Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MIX/GATHERS 5x5 MIXAI.LT


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  4/8/2018 09:54, HOPE.LT parašė:

 

1. Kaip Matau labai Projekto Savininkas Sako kad yra Baninami zaidejai su VAC Banais.

2. Radau pacio serverio Admin list'e Admine su - Vac Banintu STEAMID(Admine!!!)

3.MIXAI.LT taiko švarumo politiką, todėl projektas pasižymi unikalumu ir skirtingai nei daugelis, neleidžia žaisti VAC banintintiems steamams, net ir ant kitų žaidimų. Plačiau : http://mixai.lt/index.php?threads/informacija-dėl-vac-banų.257/

4.https://steamcommunity.com/id/BARBIEU/

5.http://mixai.lt/mix/banai/admin_list.php

 

Tai Apie ka tu gali sneketi?:) Banini zaidejus su Vac Banintais Steama'is Bet Adminams leidi lost su vac banintais steamais?:D

Plačiau : http://mixai.lt/index.php?threads/informacija-dėl-vac-banų.257/ 

Rodos tame pranešime yra viskas surašyta, kaip kas ir dėl ko :)

 

Kas rašoma pranešime :
"Sveiki,

Dėl Š V A R U M O "politikos" nuo š.m. Gegužės 2 dienos, N U T A R T A drausti žaisti VISIEMS VAC banintiems ACC. Esami žaidėjai kurie šiuo metu turi LEIDIMUS žaisti serveriuose, privalo kuo skubiau nusipirkti švarius STEAMUS, nes š.m. Gegužės 2 dieną tiesiog steam ID bus užbaninti.
Nauji steam ACC kainuoja tik 1 eurą, todėl problemos nematau.
Projektiui manau tiesiog pridėtų daugiau "prestižo" ir "solidumo".
Juk sutikite, serveriuose maloniau yra žaisti kaip visi žinom, jog aplink neturime ne vieno VAC.

Mixai.lt savininkas
Kirma

P.S.Nebanink tik dvieju žaidėjų, jų situacija dėl VAC bano yra visiems žinomą : S1NDIKATO ir Barbės iki Gegužės 2 dienos nebaninam jie turi teisę į naują steamą be VAC. Visus kitus baninam kaip ir iki šiol."

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palauk biski. Kaip suprasti zinoma?

Kai as gavau bana nuo jusu serveriu del mano VAC BANO as po keliu dienu tave pridejau ir dar forume tema parasiau del ko pas mane VAC buvo. Tu pradejej su savo nesamonem kaip visuomet sakyti zodzius apie mane ir taip toliau.
As ''paskolinau'' mano akounta kat galetu losti CS GO. Gaunu atgal ir boom vac banas. Ka man daryti tingiu as ten naujus akountus pirkineti. Plus 1 eu kur tu ta 1 eu matai?

Visa lietuva zino kat as niekados necytinau mano gyvenime ir as netgi nezinau kur situos cytus gauti nes man neidomu yra.

A del ko as piktas visuomet nes as tiesa sakiau o tu mane vadinai ''zodzius'' ir negali normaliai pakelbeti.
Plus trini visas temas nuo tavo forumo kurios tau netinka.

Dziaukis kat ten pas tave publika yra as tik nesuprantu kodel ji yra ten. Yra kitu projektu be tokiu savininku.

Redaguota , nario aTAKA
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mixai.lt bendruominė ir administracija tiesiog yra kategoriška prieš  nešvarius žaidėjus. Taip pat istorijom kaip ten pagavo kodinant ar ten kažkur kažkam ACC savo paskolinau taip pat nėra linkusi tikėti ir tokius dalykus tiesiog ignoruoja. Manau tam ir yra steamai, kuriuo galėtu žaisti tik vienas žaidėjas ir atsakyti pats už savo veiksmus. O ten kažkam pakolinom ar nepaskolinom ta steam, tai manau čia nebemūsų yra reikalas, matom tavo nick, vadinas tu ir neši atsakomybę už savo turimą ACC. Daug girdim ir pilnas webas temų su unban apeliacijom, kur prirašyta visokiu "AWESOME" istorijų, kaip "mane" pagavo kodinant. 

