Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kassavaitinis konkursas! Laimėk CoD: WWII (pirmoji savaitė)


Tautedorus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2263 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2015 m. buvau turėjęs stiprų klaną („Lineage 2 Interlude“ žaidime, geltona ikonėle, su „L“ raide). Žinoma, nebuvo tiek narių, kadangi nemokėjau portugalų kalbos, tačiau net normaliai nesirašant, sugebėjau susidraugauti su nemažai nuostabių žmonių (per laiką). Kuo buvo išskirtinis mano klanas? Nei vienas narys nebuvo sumokėjęs (angl. donate) už kažkokius papildomus daiktus, pavyzdžiui, ginklus (25+), šarvus (25+), auskarus (25+) arba herojau statusą. Visi pradėjome nuo nulio (įskaitant ir mane), investavome nemažai laiko. Tik man pavyko gauti kelis donateriu daiktus per karmas (2 kartus labai pasisekė, tačiau pasidalinau su geriausiais draugais „Knuddel“ ir „Cristen“).

Vaizdo įraše galite pamatyti daug žaidėjų, kurie parėmė serverį už didesnes galimybes. „Knuddel” nufilmavo 1 klano PvP epizodą, kaip mes kovojame prieš donaterius (su 22+ ginklais, šarvais, auskarais ir susilpninta „Tatto“). Nostalgija. :D

Serveris: L2KOF.net (turbūt jau užsidarė).

Papildymas: Tie, kurie nežino šio serverio, tai PvP zonoje valdo paprasčiausiai tik galingiausias klanas (dažniausiai žaidėjo „MICAEL“ (matysite vaizdo įraše), nes dauguma su herojais laksto :D), tačiau tą dieną pasisekė ir mums pabūti lyderiais.

 

Redaguota , nario Direct
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmojo kassavaitinio konkurso laimėtojas...

@eddviix

Sveikiname nugalėtoją! Su juo bus susisiekta jau visai netrukus. Na, o kitiems linkime laimėti kitame konkurse, kuris bus visai greitai. Sekite naujienas forume bei mūsų Facebook puslapyje ir nepraleiskite progos sudalyvauti konkurse!

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2263 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...