Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Premium narystės suteikiami privalumai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2192 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, lie parašė:

Vietoj to, kad kritikuotum, jog administracija bent kažką daro, geriau pasiūlyk savo variantus, kurie tiktų į "Premium" nario privilegijas ir kurie pritrauktų žmonių. Didžiausia ir yra čia bėda, gal net daugumos lietuvių, kad jūs visi pirmi kritikuot, o patys kritikos nepriimat. Tai vietoj to komentaro, kad viskas čia ką padarė administracija yra blogai, tiesiog galėjai parašyti ką geriau, tavo manymu, reikėtų įtraukti į "Premium" nario privilegijas. 

No offence, bet kartais galiausiai galima ir patylėt. Pvz., manęs šis atnaujinimas nesudomino, bet aš nesireiškiu ir nekomentuoju kaip blogai viskas padaryta, nes tai nieko nepakeis.. Dėl ko džiugu, tai kad juda kažkas į priekį, manau ir tau, ir kitiems, kurie sako, kad čia nesąmonė, reikėtų tiesiog arba patylėt, arba pasidžiaugt. :) 

 

 

Paskutinėj vietoj žinok man svarbu generuoti idėjas, kad šis forumas nemerdėtų. Jau pasakiau, kad išvis tokie dalykai kaip narystės yra pilstymas iš tuščio į kiaurą. O jau toli gražu ne mano darbas išspręsti šias problemas.

Oi patikėk, aš labai vertinu argumentuotą kritiką, iš kurios galima mokytis ir daryti protingus sprendimus, juokinga, kad tokias prielaidas apie mane darai. Bėda čia, kad adminas bando apginti savo sprendimus prisidengdamas tuo, kad čia IPS kaltė (jog reikia laukti ieškant ar limituoti, pvz., nuotraukų dydį), o ne forumo, kas yra juokinga. Gal tada laikas pagaliau nustoti naudoti pasenusias sistemas ir visą tą laiką bandant ją gelbėti geriau kurti naują forumų sistemą, arba jei žinių tiek nėra pasiimt opensource forumo varikliuką (pvz., flarum, openbb, mybb) ir jį konfiguruoti pagal savo poreikius?

O gal pagaliau svetainei, prisidengiančiai „didžiausiu žaidimų forumo Lietuvoje“ sloganu, kurioje yra toleruojamas žaidimų paskyrų perpardavinėjimas ir kurios, spėju, 90 proc turinio yra susijęs su samp serverių reklama, nelemta būti sėkmingai?

„nekomentuoju kaip blogai viskas padaryta, nes tai nieko nepakeis“ – Taip, jei adminai yra tokioje pozicijoje ir nekreipia dėmesio į lankytojų atsiliepimus, ypač blogus, tai sekantis tokios svetainės etapas – merdėjimas. Portalo/forumo/svetainės sėkmė priklauso nuo to kaip atsakingi asmenys reaguoja į vartotojų nuomones, iškilusias problemas bei kaip bando jas išspręsti.

Redaguota , nario vegal
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3/2/2018 15:40, vegal parašė:

 

Paskutinėj vietoj žinok man svarbu generuoti idėjas, kad šis forumas nemerdėtų. Jau pasakiau, kad išvis tokie dalykai kaip narystės yra pilstymas iš tuščio į kiaurą. O jau toli gražu ne mano darbas išspręsti šias problemas.

Oi patikėk, aš labai vertinu argumentuotą kritiką, iš kurios galima mokytis ir daryti protingus sprendimus, juokinga, kad tokias prielaidas apie mane darai. Bėda čia, kad adminas bando apginti savo sprendimus prisidengdamas tuo, kad čia IPS kaltė (jog reikia laukti ieškant ar limituoti, pvz., nuotraukų dydį), o ne forumo, kas yra juokinga. Gal tada laikas pagaliau nustoti naudoti pasenusias sistemas ir visą tą laiką bandant ją gelbėti geriau kurti naują forumų sistemą, arba jei žinių tiek nėra pasiimt opensource forumo varikliuką (pvz., flarum, openbb, mybb) ir jį konfiguruoti pagal savo poreikius?

O gal pagaliau svetainei, prisidengiančiai „didžiausiu žaidimų forumo Lietuvoje“ sloganu, kurioje yra toleruojamas žaidimų paskyrų perpardavinėjimas ir kurios, spėju, 90 proc turinio yra susijęs su samp serverių reklama, nelemta būti sėkmingai?

„nekomentuoju kaip blogai viskas padaryta, nes tai nieko nepakeis“ – Taip, jei adminai yra tokioje pozicijoje ir nekreipia dėmesio į lankytojų atsiliepimus, ypač blogus, tai sekantis tokios svetainės etapas – merdėjimas. Portalo/forumo/svetainės sėkmė priklauso nuo to kaip atsakingi asmenys reaguoja į vartotojų nuomones, iškilusias problemas bei kaip bando jas išspręsti.

Faktas tas, kad Tu čia lankais ir diskutuoji. Jei, Tavo manymu, adminui nerūpi forumo ateitis, vienintelis pasirinkimas yra apleisti šį forumą. Jei matai, kad administratorius gina savo poziciją ir jam nerūpi Tavo kritika - jos nereišk, nes tiesiog švaistai savo laiką.

