Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Black Desert Online


Zero Two

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1062 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

 

Black Desert Online - Sandbox MMORPG žaidimas, šiuo metu vienas iš populiariausiu MMO rinkoje. Žaidimas yra PVP oriented, bet yra daug daugiau veiklos nei pure PVP. Žaidimas yra open-world, su gana dideliu žemėlapiu. Žaidimas labiausiai iš visų kitų žaidimų išsiskiria savo combat'u ir art-style'u. 

In-depth apie žaidimą neisiu, nes jei žaidimas sudomino, informaciją apie jį galima rasti internete. Video spoileryje

 

 

Jei kas domėjosi, žaidimas turi šiokią tokią problemą - Lietuva yra region blocked nuo Europos serverių, todėl pagal viską, lietuvos gyventojai turėtu žaisti rusų serveriuose. Tačiau tai galima laisvai apeiti naudojantis VPN.

 

Temą sukūriau, nes būtų įdomu sužinoti ar yra žmonių žaidžiančių šį žaidimą, ar jis yra žinomas tarp lietuvių. Pats asmeniškai žaidžiu BDO gan ilgą laiko tarpą.

Redaguota , nario Dr. Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Pries savaite parsisiunciau nemokama rusiska versija be jokiu VPN.

Nepilna savaite palosiau ir nusibodo!

Labai jau daug erzinanciu niuansu zaidime.. inventorius persipildo greiciau, negu kituose MMORPG. Netgi pinigus reik i saugykla det, nes turi savo svori.

Jeigu vienam mieste padejai i saugykla ka nors, tai kitam mieste neisimsi.. reik grizt i ta miesta kur padejai..

Kovos sistema tik vaizdeliuose atrodo gan ispudingai. O realybeje gan medine sistema..

 

Zodziu zaidimas ne man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2018-03-04 17:22, Rockstar parašė:

Pries savaite parsisiunciau nemokama rusiska versija be jokiu VPN.

Nepilna savaite palosiau ir nusibodo!

Labai jau daug erzinanciu niuansu zaidime.. inventorius persipildo greiciau, negu kituose MMORPG. Netgi pinigus reik i saugykla det, nes turi savo svori.

Jeigu vienam mieste padejai i saugykla ka nors, tai kitam mieste neisimsi.. reik grizt i ta miesta kur padejai..

Kovos sistema tik vaizdeliuose atrodo gan ispudingai. O realybeje gan medine sistema..

 

Zodziu zaidimas ne man.

Aš turėjau omenyje, kad žaisti europietišką versiją, reikia vpn, ne visiem patinka kirilica žaidime. Inventorius prisipildo greičiau nei kituose mmo tikriausiai todėl, kad renki betkokias šiukšles, o pinigus galima išsikeisti į aukso luitus jei nori nešiotis. Dėl miesto saugyklų, jos padaro žaidimą įdomesnį, tuolab kai kiekvienas miestas skiriasi vienas nuo kito. Dėl kovos sistemos tai visiškai nesutinku, gan gera sistema, ir ne aš vienas taip sakau, didelė dalis žmonių sako, kad čia viena iš geriausių combat sistemų, labai daug veiksmo, pilna įvairių kombinacijų, tikrai geresnis combat nei palyginus kokį runescape, ar kita mmo kur castini spellą 30 sekundžių, pabėgioji ir vėl jį castini. 

 

Ir šiaip, visai suprantu, kad po savaitės nusibodo, kiek pamenu man taspats buvo, vis dėlto žaidimas yra PVP oriented, ir visas smagumas prasideda kai įstoji į guild'ą, kuris eina į nodewar'us (kovoti dėl zonos), pamatai kaip gauni malkų ir todėl kyla didelis noras progresuoti.

Redaguota , nario Dr. Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip mmorpg žaidimas tai tikrai vienas iš aukštesnės klasės. Grafika stulbinanti, didelis pasaulis, o combat system tikrai išsiskiria ir yra įdomus (maigai mygtukus/darai combo be perstojo) Pats esu pražaidęs ne daug - 90hrs steame. Pasikėlęs tamer bei witch iki awk weapono ir ties tuo mano žaidimas baigėsi, tiesiog neesu "grinderis" ir nerandu įdomumo grindinti geresni gearą metus ir pasikelti savo lygį iš 56 iki 60. Pats žaidžiu kaip ir minėjau per steamą, lietuvaitis draugas yra pildęs savo steam walletą būdamas uk, tai nupirko man už 10e ir gavau kaip dovaną. Paieškojus, tikrai galima atrasti užsieniečių, kurie galėtu tai padaryti :) Gal ir planuoju kada nors sugrįžti, žiūrėsiu laikui bėgant :D Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2018-03-15 17:53, darq parašė:

Kaip mmorpg žaidimas tai tikrai vienas iš aukštesnės klasės. Grafika stulbinanti, didelis pasaulis, o combat system tikrai išsiskiria ir yra įdomus (maigai mygtukus/darai combo be perstojo) Pats esu pražaidęs ne daug - 90hrs steame. Pasikėlęs tamer bei witch iki awk weapono ir ties tuo mano žaidimas baigėsi, tiesiog neesu "grinderis" ir nerandu įdomumo grindinti geresni gearą metus ir pasikelti savo lygį iš 56 iki 60. Pats žaidžiu kaip ir minėjau per steamą, lietuvaitis draugas yra pildęs savo steam walletą būdamas uk, tai nupirko man už 10e ir gavau kaip dovaną. Paieškojus, tikrai galima atrasti užsieniečių, kurie galėtu tai padaryti :) Gal ir planuoju kada nors sugrįžti, žiūrėsiu laikui bėgant :D Peace.

