvietė. :mucha: Gerai, užvesk pelytę ant @San-Andreas.i7.lt. Štai, rašo: „Pakviestas: RodrigoGz“ Apgavikams siunti pakvietimus? O ir galų gale, koks čia tavo serverio vardo teršimas, jei tas žmogus (ten tu, bet vardinsim, lyg ne tu), užsivardinęs taip profilį, ne tai kad kenkia projektui, bet jam padeda (nes tai yra reklama..)

Aš daviau pakvietima Facebook puslapyje samperių grupėj ir kas svarbiausia vartotojas buvo pavadinimu FleSiby bet štai pakeistas į koky.  Aš pats suprantu kad tai yra reklama bet kaip tai panaikint?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, RodrigoGz parašė:

Aš daviau pakvietima Facebook puslapyje samperių grupėj ir kas svarbiausia vartotojas buvo pavadinimu FleSiby bet štai pakeistas į koky.  Aš pats suprantu kad tai yra reklama bet kaip tai panaikint?

 

Štai, daryk, kaip nurodyta ir viskas kuo puikiausiai pavyks!

1) Atsijunk nuo RodrigoGz profilio;

2) Prisijunk prie @San-Andreas.i7.lt paskyros;

3) Viršuje, dešinėje pusėje paspausk ant savo profilio, tada pasirink Paskyros nustatymai, bei Vartotojo vardas.

4) Dabar gali panaikinti reklamą, tereikia pasikeisti vardą į kokį kitą. Tarkim, į: ČiaNeRodrigoGz. Reklamos nebebus. 

Redaguota , nario MVikarijus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, MVikarijus parašė:

Štai, daryk, kaip nurodyta ir viskas kuo puikiausiai pavyks!

1) Atsijunk nuo RodrigoGz profilio;

2) Prisijunk prie @San-Andreas.i7.lt paskyros;

3) Viršuje, dešinėje pusėje paspausk ant savo profilio, tada pasirink Paskyros nustatymai, bei Vartotojo vardas.

4) Dabar gali panaikinti reklamą, tereikia pasikeisti vardą į kokį kitą. Tarkim, į: ČiaNeRodrigoGz. Reklamos nebebus. 

Tu nejuokauk tai ne mano acc kaip aš tau prisijungsiu ?

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2151 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...