Mixai.lt yra švariausi serveriai, manau dėl tos priežasties dar taip gausiai susirenkam. Žinoma administratorių komanda taip pat yra labai šauni ir manau sėkmės formulė yra paprasta : adminai +20metai - +25metai. O žaidėjai taip pat vakarais renkasi net Counter-strike žaidėjai kuriems ir virš 30 metų. Projekte yra unikali publika ir tiek.  Turiu daug heiterių, vien dėl to jog kodams neleidžiu žaisti ir neleisiu iki kol projektas gyvuos, bet dar daugiau ir ženkliai daugiau turiu tų kurie mane palaiko ir su jais mes kaip projektas judam visada į priekį.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negaliu tema forume padaryti tai cia pasidalinsiu.

Kaip zinote tai MIXAI.LT lagina kai prisijungi ir biski nervoja ta banner video.
Bandziau 2 kompus ir bandziau is mobiliako apsilankiti ta saita vistiek lagina ir akys skauda.

Tai va padariau tokia paprasta skripta kat nuimta ta gif fotke ir tuos youtube video.

Testas tik padarytas and Chrome bet turetu veikti FireFox irgi.

Jei naudoji Chrome tai tau reikia Tampermonkey: https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo
Su sio addon gali keisti saitus ju designa ir taip toliau.

Jei naudoji FireFox tau reikia
Greasemonkey: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/greasemonkey/

Pasimokikite patys kaip instaluoti ir ideti labai lengva yra.
 

// ==UserScript==
// @name           MIXAI.LT shit remover
// @copyright      aTAKA aka NARKOTIKAI
// @description    Removes stupid shit from MIXAI.LT
// @version        2018.04.07
// @require        https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.1.0/jquery.min.js
// @include        http://mixai.lt/*
// @include        http://www.mixai.lt/*

// ==/UserScript==

/// REMOVE YOUTUBE VIDEOS
var images = document.getElementsByClassName('row featured-list featured-list--user');
while(images.length > 0) {
    images[0].parentNode.removeChild(images[0]);
}

/// STUPID LAGGING IMAGE REMOVAL
document.querySelector(".front-page__section__banner").style.backgroundImage = "none";
document.querySelector(".front-page__section__banner").style.backgroundColor = "#1e2222";
document.querySelector(".front-page__section__banner").style.marginTop = "20px";

// End of script


Kaip atrodys.

EDuMLYs.png

 

Cia tik zoom out sau apdariau kat parodyti kaip atrodys.

JTOZlzW.png

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4/15/2018 18:47, aTAKA parašė:

Neprase wargodo arba demo?
Kaip anksciau rasiau uzbanins visa lietuva greitai.
Nesupranta tas savininkas ka reikia daryti kat padaryti nauja ''mixas.eu''

Sedi ir laukia kol kiti mixai usidarys ir rinks ''unban'' pinigus.

Bet zmones bega i fastcupa nes nera tvarkingu mix projektu. Yra aktiviu mix serveriu bet zmones bega nuo 1.6 arba bega i fastcupa.

Linkiu sekmes kitiems mix projektams ir sakau kitiems kat plikti sita projekta. Jis svelnas tiems kurie laizo jam kamuoliukus jei ka pries ji turi bana gausi 51%

Nope, netikrino. Tiesiog demo peržiūrėjo, drebėjau ( toks mano šaudymo style ) ir užbanino. Dar bandžiau ten sakyt jam, kad nečytinu, net su rageliu pafilmavau kaip šaudosi identiškai šaudau ir sako ne.. sakau gal kokį kompiuterį išnaršyk mano ar dar kokį wargodą pačheckink. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Žygutis parašė:

Nope, netikrino. Tiesiog demo peržiūrėjo, drebėjau ( toks mano šaudymo style ) ir užbanino. Dar bandžiau ten sakyt jam, kad nečytinu, net su rageliu pafilmavau kaip šaudosi identiškai šaudau ir sako ne.. sakau gal kokį kompiuterį išnaršyk mano ar dar kokį wargodą pačheckink. 