Galiausiai, juk čia tik forumas, jis neturi jokios reikšmės Tavo gyvenime. Ar turi? Jei ne, tai ko Tu suki galvą kas čia blogai. :D O jei turi geresnių minčių kas pagerintų forumo veiklą ar forumo lankymąsį - kurk savo forumą ar savo forumo sistemą, būtinai apsilankysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), lie parašė:

Faktas tas, kad Tu čia lankais ir diskutuoji. Jei, Tavo manymu, adminui nerūpi forumo ateitis, vienintelis pasirinkimas yra apleisti šį forumą. Jei matai, kad administratorius gina savo poziciją ir jam nerūpi Tavo kritika - jos nereišk, nes tiesiog švaistai savo laiką.

Galiausiai, juk čia tik forumas, jis neturi jokios reikšmės Tavo gyvenime. Ar turi? Jei ne, tai ko Tu suki galvą kas čia blogai. :D O jei turi geresnių minčių kas pagerintų forumo veiklą ar forumo lankymąsį - kurk savo forumą ar savo forumo sistemą, būtinai apsilankysiu.

Prašau perskaityk mano pranešimą dar kartą, tik šį kartą neskubėk, susikaupk, bandyk įsiskaityti ir suprasti ką parašiau, o tada nutilk. Nebeatsakinėk savo nesusijusiais išvedžiojimais. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), vegal parašė:

Prašau perskaityk mano pranešimą dar kartą, tik šį kartą neskubėk, susikaupk, bandyk įsiskaityti ir suprasti ką parašiau, o tada nutilk. Nebeatsakinėk savo nesusijusiais išvedžiojimais. Ačiū.

Nereikia apsimetinėti protingu ir kelt aukštai savo galvą, nusiramink, čia juk visi žmonės.

Kaip ir minėjau, kad jei nepatinka kažkas - išeik ir nereaguliuok ką daryt administratoriams, kurk savo forumą ir daryk kaip tu išmanai, kadangi kaip suprantu, gerbiamasis, pats daug laiko praleidi prie kompiuterio, bet yra žmonių, kurie dirba ir nesėdi tėvams ant kupros, ir nevisada laiko turi, kalbu iš patirties. O jei patinka čia lankytis, tiesiog nedrabstyk šūdais žmogaus darbo, galima išreikšt kritiką ir kitaip, pasiūlant alternatyvas. Geriausia iš viso nekomentuot tokių dalykų ir mažiau diskusijų išvengsim. :) Visi pasiūlymai, kiek žinau, mielai priimami tam tikroje skiltyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), lie parašė:

Kaip ir minėjau, kad jei nepatinka kažkas - išeik ir nereaguliuok ką daryt administratoriams, kurk savo forumą ir daryk kaip tu išmanai, kadangi kaip suprantu, gerbiamasis, pats daug laiko praleidi prie kompiuterio, bet yra žmonių, kurie dirba ir nesėdi tėvams ant kupros, ir nevisada laiko turi, kalbu iš patirties. O jei patinka čia lankytis, tiesiog nedrabstyk šūdais žmogaus darbo, galima išreikšt kritiką ir kitaip, pasiūlant alternatyvas. Geriausia iš viso nekomentuot tokių dalykų ir mažiau diskusijų išvengsim. :) Visi pasiūlymai, kiek žinau, mielai priimami tam tikroje skiltyje.

Ir dar kartą, nustok kurti savo išvedžiojimus. Pirštu parodyk, kur jau ką reguliuoju ar liepiu daryti.

Aš ir studijuoju, ir užsidirbu, būk ramus. Nežinau ką tu darai, nesikišu, neprimetinėju nuomonių, kaip darai tu, o ir šiaip, net neįdomu. Kritikuodami žmonės neturi siūlyti kaip klaidas ištaisyti, kritika yra komentavimas, o ne sprendimų siūlymas. Aš pasakiau savo nuomonę, o jau atsakingas asmuo arba imsis, arba ne iniciatyvos jas taisyti. Adminas mano pranešimą perskaitė, išgirdo, pats spręs ar verta kreipt dėmėsį, bet aš nesupratu, kodėl tu prisikabinai, ne tau gi tas pranešimas buvo adresuotas. Juk esi toks užsiėmęs žmogus, laiko neturi, kam atsakinėji į komentarus, kurie ne tau skirti? 

O šiaip, čia ne diskusija, kaip pats sakai. Laisvas.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-03-01 20:45, SomethingHappened parašė:

Puiku kritikuoti, kai nežinai kaip veikia forumai. Patikslinsiu: Kuo mažiau sulaukiama užklausų prašančių ieškoti visoje duomenų bazėje, tuo geriau pačiam puslapio krovimosi greičiui. Mano lankytuose diskusijų forumuose visada prašoma luktelti n sekundžių norint atlikti paieškos užklausą pakartotinai.

Dėl avatarų, jie ir seniau buvo atvaizduojami geros kokybės. Buvo leidžiama naudoti iki 1 MB užimančius paveikslėlius. Šios talpos užtekdavo daugeliui lankytojų.

Forumo veikimas... Dabartinis forumo variklis nėra pritaikytas tokiam dideliam duomenų srautui (pastebėjau, kaip lėtai krauna puslapį, o ant didesnių forumų temų iš viso krauna apie 5 - 10 sek.). Tausok kiek nori tą duomenų bazę, tačiau iš greičio pusės - beprasmiška.

Toks didelis projektas galėtų ir savo platformą susikurti, bet kai pats savininkas apleidęs savo projektą, tai jo ateitis aiški.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2192 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...