Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas dėl dizaino piešimo pamokos !


L'Fiesta

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2172 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas,

Pradėjau žaisti ties PotoShop'u norėjau paklausti gal atsirastų GFX'erių tarpe žmogus galintis pamokinti pagrindų ties dizaino piešimo, ko būtent pradžiai reikėtų piešiant dizainą, kaip ir ką tinkamai lygiuoti, gal būtų galinčių teikti kažkokias, tai konsultancijas ? Manau daugeliui to reikėtų, tiesiog smagu išreikšti savo fantazijas ir įdėjas piešiant dizainus ar kažką panašaus bent į juos. :D Tad gal atsiras žmogus kuris padės ir pakonsultuos ? ;) Lauksiu jūsų kontaktų komentaruose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirmiausia reiktų mokėti lygiuoti - tai vienas iš pagrindų. Viską reikia lygiuoti, tekstą, nuotraukas, tarpus ir panašiai. O šiaip galbūt ir atsiras žmogus kuris tau padės, bet tai mažas procentas. Geriau junkis youtube pamokas ir iš ten kažką išmoksi. O šiaip asmeniškai aš bent pats kiek seniau, tai pats viską išmokau (aišku nieko gero), bet kiek man reikėjo tiek žinojau. Gali pats viską išstudijuot ir išbandyt live pats per photoshop'ą tai manau geriausia būtų, nes ir pats isimintum ką reiškia, ką daro būtent ta funkcija, šešėlis ar kas nors kt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, makflaj parašė:

:DDD..

Tgi sakei traukiesi is sampo, laiko nera, darba turi.. lol #gfxpromasterlvl999

P.s laukiu servuko tavo :lol:

Nu blem vėl tu vaiki kiši savo trigraštį... Susikaupk mokslams jomajo, o ne po temas mano nardyk ir sek, atsigauk jau pats metas. Jau, kad užsiimu su GFX, tai tau sako kažką apie samp ? Traukis tu nuo kompo nes gal sampas ir išvien galva suka, tu man sakai gfxpromasterlvl99, tai atsigauk nevykėli - aš bandau kažką išmokti savo tikslams, ne kopijuoju, o noriu savo darbo, tai čia suprantu kaip pasijuokti nori ? Nenorėk vėl pradėt ginčo nes vėl neturėsi ką veikti, atblokuosi per skp ant galo ir ant fb sakysi nesipykim ir taram baram, vėl kažką ne taip atrašysiu vėl užblokuosi nes "nebendraujam", bet visad ne nuo to viskas būdavo, o nuo to, kad kaip mažas vaikas į šikną lendi. :P Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Nu blem vėl tu vaiki kiši savo trigraštį... Susikaupk mokslams jomajo, o ne po temas mano nardyk ir sek, atsigauk jau pats metas. Jau, kad užsiimu su GFX, tai tau sako kažką apie samp ? Traukis tu nuo kompo nes gal sampas ir išvien galva suka, tu man sakai gfxpromasterlvl99, tai atsigauk nevykėli - aš bandau kažką išmokti savo tikslams, ne kopijuoju, o noriu savo darbo, tai čia suprantu kaip pasijuokti nori ? Nenorėk vėl pradėt ginčo nes vėl neturėsi ką veikti, atblokuosi per skp ant galo ir ant fb sakysi nesipykim ir taram baram, vėl kažką ne taip atrašysiu vėl užblokuosi nes "nebendraujam", bet visad ne nuo to viskas būdavo, o nuo to, kad kaip mažas vaikas į šikną lendi. :P Peace.

As ne prie kompo. Galetum bent tiesa pripazint, o ne neigt. Neatsibodo rasyt litaniju?

Lol last comment 

Redaguota , nario makflaj
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), makflaj parašė:

:DDD..

Tgi sakei traukiesi is sampo, laiko nera, darba turi.. lol #gfxpromasterlvl999

P.s laukiu servuko tavo :lol:

Sveikas, nesakiau jog aš turiu darbo. Dėl laiko taip užsiėmęs. Labai šaunu jog lauki! ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2172 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...