Reikia 10 akountu tureti jei losi MIXAI.LT viena uzbanins keisti i kita.
Palauk atsakys tas KIRMA gal... Kat matytu kat ''tvarkingas'' adminas yra.
Tik reikai sugalvoti ka rasyti jam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-03-15 14:26, aTAKA parašė:


As niekados mano gyvenime necytinau. Visa LIETUVA SITA ZINO BET TIK NE KIRMA.
Paskolinau akounta gavau atgal su VAC. Sunku suprasti?

Jus geriau paaiskinkite kuo sitas projektas skiriasi nuo kitu?
Webas tuscias, negrazus.
Yra zaideju ir viskas.

Problema yra kat visi LT mixai po viena vazuoja.
Tada gaunasi va taip 2 sedi vienam serveri, 4 sedi kitam, 3 kitam.
Ir niekaip nesusirenka.

Nemokat kaip zmones pasneketi ir sukurti viena MIX PROJEKTA VISAI LIETUVAI.
Va kas problema yra.

Dar problema yra kat nieko naujo nesidaro.
Pakeisti dizaina ar cia kaskas naujo?
Akis skauda i ta weba vaiksioti.

"Paskolinau akounta gavau atgal su VAC. Sunku suprasti?" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nu tu stumi baisei :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4/19/2018 21:41, Dovydas// parašė:

"Paskolinau akounta gavau atgal su VAC. Sunku suprasti?" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nu tu stumi baisei :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tu paskaityk visa tema ADMINAI losia SU VAC... Ir ju situacija yra zinoma raso P. Adminas KIRMA bet jiems leidziama buvo jau kiek losti? Kelis menesius?... Man atrodo ju situacija nelabai skiriasi nuo mano. Jie chytino kaskokiam zaidime arba ta pati situacija kaip mano.

Visi mane zino ar as kadanors sedejau TOP? Tikrai ne...

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), aTAKA parašė:

Tu paskaityk visa tema ADMINAI losia SU VAC... Ir ju situacija yra zinoma raso P. Adminas KIRMA bet jiems leidziama buvo jau kiek losti? Kelis menesius?... Man atrodo ju situacija nelabai skiriasi nuo mano. Jie chytino kaskokiam zaidime arba ta pati situacija kaip mano.

Visi mane zino ar as kadanors sedejau TOP? Tikrai ne...

Zinociau kat su VAC negalima butu losti tikrai nenaudociau to ACC, tada turejau 2 acc, bet to laiku buvo ip banas tai atidaviau ta svaru acc. Jei zinociai tai losciau su tuo svariu.

Padariau tema forume, tam senam galvojat kat normalu atsakyma gavau? Ne tema istrinta po 10 min. Viska jis trina visi baninti zaidejai ta zino...

Jus kurie tik losiat ir nuomenes neturite jus nematote ka jis daro...

Tas kirma zino ka galiu as visa ta jo projekta apsukciau bet del principo nenori pagalbos... Ir vadina mane zodziais galvoja kat mane yzeidineja.

As juokuosiu no jo kaip jis ta projekta laiko ir priziuri.

Is kur tokie zmogeliai atsiranda man idomu.

Ten jau keleta funkciju istrinta no jo forumo ;) Idomu del ko? :) kas ten fakeino as ar tu? Man atrodo tu kirma.

Jus niekados nepagalvojote kodel kaikurios temos yra uzrakintos forume? Del ko tiek mazai temu?