Visai pamiršau apie tavo postą, žadėjau anksčiau atrašyti. Suprantu dėl mobų grindinimo problemos ir pan., pats nustojau žaisti po savaitės žaidimo, ir tikriausiai net nebūčiau grįžęs jeigu nebūčiau užtikęs lietuviu streamerio. Tada pamačiau, kad yra netgi ir lietuvių guild'as į kurį įstojau ir visas įdomumas prasidėjo tik tada. Kai nueini į nodewar'ą ir kovoji prieš kitus žaidėjus, pamatai kaip gauni malkų, tada atsiranda noras žaisti ir užsigearinti (kitiem - mesti žaidimą, nes sunku tą pasiekti).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, E.A. parašė:

čia yra savaitės laiko trial, bet negaliu parsisiųst bandau daryti su tuo VPN, viena kart atsiunte iki 90 procentų, dabar galiu siųsti tik ant VPN tik atjungiu errorą išmeta.

Čia yra didžiausia problema su tuo VPN kaip iš Lietuvos, eina pradėti siųstis be VPN jeigu sugebi užtaikyti. Reikia pajungti launcherį, pasijungti VPN, prisiloginti, palaukti keletą sekundžių, nes jis ten paskaito patch failą (ar kažką panašaus), ir po poros sekundžiu išjungti VPN. Jei pasiseks - turėtu pradėti patchinti su VPN išjungtu, jei ne - mes klaidą, tada reiktu bandyti iš naujo, kai pripranti (nes maitenance'ai su patchais kiekvieną trečiadienį būna) pavyksta daryti iš pirmo-dviejų kartų, pradžioje gali būti sunkiau. Jei žiūrėjai video, numetęs esu į spoilerį temoje, ten yra video su gidu ir ten mini tą dalyką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Violet Evergarden parašė:

Čia yra didžiausia problema su tuo VPN kaip iš Lietuvos, eina pradėti siųstis be VPN jeigu sugebi užtaikyti. Reikia pajungti launcherį, pasijungti VPN, prisiloginti, palaukti keletą sekundžių, nes jis ten paskaito patch failą (ar kažką panašaus), ir po poros sekundžiu išjungti VPN. Jei pasiseks - turėtu pradėti patchinti su VPN išjungtu, jei ne - mes klaidą, tada reiktu bandyti iš naujo, kai pripranti (nes maitenance'ai su patchais kiekvieną trečiadienį būna) pavyksta daryti iš pirmo-dviejų kartų, pradžioje gali būti sunkiau. Jei žiūrėjai video, numetęs esu į spoilerį temoje, ten yra video su gidu ir ten mini tą dalyką.

Ai, viskas tada vadinasi čia gaunasi man. Nes žiurėjau aš tą video, pagal jį, atsiranda PLAY mygtukas ir išjungi VPN, bet reikia palauk kol užsikraus, paspausti PLAY ir prisijungus išjungti VPN.

Nu užsikraus pasižiurėsiu kas per žaidimas, sudomino šiaip.

Redaguota , nario E.A.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, E.A. parašė:

 

@Violet Evergarden viskas zjbs veikia, pradžioje vien tik questus ir daryt ane?

kol kas, kaip tau sakyčiau taip, daryk questus ir susisiek su Iron_Wolf (guildo) officieriais žaidime, gal priims į guildą ir gausi pagalbos iš ten daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...

O neįmanoma kaip nors su VPN apeit, kad per steamą eitu nusipirkt jį už 10eu? Bandžiau viską... Rusiškam esu pakėlęs 59 LVL Dark Knight, bet palikčiau ir žaisčiau Europinį, nes n**** su dead community žaidimas yra visiškai neįdomus kai 90% playerbase botina žvejyba, su niekuo nesusišnekėsi, EN language packas buginasi ir kas kartą checkina game failus ir vos ne su kiekvienu PC išjungimu/įjungimu siunčia po 2-3GB tam, kad originalų failą atsatytų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
18 minutes prieš, Spefix parašė:

O neįmanoma kaip nors su VPN apeit, kad per steamą eitu nusipirkt jį už 10eu? Bandžiau viską... Rusiškam esu pakėlęs 59 LVL Dark Knight, bet palikčiau ir žaisčiau Europinį, nes n**** su dead community žaidimas yra visiškai neįdomus kai 90% playerbase botina žvejyba, su niekuo nesusišnekėsi, EN language packas buginasi ir kas kartą checkina game failus ir vos ne su kiekvienu PC išjungimu/įjungimu siunčia po 2-3GB tam, kad originalų failą atsatytų...

kiek žinau, jeigu kažkas pagiftina iš šalies kur galima žaist, jis lieka per steam

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Spefix parašė:

Bandė man vienas draugas iš užsienio giftint tai jam išmetė errorą, kad mano šalis yra restrictinta.

nežinau aš kaip ten, su vpn žaidžiau ilgą laiką non-steam, tai nelabai galiu ką patarti, bandyk joinintis į lietuvių guildo discorda, ten klaust informacijos

https://discord.gg/9rjeQsV

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1062 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...