Dabar blemba susipikau su KIRMA ir ten viska darys kat negaleciau ilipti i jo serverius :)

Viena grazia diena Kirma pakeis nicka i Karma...

Mano nuomone yra tokia.

P adminas nemoka, nezino, trina, meluoja.

Bet zaideju yra cia svarbiausia p adminuj.

Atmazininkas :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, Dovydas// parašė:

Atmazininkas :)

Nezinau ka reiskia ir google translate negali sio isversti. Bet savo teoria turiu kat as sudus metu apie projekta jo? Tai blemba ko jis trina normalias temas? I kurias jis negali atsakyti ir kurios gal yra svarbios kitiems paziureti pasimokiti?

Ja ja ka man sakyti nebuves mano situoacijoj ir sneki.
Kaip sakau tu nematai kas darosi nes tu neziuri negalvoji ir tau gal *Myliu SuperGames.lt* man tai ne.

Daugiau nerasysiu apie si projekta viskas linkiu sekmes :)

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaitau čia viską ir stebiuosi, kodėl atsiranda tokių negatyvių žmonių. Kai labai stengiesi dėl projekto, kai nori, kad visiems būtų gerai,kai atiduodi visą savo laisvo laiko tam, kas tave džiugina ( kalbu apie savininką, kuris stengiasi, kad šis projektas gyvuotų), ir vistiek atsiranda piktų, nepatenkintų,maigo tą klavetura visokias šlykštynes rašo, įrodineja savo tiesa,kad tik pakenkti. 

Na,bet yra ir gerų atsiliepimų apie šį projektą, kuom aš irgi džiaugiuosi. Nuostabus administracijos kolektyvas (meluočiau jei sakyčiau kas visi nuostabūs) , atsakingas savininkas :) 

Arenos sakyčiau labai populiarios,daug gerų atsiliepimų girdėjus tai apie projektą, tai apie administracija. Kasdiens mažiausiai 2/3 arenos sukasi,kartais net įlyst nera vietos,kai labai noriu pašaudyt :)

O šiaip,pasitaiko visko arenuose, mačiau ir įžeidinėjančių žaidėjų ir rimtų. Bet kur jų tik nėra. 

Haters gonna hate. Sėkmės Mixai.lt projektui :)

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4/20/2018 15:55, Chaddie00 parašė:

@aTAKA o tu pyzdindamas dizainus gali irgi kažką sakyt? http://csmix.se/ / http://csgrand.lt ??

 

Ir prie ko cia sitas... As nors moku mano daiktus...

Man jis ziaurej patiko, nors as moku kopijuoti :) As netgi nezinau kokia jis ten systema turi ar kaip ten kas tu matai kurnors download linka tam dizainuj? As ziuriu ir kopijuojiu beveik nuo nulio. A ka jus IPS, XenForumus instaluojate su baigtais/padarytais designais?

PS! Rediguota.

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
3/12/2018 02:05, MIXAI.LT parašė:

"Esami žaidėjai kurie šiuo metu turi LEIDIMUS žaisti serveriuose, privalo kuo skubiau nusipirkti švarius STEAMUS, nes š.m. Gegužės 2 dieną tiesiog steam ID bus užbaninti." Jeigu turi VAC baninta STEAM'ą nusipirk naują, nes gi 1 euras tekainuoja, oj geras kadras. Aš irgi turėjau STEAM'ą su VAC banu pasikeičiau, kad galėčiau žaisti Mixai.LT kirma man pasakė 15e unbanas, o kitam žaidėjui nemokamai nuėmė =D . Ot tai unikalumas 11/10

Redaguota , nario sraigtassparnas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-04-28 20:34, sraigtassparnas parašė:

"Esami žaidėjai kurie šiuo metu turi LEIDIMUS žaisti serveriuose, privalo kuo skubiau nusipirkti švarius STEAMUS, nes š.m. Gegužės 2 dieną tiesiog steam ID bus užbaninti." Jeigu turi VAC baninta STEAM'ą nusipirk naują, nes gi 1 euras tekainuoja, oj geras kadras. Aš irgi turėjau STEAM'ą su VAC banu pasikeičiau, kad galėčiau žaisti Mixai.LT kirma man pasakė 15e unbanas, o kitam žaidėjui nemokamai nuėmė =D . Ot tai unikalumas 11/10

Pigiau nauja steam nusipirkti ir ip adressa pakeisti jei reikia nors sako kat ip banus neduoda :)

Naujas steam su CS : 8 eu
Mixai.LT unban: 15 eu


Logika tai 2+2=15

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas jus reikia klausineti ar yra adminu serveryje ar sunku buvo instaluoti si plugina?
Zmones raso .admin .admins ir printina adminus jei nera tai raso no admins online.

Kiekviena arena turi si plugin tik ne jus.

#include <amxmodx> 

/*---------------EDIT ME------------------*/ 
#define ADMIN_CHECK ADMIN_KICK 

static const COLOR[] = "^x04" //green 
static const CONTACT[] = "" 
/*----------------------------------------*/ 

new maxplayers 
new gmsgSayText 

public plugin_init() { 
    register_plugin("Admin Check", "1.51", "OneEyed") 
    maxplayers = get_maxplayers() 
    gmsgSayText = get_user_msgid("SayText") 
    register_clcmd("say", "handle_say") 
    register_cvar("amx_contactinfo", CONTACT, FCVAR_SERVER) 
} 

public handle_say(id) { 
    new said[192] 
    read_args(said,192) 
    if( ( containi(said, "who") != -1 && containi(said, "admin") != -1 ) || contain(said, ".admin") != -1 ) 
        set_task(0.1,"print_adminlist",id) 
    return PLUGIN_CONTINUE 
} 

public print_adminlist(user)  
{ 
    new adminnames[33][32] 
    new message[256] 
    new contactinfo[256], contact[112] 
    new id, count, x, len 
     
    for(id = 1 ; id <= maxplayers ; id++) 
        if(is_user_connected(id)) 
            if(get_user_flags(id) & ADMIN_CHECK) 
                get_user_name(id, adminnames[count++], 31) 

    len = format(message, 255, "%sADMINS ONLINE: ",COLOR) 
    if(count > 0) { 
        for(x = 0 ; x < count ; x++) { 
            len += format(message[len], 255-len, "%s%s ", adminnames[x], x < (count-1) ? ", ":"") 
            if(len > 96 ) { 
                print_message(user, message) 
                len = format(message, 255, "%s ",COLOR) 
            } 
        } 
        print_message(user, message) 
    } 
    else { 
        len += format(message[len], 255-len, "No admins online.") 
        print_message(user, message) 
    } 
     
    get_cvar_string("amx_contactinfo", contact, 63) 
    if(contact[0])  { 
        format(contactinfo, 111, "%s Contact Server Admin -- %s", COLOR, contact) 
        print_message(user, contactinfo) 
    } 
} 

print_message(id, msg[]) { 
    message_begin(MSG_ONE, gmsgSayText, {0,0,0}, id) 
    write_byte(id) 
    write_string(msg) 
    message_end() 
} 

 

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-04-19 22:13, Žygutis parašė:

Nope, netikrino. Tiesiog demo peržiūrėjo, drebėjau ( toks mano šaudymo style ) ir užbanino. Dar bandžiau ten sakyt jam, kad nečytinu, net su rageliu pafilmavau kaip šaudosi identiškai šaudau ir sako ne.. sakau gal kokį kompiuterį išnaršyk mano ar dar kokį wargodą pačheckink. 

tai pas mane panaši situacija as net pats siuliausi filmuoti  visiems ir pns , viska kad įrodyti kad nekodinu bet ... Atsakymas negatyvus buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...